28 Mart 2020 Günlük Burç Yorumları

Ay; hâlâ Boğa burcunda ilerlerken daha huzurlu, güvenli ve keyifli olmanın yollarını arayacağız. Temkinli bir şekilde sosyalleşebilir, çevremizdekilerle ilişkilerimizi geliştirebiliriz. İhtiyacı olanlara yardımcı olmak, el birliği ile üretmek, var olan kaynaklara dönüp onları en iyi şekilde yönetmek isteyebiliriz. Günü sevdiklerimizle ve rehavet içinde geçirebiliriz. Sosyal alanda da gönüllü zincirleri kurulabilir, herkes elinden geleni yapmaya çalışabilir.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; güne neşeli ve iyimser enerjilerle başlayabilir, kendini nihayet güvende hissedebilirsin. Ekonomik gelirlerinle ilgili girişimlerin olumlu sonuçlanabilir; beklenmedik yerlerden ufakta olsa kazanç elde edebilirsin. Yalnız kendini olduğundan daha zengin hissedip alışverişi abartmamalısın.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; bugün senin için güzel bir gün olabilir. İlişkilerinde isteklerin karşılanabilir, kendini rahatlıkla ifade edebilir, sağlıklı hissedebilirsin. Dış görünüşünle ilgilenip, kendini şımartabilirsin; ancak yeme içmeyi abartmamalısın. Girişimlerinin olumlu sonuçlanacağı bugünü iyi değerlendirmelisin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; beklemediğin yerlerden alacağın destekle maddi sorunlarını çözebilirsin. Gizli ilişkilerden yana çok şanslı olabilir, kulislerden fayda görebilirsin. Korkularının üstüne gidersen olayların lehine döndüğünü göreceksin. İç huzurunu yakalamak için biraz yalnız kalmaya ve kendini dinlemeye ihtiyacın var.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; iyicil ve huzurlu enerjilerle dolu bir gün geçirebilirsin. Yardımlaşma faaliyetleri ve dernekler içinde yer alabilir, sevdiklerinle keyifli saatler geçirebilirsin. Üstelik gelirlerinle ilgili olumlu gelişmeler de yaşanabilir. Ancak çevrendekilere karşı fazla sahiplenici ve kıskanç tavırlar sergileyebilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; herkes bir kaos ortamında olduğunu düşünse de sen içinde bulunduğun koşulları yönetebilecek ve ipleri ele alabileceksin. Üstlerinden ve çevrenden gördüğün takdir, öz güveninin daha da artmasına neden olabilir. Fakat bulunduğun sosyal ortam için gösterişli olabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; yurt dışıyla bağlantılı konularda şansın yüksek olabilir. İthalat ihracat gibi ticari konulardan ya da sosyal medya, internet gibi mecralardan maddi gelir elde edebilirsin. Sanatsal beceri gerektiren işlerde başarılı gösterebilir; hatta bir hobini kariyere dönüştürmek için araştırmalar yapabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; miras, vergi, nafaka, sigorta, komisyonla ve krediyle ilgili konularda şanslısın. Eşinin, ailenin ya da partnerinin gelirlerinde iyileşme olabilir. Fakat bugün borçlanmaya da meyillisin harcamalarında dikkatli olmalısın. Ekonomik olarak kendini güvende hissetmek için fazla hırslı veya sahiplenici davranabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; aslında fazla hareket etmene gerek kalmadan her şey ayağına gelebilir, yakın ilişkide olduğun kişilerden taleplerde bulunup, yardım isteyebilirsin. Eşinle ya da partnerinle tam bir uyum içinde olabileceğin bugün kendini düşmanlarına karşı ve bedensel olarak güçlü ve güvende hissedebilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün sağlığınla ilgili olumlu sonuçlar veya gelişmeler yaşayabilirsin. Amca, hala gibi akrabalarından destek görebilir, onlarla güzel zaman geçirebilirsin. Çok keyif aldığın bir konuda uzmanlaşmaya çalışabilir, kendini oyalamak için başladığın bir işten kazanç sağlama noktasına gelebilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; romantik ilişkilerinde var olan veya geçmişten gelen bütün sorunları çözebilir, sevgi dolu bir gün geçirebilirsin. Çocuklarınla ilgili hayallerini gerçekleştirebilir veya çocuk sahibi olmakla ilgili güzel ve olumlu haberler alabilirsin. Risk aldığın ekonomik konulardan kazançlı çıkabileceğin şanslı bir günündesin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; içeride mutlu ve huzurlu bir gün geçirebilir, ailenden tam destek görebilirsin. Bugün gayrimenkullerle veya yatırımlarınla ilgili girişimlerinde de olaylar lehine gelişebilir. Ama sende fazla rehavete ve tembelliğe kapılabilir ya da ev partilerine katılabilirsin. En doğrusu dekorasyon ve tadilat işiyle uğraşman olacaktır.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün telefondan veya internetten seni mutlu edecek haberler alabilirsin. Sevdiklerinle yapacağınız konuşmalarda beklentilerinin karşılandığını görerek sevinebilir ya da sevdiklerine ulaşmak için yolculuk yapabilirsin. Kardeş, kuzen, komşu gibi yakın çevreyle ilişkilerin artabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.