28 Mart 2019 Günlük Burç Yorumları

Stresli koşulların bizi zorlayacağı sıkışık bir güne uyanabiliriz. Uğraştığımız konularla ilgili alanda liderliği ve komutayı elimize almamızı gerektiren şartların varlığı bizleri hamle yapmaya ve adım atmaya yöneltebilir. Mart ayının ilk haftasında yeniay ile başlattığımız girişimlerin nereye vardığını de bir şekilde görebiliriz. Akşamüstü bir süredir geri hareketinde olan Merkür’ün de düze döneceğini göz önünde bulundurursak şartlar zorlu da olsa artık atağa geçme zamanı geldi gibi gözüküyor. Cesaretimizi ve gücümüzü planlı ve organize olarak kullanmaya bakmalı; hedefimize gerçekçi değerlendirmeler eşliğinde ilerlemeye gayret etmeliyiz. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; hareketli ve yoğun olduğun bugün sorumlulukların artabilir. Yaşamını ve ilişkileri yönetirken daha önceki tecrübelerinden faydalanabilir, hırslarını doğru yönde kullanabilirsin. Girişimlerde bulunurken tek başına davranmak isteyebilir, deneyimli olduğun konularda eyleme geçebilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; bu günlerde yeni girişimlerde bulunmadan önce daha önceki tecrübelerini göz önüne alarak davranabilir, açıkça görülmeyen engelleri de dikkate alabilirsin. Görüş ve düşüncelerini ifade ederken ilişkilerine kulak vermelisin. Onlara rağmen harekete geçmen çatışmalara yol açabilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; finansal konularla ilgili girişimlerini daha önceki deneyimlerini göz önüne alarak başlatabilirsin. Geleceğe dair hedef ve ideallerini gerçekleştirmek için harekete geçerken sorumluluklarını ihmal etmemeli, rekabete girmeden önce içinde bulunduğun durumu değerlendirmelisin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; yakın ilişkide olduğun kişilerin sorumluluklarını üstlenebilir ve ortak girişimlerde bulunmak için tecrübelerini kullanabilirsin. Karşındakilerle yönetimsel çatışmalara girebilir, yoğun rekabet gerektiren ortamlarda bulunabilirsin. Kışkırtılmaya açık bir ruh halinde olabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; üstünde çalıştığın projeleri başarılı bir şekilde tamamlayabilir, yeniden girişimlerde bulunmak için başkalarının tecrübelerinden faydalanabilirsin. Gündelik işlerini yerine getirirken ufak sakarlıklar yapabilirsin. Görüş ve düşüncelerini kabul ettirmek için rekabete girmemelisin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; ekonomik konularla ilgili aldığın kararları uygularken kimseye danışmaman, ortak kaynakları tek başına yönetmen çatışmalara yol açabilir. Girişimlerde bulunabileceğin enerji ve tecrübeye sahip olduğunu düşünebilir, cesaret göstererek yeni başlangıçlarda bulunabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; geçmişten gelen deneyimler yeni girişimlerde sana yol gösterecektir. Fakat adım atmadan önce başkalarının, özellikle ailenin tecrübelerine de ihtiyaç duyacaksın. Bugün ilişkilerde rekabet ve çatışmalar yaşanabilir, kendini ifade ederken hırsına yenik düşmen gerilime yol açabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; daha önceki girişimlerinde yarım kalan veya sonuçlanmayan konuları tekrar ele almak için fırsatlarla karşılaşabilir, tecrübelerini kullanarak başarılı olabilirsin. Özellikle çalışma ortamında rekabete girebilir, kararlarını kabul ettirebilmek için baskı uygulamaya çalışabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; hayattan daha fazla keyif alabilmek için sorumluluklarını tekrar gözden geçirebilir ve başarılı olabileceğin sonuçlar alabilirsin. Romantik ilişkilerde çatışmalara girmene neden olacak girişimlerde bulunabilir, aşırı hırslı ve cesur davranarak ekonomik konularda risk alabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün hırslı ve cesur tavırlarla gözü kara girişimlerde bulunabilirsin. Yaşamını ilgilendiren konularda harekete geçerken geçmiş deneyimlerini göz önüne alabilirsin. Fakat kimseye danışmadan eylemlerini kabul ettirmeye çalışabilir, isteklerinin peşinden giderken aileni karşına alabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; girişimlerde bulunmadan önce yakın çevrenin tecrübelerine ihtiyaç duyabilir, fikir almak isteyebilirsin. Bugün açığa çıkan olaylar hırsını körükleyerek zamansız tepki vermene neden olabilir. Kısa yolculuklarda aksiliklere ve kazalara karşı dikkatli olmakta fayda var.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; yatırımlar ve kazançlarla ilgili girişimlerde arkadaşlarının ya da içinde bulunduğun sosyal çevrenin deneyimlerine kulak vermen başarılı olmanı sağlayabilir. Aldığın kararları uygulamak için azimli davranabilirsin. Risk almadan önce daha detaylı düşünmen ve rekabet gerektiren ortamlardan uzak durman iyi olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir