28 Mart 2018 Burç Yorumları

Hem aşk hem de para konularında şansımızın zirveye oynadığı bir güne merhaba diyoruz! Sabah saatlerinde dengemiz biraz şaşsa da ilerleyen saatlerde işler yoluna girecek ve ipleri elimize alabileceğiz. Bunların yanında sosyal ve ekonomik açıdan gayet olumlu gelişmeler de yaşayabiliriz. Rahat bir nefes alacağımız bir güne hazır olmakla beraber sürprizlere açık olmamız da lehimize bir durum. Ayrıca öğleden sonra yakalayacağımız boşluğu değerlendirmek yararımıza olabilir. Birkaç gündür hissettiğimiz coşkuyu artık bir kenara bırakıp biraz durulabiliriz. Bu durum olaylara farklı bir pencereden bakacağımız bir evreye girmemize neden olabilir. Adımlarımızı düşünerek atacak, ciddiyeti elden bırakmayacağız. Temkinli davranacağımız saatler çok yakında. Akşam saatlerinde ise sorumlu olduğumuz işler ve üstlerimizle yaşayacağımız ilişkiler kendimizi baskı altında ve yetersiz hissetmemize neden olabilir.

Sevgili Koç; aşk ve sevgiden yana şansın devam ederken görmezden geldiğin sorunların ortaya çıkabilir. Yaşanacak gelişmeler karşısında kimi zaman tutkulu kimi zaman da uzlaşmaz tavırlar sergileyebilirsin. Spekülatif kazançlardan büyük beklenti içine girerek gereksiz riskler alabilirsin.

Sevgili Boğa; evi ve aileyi ilgilendiren gelişmeler bugün de devam etmekte ancak yakın ilişki de olduğun kişilere karşı dikkatli olmalı gereksiz inatçılıktan ve sabitlikten kaçınmalısın. Kazanca yönelik gayrimenkul veya yatırımlarla ilgili yeni düzenlemeler içine girebilirsin. Akşam saatlerinde sevdiklerine daha fazla zaman ayırabilirsin.

Sevgili İkizler; bugün çevrendekileri ikna etmeye çalışırken kendi düşüncelerin üstünde fazla ısrarcı olabilirsin. Özellikle çalışma ortamında yazılı ve sözlü fazla iş yükü altına girebilir, proje, sunum, rapor hazırlıklarından bunalabilirsin. İleriye dönük sağlam temeller oluşturmak için destekler alabileceğin bir gündesin.

Sevgili Yengeç; güne gelir gider dengesini ayarlamaya çalışarak başlayabilirsin. Keyiflerin ve sevdiklerin için yaptığın harcamalar bütçeni aşmana yol açabilir. İş ortamında karşına çıkan ani teklifler seni harekete geçirebilir. Akşam saatlerinde iletişim trafiğin artabilir, sosyal medyada daha paylaşımcı olabilirsin.

Sevgili Aslan; sabah saatlerinde aile kaynakları, gayrimenkul ve yatırımlarla ilgili işlerin istediğin akıcılıkta ilerlemese de öğleden sonra kendini çok daha rahat ve özgürce ifade edebileceksin. Sosyal medyadan gelişen ilişkiler ufkunu açabilir, bazı konuların farkına varman daha keyifli olmanı sağlayabilir.

Sevgili Başak; birkaç gündür devam eden kendi içine dönme ve dinlenme ihtiyacı akşama doğru yerini kontrolü ele alarak harekete geçmeye bırakabilir. Sabah saatlerinde alacağın destekler farkındalığını artıracak ve daha özgür ve bireysel kararlar almanı sağlayacaktır. Önümüzdeki günler için planlar yapabilirsin.

Sevgili Terazi; bugüne alış veriş planlarıyla başlayabilir, dikkat çekici ya da lüks tüketim maddeleri almak isteyebilirsin. Yakın ilişkide olduğun kişilerin seni onaylaması ve desteklemesi özgüvenini tazelemene ve beğenilmene yol açabilir. Ancak akşam saatlerinde enerjin birden düşebilir.

Sevgili Akrep; iş hayatında yapacağın anlaşmalar ve sunumlar; sosyal yaşamında ise ilişkilerin seni meşgul edebilir. Özellikle sabah saatlerinde biraz inatçılık ve güç gösterisi yapsan bile sonrasında uzlaşmaya varacak ve çalışmalarının daha kolay ilerlediğini görebileceksin.

Sevgili Yay; kendini geliştireceğin fırsatları sabit fikirlilik yaparak kaçırabilirsin. Yurtdışı, eğitim ve yolculuklardan yana meydana gelen gelişmeler yeni hedefler belirlemeni gerektirebilir. Sevdiklerinle uyum içinde hareket etmen ve karşılıklı görüş alış verişinde bulunman kendini daha özgür hissetmeni sağlayabilir.

Sevgili Oğlak; ortak gelirlerle ilgili seni planlı olmaya iten gelişmeler gündeme gelebilir. Gruplardan, ekip çalışmalarından veya anlaşmalardan beklediğin sonuçları ve istediğin desteği alman zor olabilir. Ancak ilişkilerden alacağın destekle sıra dışı ve alternatif çözümler bularak krizlerin üstesinden gelebileceksin.

Sevgili Kova; ortaklıklar ve ilişkiler açısından koşulların karşı tarafa bağlı oluşu önce inatçılık yapmana neden olsa da sonrasında uzlaşma zemini bulabilir, karşındakilerin uyarılarını dikkate alarak beraber harekete geçebilirsin. Bu dönemde aldığın haberler daha güvenli ve kararlı olmanı sağlayabilir.

Sevgili Balık; sabah saatlerinde zaman sorunu yaşayabilir, işlerini bir türlü yetiştiremeyebilirsin. Sonrasında işlerin birden açılmasıyla gündelik sorumluluklarını rahatlıkla yerine getirebilir, yeteneklerini sergileyebileceğin fırsatlar yakalayabilir, iş arkadaşlarının desteğini alabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.