28 Kasım 2019 Günlük Burç Yorumları

Güne son derece keyifli başlayabilir, harekete geçmek için acele edebilir, abartılı tepkiler verebiliriz. Bir çok kişiye birden söz verdiğimiz için sabah saatleri koşturmayla geçebilir. Ancak öğleden sonra enerjiler tamamen değişiyor. Yaşamımızda yapılandırabileceğimiz kalıcı girişimlerde bulunabilir, Çıkarlarımızı gözeterek adım atabilir, sorumluluk bilinciyle görevlerimizi yerine getirebiliriz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; sabah saatlerinde finansal konulardaki olumlu bakış açın ve söylemlerinle işlerini halledebilir, ekonomik açıdan güçlendiğini hissedebilirsin. Öğleden sonraki saatlerde idealist tavırların sayesinde istediğini elde etmek için hayal gücünün sınırlarını zorlayabilirsin. Fakat risk içerdiğini düşündüğün anlaşmaların detaylarına etraflıca göz atmanda fayda olabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; bugün kişisel veya sosyal eğitimlere katılabilir, yükseköğrenimin için seyahat programı hazırlayabilir veya sadece kafa dinlemek için yaptığın gezi planlarına ağırlık verebilirsin. Partnerinle geçirebileceğin hoş vakitlerde, kendini çok daha iyi hissetmeni sağlayacak sürpriz gelişmelerle heyecanlı anlar yaşayabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; çalışma alanlarında üretken ve haraketli zamanlar geçirebileceğin bir gün olabilir. Sezgilerin sana yön verebileceği gibi karşına çıkabilecek fırsat ve teklifleri değerlendirirken gerçeklerin gün yüzüne çıktığını da görebilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde karşılaşabileceğin finansal bir destek somut adımlar atmanı sağlayabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bugün ortaklı işlerinde veya hizmet verdiğin alanlardaki insanlarla bağını kuvvetlendirebilirsin. İdeallerini ve hayallerini gerçekleştirmek için eline güzel fırsatlar geçebilir. Romantik ilişkilerinde yeniliklere açık olmak, karşındaki insanı anlamak ve sevgini yansıtmak için daha basit düşünmek olumlu sonuçlar doğuracaktır.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bugün özellikle sabah saatlerinde rutinlerinin içerisinde dekorasyon değişiklikleri yapmak planlarının arasında olabilir. Çocuklarla ilgili bazı gelişmeler seni mutlu ederken, aşk hayatın da yenilenmeye ve aksiyona açık olabilir. Enerjin yaratıcı çalışmalarda başarı ve daha görünür olmanı sağlayabilir, yeteneğini sezginle harmanlamaya çalşmalısın.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; geleceğe yönelik hedef ve planlarında, aile ve ev ile ilgili konularda son derece keyifli ve aktif enerjiler altında olabilirsin. Şansının açık olduğu akşam saatlerinde romantik ilişkilerinde somut adımlar atıp, mantık ve sezgilerinle eyleme geçebilirsin. Güven duyduğun özel bir insanı hayatına alma konusunu zihninde netleştirebilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; fikirlerin, söz ve eylemlerin son derece dikkat çekici olabilir ancak abartmaya ve yaşanan olayları olduğundan farklı lanse etmeye eğilimli olabilirsin. İşlerinle bağlantılı olarak kuracağın kontaklarla kolay ve güzel fırsatlar yakalayabilirsin. Öğleden sonra evinde olmak isteyebilir, kardeşlerinden veya yakınlarından güzel haberler alabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; sabah saatlerinde finansal konularda oldukça şanslı olabilir, uzun zamandır düşlediğin maddi kaynakları elde etmeye başlayabilirsin. Akşam saatlerinde yayıncılık, pazarlama ve reklam gibi alanlarda şansın sende yana olduğunu görebilir ve hatta sezgilerine de kulak verebilir, uzun vadeli iş birliklerine imza atabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; günün ilk yarısında fazlaca haraketli olabilir ve birçok işi bir anda yapmayı planlayabilirsin. İlişkilerden ve ekonomik konulardan yana şansın oldukça yüksek. Öğleden sonra çıkarlarını korumak ve sağlam yatırımlarda bulunmak isteyebilir, finansal bir krize karşı tedbirli olabilirsin.  Bazı bağımlılıkların için görüş ve destek alman mümkün.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; günün ilk yarısında ruhsal gelişimine katkıda bulunacak eylemlerde bulunabilirsin.  Geçmişten gelen bazı endişelerini abartman karamsarlık yaratabilir. Öğleden sonra burcuna geçen Ay’la romantik ilişkilerin hareketlenebilir, keyif ve uyumdan yana olabilirsin.  Fiziksel anlamda yenilik arayışın artarken, uzmanlardan destek alabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Kova; bugün dostların vasıtasıyla yeni insanlarla tanışabilir, kariyer alanında fırsatlar yakalayabilir ve keyifli zamanlar geçirebilirsin. Hem iş hem de özel yaşamında şanlı olacağın bir gündesin. Öğleden sonra geçmişte meydana gelmiş bir güven sorunu üzerine yoğunlaşabilir, enerjinin düşmesi nedeniyle biraz karamsar olabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; kariyer alanında yeni fırsatları değerlendirebileceğin şu günlerde bir iş değişikliği veya kendi işini kurma fikrinde olabilirsin. Geleceğinle ilgili planlarına yoğunluk verebilir, arkadaşlarının ısrarlarıyla sosyal bir gün geçirebilir, bulunduğun ortamda oldukça çekiciliğin ile gönül ilişkileri için de olumlu etkiler alabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir