28 Kasım 2018 Günlük Burç Yorumları

İşlerin planladığımız gibi akabileceği ve kendimizi iyi hissedebileceğimiz bir gündeyiz. Hem zihnen hem de bedenen enerjik ve aktif olabilir, fazla zorlanmadan isteklerimizi yerine getirebiliriz. Uzun süredir beklenen haberler gelebilir, sürüncemede kalmış konular çözülebilir, izini kaybettiğimiz dostlarımızla karşılaşabiliriz. Yurt dışı, mahkemeler ya da akademik eğitimle ilgili var olan sorunlar da çözüm sürecine girebilir. Yalnız fazla özgüvenle ettiğimiz büyük laflar ve verdiğimiz sözler bizi sonradan sıkıntıya sokabilir, attığımız imzalar beraberinde riskleri de getirebilir. Dikkat etmekte fayda var. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

28 Kasım 2018 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Koç; bu ara kendini zihinsel ve ruhsal olarak içe dönük hissetsen de iş ve özel hayatındaki sorumluluklarını aksatmayacaksın. Romantik ilişkilerinde empatik ve yumuşak kalpli olacağın bir gündesin. Plan ve projelerine hız vermek isteyebilir, kısa ve uzun seyahat organizasyonları yapabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Boğa; İdeallerin ve hedeflerini tekrar gözden geçirebilir, izleyeceğin yolu bu dönemde netleştirebilirsin. Her türlü sorunun üstesinden kolaylıkla gelebilecek bir enerjiye sahip olduğun bir gündesin. Bugünlerde, bir süredir ihmal ettiğin dostlarını arayabilir, ev ziyaretlerinde bulunabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili İkizler; sevdiklerinle geçmişten gelen sorunları çözmek için uygun fırsat bulabilir, olayların iç yüzünü öğrenebilirsin.  Rakip olarak gördüğün insanların fikir ve önerilerine sıcak bakabilir, uzun vadeli iş birliği planları içerisine girebilirsin. Ancak, mantıklı hareket etmen ve risk almaman gerekiyor.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Yengeç; kişisel ihtiyaçların için yaptığın harcamalardan ve tatil amaçlı seyahatlerin ardından, artık bütçeni toparlaman ve daha hesaplı olman gerekebilir. Uzun zamandır süregelen yeteneklerin hakkındaki endişelerini aşabilir, kendine ve başkalarına yardımcı olabilirsin. Sağlığına da gereken önemi göstermeye gayret etmelisin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Aslan; özel hayatında ya da ortak gelirlerini ilgilendiren konularda vermiş olduğun kararların tekrar üzerinden geçmek isteyebilir, daha önce farkına varmadığın durumları düzeltme fırsatı bulabilirsin. Bu dönemde mevcut ilişkin daha da derinleşip, uzun vadeli bir ilişkiye dönüşebilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Başak; ailevi meselelerle veya alım satım işleriyle ilgilenebilir, yaşadığın birtakım aksaklıklar yüzünden kısa süreli bir karamsarlık hissedebilirsin. Yaşanan olayları içselleştirmen ya da farklı boyutlarda algılaman, yanlış kararlar vermene ya da kararlarını tekrar tekrar sorgulamana neden olabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Terazi; sosyal alanlarda liderlik yapman ve bazı olaylara ön ayak olman mümkün. Yaratıcılığını istediğin gibi gösterebilir, partnerinle aranı sıcak tutabilirsin. Bir süre önceden sana sıkıntı vermiş olan bir konunun üzerine gidebilir, gerçeklerle karşılaşıp, gerekli çözüm yolunu bulabilir, daha anlayışlı olabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Akrep; kendinle ilgili birtakım hataları fark edebilir, sürekli ertelediğin bir konuyu artık göz ardı edemeyebilirsin. Düzgün ve seni mutlu eden bir ilişki ya da kariyer hedeflerinle ilgili ciddi kararlar alman mümkün. Son üç aydır yaşamış olduğun olayları gözden geçirmek, kendinle yüzleşmek için uygun bir dönemdesin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Yay; yaşanmışlıkların ve geçmiş deneyimlerin şu aralar sana yeni bir yol haritası çıkarmanda yardımcı olabilir. Diğer taraftan vizyoner bakış açınla edindiğin fikir ve görüşleri hemen uygulamaya geçmek isteyebilirsin. Hedeflerini oluşturmak için acele etmemeli, süreci zamana yaymalısın. Sabırlı davranmanda yarar var.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Oğlak; hedef ve planlarını kazançlarını arttırma yönünde belirleyebilirsin. Bu sıralar başkalarının işlerini yardım ederek ek kazanç edinmek isteyebilirsin. Kemerleri sıkıp, tutumlu olmak isteyeceğin bir dönemdesin, ancak çalışırken kendine fazla yüklenmemeli, sağlığını göz ardı etmemelisin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Kova; başkalarını mutlu etmek adına, özgürlüğünün kısıtlanmasına izin vermemelisin. Seni üzen veya zarar verdiğini düşündüğün kişi ve gruplardan uzaklaşma zamanının geldiğini görebilirsin. Yeteneklerini göstermene imkân vermeyen lider görünümlü insanları hayatından çıkarmak için uygun bir gün.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Balık; bu ara çalışma temponun artmasıyla kendine çok yükleniyor ve sağlığına gereken önemi göstermiyor olabilirsin. Kariyerinde ve çalışma ortamında zaman zaman mücadele etmeni ve sesini çıkarmanı gerektiren durumlar olabilir. Önemli ve radikal değişimler yapmayı planlıyorsan, yavaş ve sistematik davranmaya çalışmalısın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.