28 Kasım 2017 Burç Yorumları

Bugün işlerimizi planladığımız gibi sürdürmekte zorlanabilir, belirsizlikler nedeniyle istediğimiz gibi ilerleyemeyebiliriz. Öğle saatlerine doğru daha rahat enerjiler altında olacak, tıkanmış bazı konuları çözüme kavuşturabileceğiz. Sevdiklerimizle anlayışla yaklaşarak aramızdaki sorunları tatlıya bağlayabiliriz. Öğleden sonra ise fikir ayrılıklarına, otorite konumundaki kişilerle yaşanabilecek problemlere karşı dikkatli olmalıyız. Bu saatler yeni bir işe başlamak için uygun değil. Akşam saatlerinde kendimizi daha enerjik hissedebiliriz. Daha cesurca hareket edebilir, mücadeleci yönümüzü ortaya çıkarabiliriz.

Sevgili Koç; gün içinde karşına çıkacak gelişimleri fırsata çevirmek senin elinde. Bugün akışta kalmalı gerektiğinde fedakârlık yapmaktan kaçınmamalısın. Artık iyi ya da kötü bir sonuca bağlamak istediğin konularda ya da maddi kaynaklarınla ilgili verdiğin kararlarda kontrolsüz davranmamaya özen göstermelisin. Yurt dışı, eğitim veya bir yolculukla alakalı kararlar almadan önce, iyice düşünmelisin.

Sevgili Boğa; sevdiklerin her ne kadar da seni duygusal olarak yorsa da anlayışlı ve duyarlı davranmak senin lehine olacaktır. Geleceğini etkileyecek ve seni heyecanlandıran bir gelişmeyi, sevdiğin kişiyi de planlarına ortak edecek şekilde değerlendirmende fayda var. Maddi konularda sıkışıklık yaratan koşullar gerçekçi olmanı gerektirebilir.

Sevgili İkizler; bugün karşındakilerin söylemlerine dikkat etmeli, duyduklarını geçiştirmemelisin. Geleceğini etkileyecek önemli bir teklifi veya bir iş birliği önerisini gözden kaçırmak istemiyorsan tabi. Ayrıca iş veya sosyal yaşantında seni gözler önüne çıkaracak gelişmeler olabilir. Çabalarının maddi manevi karşılıklılarını almana çok az kaldı, tetikte olmalısın.

Sevgili Yengeç; bugünlerde haddinden fazla sorumluluk altına girdiğin hissine kapılabilirsin. Ancak paniğe kapılmadan planlı hareket edersen hepsinin üstesinden gelebilirsin. Bugün, otorite konumundaki kişilerin vereceği desteklere açık olmanda fayda var. Gelelim aşk hayatına; fazla tutkulu davranmaya meyilli olduğun için günün oldukça hareketli geçebilir.

Sevgili Aslan; bugün parasal işlerde ve duygularının söz konusu olduğu tüm konularda dalgalanmalar yaşayabilirsin. Ruhunun derinliklerinden akın akın gelen tutkularının esiri olmamak için, mantığını bolca devreye sokmanda fayda var. Yakın ilişkilerinde ve çocuklarınla ilgili meselelerde, gerçekçi yaklaşımını elden bırakmama gücüne sahipsin.

Sevgili Başak; bazen tıpkı heyecan dolu başlangıçlar gibi bitişler de mutlulukla karşılanmalı. Bugün tam da böyle bir gündesin, kimi ilişkilerinde sona gelmiş olabilir, kendini yol ayrımında hissedebilirsin. Elbette hayal kırıklıkları yaşayacaksın ancak karamsar duyguların seni kontrol etmesine izin vermemeyi başarabilirsin. Şimdi kendine yeni stratejiler belirleyip, adımlarını sağlamlaştırma vakti. Evin, ailen veya işinle ilgili yeniliklere hazır olmalısın.

Sevgili Terazi; görev ve sorumluluklarını yerine getirirken yaşadığın kontrol dışı gelişmeler ve planlanmamış yeni durumlar belirsizliklere neden olabilir. Ancak hem tüm bu ani gelişmelere adapte olacak gücünün hem de sana destek olacak insanlarla karşılaşma sansının yüksek olduğu bir gündesin. Sürüncemelerin sona erdiği gün sonunda maddi ve manevi olarak rahatlayacak belki bir yolculuğa dahi çıkacaksın!

Sevgili Akrep; sahip olduğun tutkulu duyguların ilişkilerde bazı fedakarlıklarda bulunmana ve toleranslı davranmana yol açabilir. Ancak tüm emeklerin beraber olduğun kişiyle arandaki bağları kuvvetlendirecek ve sana harika bir iletişim olarak dönecek. Maddi olarak sıkışık bir gün geçirsen de sahip olduğun beceri ve üstün yetenekler seni düze çıkarmaya yetecek.

Sevgili Yay; gerçekçi düşünmen ve mantıklı davranman gereken bir süreçtesin. Yaşamındaki tüm gelişmeleri olabildiğince geniş bir perspektifte ele almalı, hırslarını törpülemeli, tutkularının dizginlemeyi öğrenmelisin. Yaşamının kontrolünü akılcı yaklaşımlarınla kendi ellerinde tuttuğun anda, yeni bir dünyanın kapıları senin için aralanacak. Özellikle aile içinde biraz taviz vermen, ufak tefek duygusal yıpranmaları göz ardı etmen gerekebilir.

Sevgili Oğlak; tutkuyla ele aldığın ve kendine amaç edindiğin bir konuya kendini adayabilir; tüm duyularınla sadece bu konuya odaklanmak isteyebilirsin. Bütün varlığınla tek bir konuya kanalize olman, karşına çıkan belirsizliklerle baş etmeni zorlaştırabilir. Alternatif fikirlere kulak kabartmalı, içindeki farklı enerjileri görünür kılmalısın. Gerçek fikirlerini ikinci plana atmak yerine, çıkarlarını hakikatle harmanlamalısın.

Sevgili Kova; parasal kazancı yüksek bir işi yeteneğini kullanarak farklı bir noktaya taşıma gücüne sahipsin. İlişki ve iş birliklerinden yana şansın da oldukça açık. Hedef ve amaçların doğrultusunda tereddüt etmemeli, aklına koyduğunu hayata geçirmek için kendinden emin adımlar atmalısın. Bağlı olduğun grup içinde yaşanacak fikir ayrılıklarından payına düşeni almalı, fazlaca takılıp kalmamalısın.

Sevgili Balık; yurt dışı ile alakalı işler, eğitim, yolculuk veya hukuksal bir konuda bugün şans senden yana. Sezgilerine güvenmeli, hislerinin öncülük ettiği yol diğerlerinden farklı da olsa korkularını bastırıp hislerine kulak vermelisin. İş ve sosyal hayatınla ilgili önemli bir karar almanın mümkün olduğu bugün, otorite konumundaki kişilerin karşına çıkaracağı fırsatları kaçırmamalısın.

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.