28 Haziran Burç Yorumları

Bugün planlı ve programlı davranmak isteyecek ve sorumluluklarımızı yerine getirmek için çaba sarf edeceğiz. Günün enerjileri bizi verimli olmak ve görevlerimizi tamamlamak konusunda destekliyor. Ancak gün içinde sakin ve tedbirli davranmaya çalışmamızda yarar var. Ağzımızdan çıkacak sözlere dikkat etmeli, özellikle yakın ilişki içinde olduğumuz kişilerle ya da aile bireyleri ile tartışmaktan kaçınmalıyız. Ayrıca trafik, eğitim ve iletişimle ilgili konularda da tedbirli olmakta yarar var. Bugün düşünmeden karar alabilir, mevcut planlarda değişiklik yapabiliriz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; bugün çok yoğun bir tempo içinde olabilir, birikmiş işleri tamamlamak için kendini yıpratarak çalışabilirsin. Ayrıca sağlığınla ilgili üstünde durmadığın şikayetlerini artık ciddiye alarak tedaviye yönelmelisin. Çok hızlı ama bir o kadar da duygusal kararlar almaya meyillisin.

Sevgili Boğa; özellikle sabah saatlerinde tatilden yeni çıkmış olmanın rehaveti içinde olabilirsin. Fakat sonrasında çalışmaya, sorumluluk üstlenmeye ve üretkenliğe devam edeceksin. Anlaşma ve toplantılardan hızlı sonuç alabilir, ani yolculuk gerektiren durumlarla karşılaşabilirsin.

Sevgili İkizler; hem evin düzenine hem de iş hayatına yetişmeye çalışmanın telaşını yaşayabilirsin. Bugün ticari ve ekonomik konularla ilgili kararlar almadan önce acele etmemeli, detaylı hesaplar yaparak girişimlerde bulunmalısın. Yeni başlangıçlara hazır olduğun bir dönemdesin.

Sevgili Yengeç; güne seni kaygılandıran düşüncelerle başlayabilirsin. Oldukça hızlı hareket etmeni gerektiren olaylarla karşılaşabilir, bazı konularda hazırlıksız yakalanabilirsin. Yoğun görüşme ve iletişim trafiği içinde ağzından istemediğin sözleri kaçırabilirsin.

Sevgili Aslan; son günlerde bütçeni aşmış olabilirsin. Bugün yeniden hesap kitap yapman ve detaylı bir program çıkarman gerekebilir. Kulağına gelen bazı haberler olayları kendi üstüne alınmana ve kırılmana neden olabilir. Çevrenden soyutlanıp, biraz içe kapanarak, geri plana çekilebilirsin.

Sevgili Başak; burcunda ilerlemeye başlayan Ay; tekrar kontrolü ele alarak yoğun bir tempo içine gireceğine işaret ediyor. Her şeyi yerli yerine oturtmaya çalışırken biraz yorulabilirsin. Sevdiklerinden ya da dostlarından duydukların seni beklenmedik kararlar almaya itebilir.

Sevgili Terazi; bugün içsel sorgulamalar içine girebilir, nerede yanlış yaptığını bulmaya çalışabilirsin. İş ve sosyal yaşamında hızla gelişen olayları tedirginlikle izleyebilir bir yandan da arka planda kalarak kontrol etmeye çalışabilirsin. Beklenmedik bir terfi ya da yer değişikliği yaşanabilir.

Sevgili Akrep; grup çalışmaları, ekip işleri veya bağlı olduğun dernek faaliyetleri gündemini meşgul edebilir. Hazırlıksız yakalandığın konularda kararlar alman içinin huzursuz olmasına neden olabilir fakat üstüne düşen görevleri yerine getirirsen gönül rahatlığıyla girişimlerde bulunabilirsin.

Sevgili Yay; bugün telaşla birçok işi birden halletmeye çalışabilir, birikmiş sorunlara çözüm üreterek zamanını en verimli haliyle kullanabilirsin. Yalnız krizlerden kurtulmak için aldığın kararlar tamamen duygusal olabilir, objektif olmaktan uzaklaşarak kendini kandırmış olabilirsin.

Sevgili Oğlak; karşındakilerin düşüncelerine ve kararlarına yeteri kadar duyarlılık göstermediğin düşünülebilir. Onların duygusal bakış açısı seni rahatsız etse de kırıcı olmamalısın. Bugün çok ince hesaplar yapman detaylarda boğulmana ve gereksiz yorulmana neden olabilir.

Sevgili Kova; duygusal paylaşımlardan yana endişeli ve kaygı içinde olabilir, kendini rahat ifade edemeyebilirsin. Özgürlüğünün ve bireyselliğinin kısıtlandığını düşünebilir, sen herkese yardım ederken onların yardım etmediğini düşünebilirsin. Finansal alanda adımlarını akılcı ve hesaplı atmaya bakmalısın.

Sevgili Balık; karşıt burcunda ilerleyen Ay nedeniyle başkalarına bağlı olma durumundasın. Kararsız ve hayalci tavırların karşındakiler tarafından eleştiriye uğramana neden olabilir. Sevdiklerini memnun etme çabası içine girmen kendini yıpratmana yol açabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.