28 Haziran 2018 Burç Yorumları

Bugün biraz keyifsiz uyanabilir, hayattan zevk almadığımızı düşünebiliriz. Kendimizi yetersiz görebilir, duygusal soğumalar yaşayabiliriz. Eli kolu bağlanmış bir şekilde hissetmemiz de olağan bir durum. Sorumlulukların ağır basacağı, üzerimizdeki otorite baskısının artacağı bir güne hazır olmalı, dengede kalmaya çalışmalıyız.

28 Haziran 2018 Günlük Burç Yorumları

Sevgili Koç; bugün yaşanacak dolunay, iş hayatını ve sosyal konumunu ilgilendiriyor. Seni toplum önünde önemli bir yere taşıyacak kararlar alabilir; ev, yuva ve ailevi konularda bazı bitiş veya başlangıçlar yapabilirsin. Duygusal davranmak yerine, sorumluluklarını üstlenmeli ve kariyerine gereken önemi vermelisin.

Sevgili Boğa; eğitim, yurtdışı, yayıncılık veya sosyal medyayla ilgili beklediğin haberleri bugün yaşanacak dolunay ile alabilirsin. Karar aşamasında isen duyguların yerine mantıklı olana yönelmelisin. Yakın çevrenin sorumluluğunu alman gereken konular ön plana çıkabilir ve üstündeki baskı artabilir.

Sevgili İkizler; bugünkü dolunay, finansal konularda seni yeni düzenlemeler yapmaya ve sorumluluk bilinciyle davranmaya yöneltebilir. Ortak kazançlar veya ailenin kaynaklarının kullanımı konusunda artık bir karara varabilirsin. Ebeveyn, ev, gayrimenkul konularında yıpratıcı süreç nihayet geride kalıyor.

Sevgili Yengeç; dolunay, ilişkiler alanında oldukça etkili olacak gibi görünüyor. Bir süredir zihnini kurcalayan bir beraberlik ya da iş birliğinle ilgili nihai kararı verebilirsin. Karşındakilerin senin sorumluluğunu almasını beklememeli, biraz daha inisiyatif alarak harekete geçmelisin.

Sevgili Aslan; çalışma hayatında yeni kararlar alabilir, sana yük getiren bazı sorumlulukları bırakmak isteyebilirsin. Süregelen sağlık sorunlarına daha bilinçli yaklaşabilir; alışkanlıklarını değiştirme ya da beslenme düzeninle ilgili adımlar atabilirsin. Dolunayla birlikte uzmanlık gerektiren projelere yönelebilirsin.

Sevgili Başak; bir süredir seni hem bedenen hem de zihnen zorlayan ve yıpranmana neden olan konular sona eriyor. Artık finansal konulara yoğunlaşabilir, kazançlarını arttırmak için yeni girişimlerde bulunabilirsin. Bugün yaşanacak dolunayın etkisi ile aşk hayatın, çocuklar ve hobilerinle alakalı değerlendirmeler yapabilirsin.

Sevgili Terazi; hem kişisel konularda hem de ilişkiler alanında hareketli bir döneme girmektesin. Dolunay; ev, aile ve yerleşime ait konulara vurgu yaparak yeni bir süreci başlatabilir. Aile fertlerinden birini farklı bir yere uğurlayabilir veya aile büyüklerinin sorumluluklarını alabilirsin.

Sevgili Akrep; dolunayın etkisini zihinsel konular üzerinde hissedebilir; kemikleşmiş ve geleneksel düşüncelerini ve davranışlarını bir kenara bırakmak isteyebilirsin. Bir süredir ertelediğin planları artık uygulamaya geçebilirsin.  Ancak verdiğin sözler ya da atacağın imzalar sorumluluklarını artırabilir.

Sevgili Yay; bugün yaşanacak dolunay finansal konulara dikkatini çekebilir; kazanç ve harcamalarını daha gerçekçi değerlendirmen gerekebilir. Ortak gelirler veya ailevi kaynaklardan faydalanarak yeni bir yatırım kararı alabilirsin. Beklediğin ödemeleri nihayet alabilirsin ancak arada kesintiler olabilir.

Sevgili Oğlak; burcunda oluşacak dolunayla birlikte, ikili ilişkiler, ortaklık ve ailevi konularda inisiyatifi ele alman gündeme gelebilir. Karşındaki kişilerin beklentilerine karşı daha duyarlı olman gerektiğini anlayabilir ancak görev ve sorumluluk paylaşımı yapmanın önemini anlayabilirsin. Bütün yükü tek başına üstlenmemelisin.

Sevgili Kova; bugünkü dolunay kontrolün dışında gelişmeler getirebilir, gizli kalmış ailevi veya sağlık konularına dikkatini çekebilir. Seni rahatsız eden ve bilinç altını kurcalayan olayların açığa çıkmasıyla beraber daha rahat strateji geliştirebilir, en azından neyle karşı karşıya olduğunu daha rahat görebilirsin.

Sevgili Balık; aşk hayatın veya çocuklarla ilgili hassasiyetin yoğun olmasına rağmen gelişmelere mantık çerçevesinde yaklaşabilir; bazı kararlar alabilirsin. Dolunayla birlikte yaratıcı çalışmalarını gruplar içinde tanıtacağın fırsatlar karşına çıkabilir. Sen istemesen de bazı arkadaşlıklar hayatından çıkabilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.