28 Eylül Burç Yorumları

Bugün görev ve sorumluluklar gündemimizi meşgul edeceğe benziyor. Sabah saatlerinde biraz gergin olabilir, işlerimizi istediğimiz gibi yürütemeyebiliriz. Tüm işlerimizi zamanda bitirebilmek için planlı hareket etmek yerinde olur. İsteklerimizin gerçekleşmesi için “her şey benim istediğimiz gibi olmalı” düşüncesinden vazgeçmeli ve daha uzlaşmacı olmalıyız. İlerleyen saatler, insanlarla aramızdaki sorunları gidermek için daha uygun olabilir. Finansal konularda olumlu gelişmeler yaşayabiliriz. İlişkilerimizde ve finansal konularda gerçekçi beklentiler içinde olmak hayal kırıklığı yaşamamızın önüne geçebilir. Gün içinde daha hassas ve kırılgan olacağımız saatler yaşayabiliriz. Akşama doğru sezgilerimizi mantığımız ile harmanlayabilecek, daha doğru kararlar alabileceğiz. Akşam saatleri hedeflerimiz için hamle yapmak adına daha uygun olabilir. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; bugün toplum önündeki duruşun, sahip olduğun konumun, işin ve ailenle göz önünde olabilirsin. İlişkilerini kendi tarzında değil kuralların gerektirdiği gibi sürdürmek durumunda kalabilirsin. Çalışma arkadaşından işine yarayacak yardımı alabilirsin. Emek harcadığın işlerde ise başarılı olman mümkün.

Sevgili Boğa; yurt dışı, akademik eğitim veya hukuksal bir işle ilgili çalışmalarını bir başkasıyla veya bir iş birliği kurarak ilerletmek zorunda kalabilirsin. Beraber olduğun kişiyle birlikteliğiniz hakkında uzun vadeli kararlar alabilirsiniz. Çocukların ise sana gurur kaynağı olabilirler.

Sevgili İkizler; parasal konularda bilinçli davranmanı gerektiren durumlar söz konusu. Keyfi veya sevdiğin kişileri memnun etmek için yapacağın harcamaları biraz kısman gerekebilir. Duygusal paylaşımlarında realist olabilirsen her şey daha iyi olabilir. Gayrimenkulden veya aile kaynaklarından fayda sağlayacağın bir gündesin.

Sevgili Yengeç; karşıt burcundaki Ay ile ilişki ve iş birliklerinin ön planda olacağı birkaç gün geçirebilirsin. Karşındakilere tabi hareket etmen gereken yerde duygusal ve alıngan davranmayabilir, makul ve mantıklı tavırlar sergileyebilirsin. Ayrıca sana maddi manevi kazanç sağlayacak bir anlaşmaya imza atabilirsin.

Sevgili Aslan; gerek özel gerekse de iş hayatında sorumluluklarını arttıracak durumlar söz konusu. Görevlerini layıkıyla yerine getirmek isteyecek, etrafındaki uyumsuzlukları bir şekliyle düzeltmek için gayret edeceksin. Kazançlarını arttıracağın girişimlerin olabilir.

Sevgili Başak; bugün keyiflerin için harcamalarda bulunabilirsin. Hatta eşinden, ailenden veya ortak olduğun kişiden sana bazı destekler de gelebilir. Bir tatile çıkabilir, sevdiğin bir hobinle ilgilenebilir ya da çocuklarınla vakit geçireceğin faaliyetlere katılabilirsin. Üstlendiğin tüm görevlerini aksatmadan yerine getirecek enerjiye sahipsin.

Sevgili Terazi; evine, ailene ve işine olan sorumluluklarının artması bir yanıyla kendine ve birlikte olduğun kişiye yeterli zaman ayıramamana neden olabilir. Ayrıca iş hayatın veya bir ilişkin için arka planda kulis çalışmaları yapabilirsin. Parasal işlerinde ise bugünlerde öngöremediğin durumlarla karşılaşman mümkün.

Sevgili Akrep; ilişkiler ve finansal konularda mantıklı ve makul düşünmeni gerektiren durumlarla karşılaşabilir, olayları arka planda kalarak yönetmeyi seçebilirsin. Ayrıca yakınlarının sorumluluklarını üstlenebilir, fedakârca hareket edebilirsin. Gruplar içindeki ilişkilerin veya arkadaşlarınla iletişimin artabilir.

Sevgili Yay; bugünlerde gelirlerini yatırıma çevirmek isteyebilirsin. Gelişmeler aklındaki veya amaçladığın gibi olmasa dahi ortaklı işlerden belli bir kazanç elde etmen mümkün. İş başarın, çalışkanlığın ve titiz çalışma şeklinle çevrene güven verebilir, bu sayede maddi ve manevi değerler elde edebilirsin.

Sevgili Oğlak; burcunda ilerleyen Ay ile planlı programlı ilerleyebilir, hedeflerine daha da yaklaşabilirsin. Ancak kontrolün sende olmasına karşın yerine göre iş birlikçi ve uyumlu davranman da gerekebilir. Yurt dışı merkezli işlerde, eğitim ve hukuksal konularda şans senden yana olacaktır.

Sevgili Kova; zihnini kurcalayan bazı konulardan dolayı planlı hareket etmen ve çevrenle ilişkilerini bozmaman gerekebilir. Yurt dışı işler, yolculuk veya hukuki bir konuyu halletmek için iş birlikçi bir tutum sergileyebilirsin. Duygusal paylaşımlarda bir yanıyla keyif verirken bir yanıyla da yıpratan durumlar söz konusu olabilir.

Sevgili Balık; ortak olduğun işlerin mali kısmıyla ilgili sorunları bağlı olduğun grubun desteğiyle çözmek isteyebilirsin. Arkadaşlarınla aran parasal konulardan dolayı biraz açılabilir. Ancak sevdiğin kişiden ya da eşinden hedeflerini gerçekleştirmen için tam destek alabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.