28 Eylül 2018 Günlük Burç Yorumları

Yüksek beklentilerle güne başlıyoruz. Duygusal anlamda memnuniyetsiz bir ruh halinde olabiliriz. Parasal konularda istikrarsız koşullar ortaya çıkabilir. Arzu ettiğimiz huzuru sağlamak pek kolay olmayabilir.

Sevgili Koç; bugün gündemini meşgul eden ve keyfini kaçıran konuların başında; maddi dengendeki bozulmaların verdiği sıkıntı gelebilir. Sevdiklerinden ya da sosyal çevrenden alacağın motivasyonla hırslanabilir, gelirlerini ve kariyerinden gelen kazançları arttırma yönünde sonuç odaklı olabilirsin.

Sevgili Boğa; ilişkilerinde huzursuz olduğunu düşündüğün konuları rahatlıkla dile getirmekten çekinmediğin ve isteklerinde ısrarcı olduğun bir gündesin. Çalışma alanındaki bir takım değişim ve dönüşümler daha fazla dikkatleri üzerine çekmene fırsat verirken, yeni sorumluluklarına kolaylıkla alışabilir, sağlıklı bir denge kurabilirsin.

Sevgili İkizler; içten içe endişe duyduğun birtakım olayların gündem olması, birkaç arkadaşınla aranı açabildiği gibi, çevrene karşı güvensizlik hissetmene de sebep olabilir. Ayrıca gelecek hedeflerinle ve kariyerinle ilgili hayallerini gerçekleştirme fırsatı bulabilirsin. Yeni bir eğitime de başlayabilirsin. Ailen ve sevdiklerinin desteğiyle sorunlarına kolaylıkla çözüm bulabilirsin.

Sevgili Yengeç; ailenle birlikte olmaktan keyif ve huzur duyabileceğin bir gündesin. Sosyal trafiğinin artması ilişkilerinde ve iş birliklerinde kalıcı girişimler yapmana zemin hazırlayabilir.  Bu ara ev ve ofis içinde yaptıracağın tadilatlar beklentinin üzerinde harcamalara neden olsa da sonuçtan memnun kalabilirsin.

Sevgili Aslan; ilişkinde ve iş birliklerinde enerjinin artmasıyla, eş ve rakiplerinle ilgili çeşitli mücadeleler içerisinde olabilirsin. Bu nedenle sinirlerine ve öfkene hâkim olmak, abartılardan uzak durman yararına olabilir. Rüzgârın sana karşı estiğini hissediyor olsan da kısa sürede süreci lehine çevirebilir, iradeni rahatlıkla ortaya koyabilirsin.

Sevgili Başak; fikir ve görüşlerindeki somut değerler oldukça ilgi görürken eğitim alanında başarılı olabilirsin. Yakın arkadaşlarının vasıtasıyla tanıştığın biriyle yeni bir ilişkiye başlaman mümkün. Bu ara kendine duyduğun özgüven, kazançlarını ve yeteneklerini destekleyecektir. Bu avantajı kullanmaya çalışmalısın.

Sevgili Terazi; motivasyonunun ve enerjinin yüksek olmasıyla riskli işlere, yatırımlara ya da şans oyunlarına merak sarabilirsin. Bu alanda seni destekleyen açılar olsa da abartılardan uzak durmakta fayda var. Özel hayatında heyecan verici gelişmeler, geçmiş deneyimlerini aklına getirse de tutkularına yenik düşebilirsin.

Sevgili Akrep;  romantik ilişkilerinde fazla cesur ve tutkulu adımlar atmak isteyebilirsin. Günün koşulları her ne kadar sana bağlı olmasa da yakın çevrende ikna edici görüşmeler yapabilir, verdiğin mücadelelerin sonuçlarını alabilirsin. Bugün ruhundaki derinlik fiziksel görünümüne de yansıyarak çekiciliğini artabilir.

Sevgili Yay; hayatın koşuşturma ve mücadelesine dalarak sağlığını ihmal etmiş olabilirsin. Ancak bedeninin bu ara verdiği sinyallere daha fazla önem vermen gerekebilir. Şu aralar beklentilerinde, plan ve kararlarında kendine olan güvenini sorguluyor olsan da sosyal çevrenden gelen destekle güven tazeleyebilirsin.

Sevgili Oğlak; bugün yaşamını ilgilendiren kararlar almakta ve kariyerinde profesyonelleşmekle ilgili hem daha girişken olabilir hem de sevdiklerinden olumlu desteklerle yol alabilirsin. Aşk ve ilişkiler yönünden oldukça hareketli bir gün olmakla birlikte yemeyi ve içmeyi abartmamaya bakmalısın.

Sevgili Kova; kariyerin için verdiğin mücadelenin yoğunlaşmasıyla üstlenmen gereken önemli işlerin sayısı artabilir. Diğer yandan ailevi ilişkilerinle ilgili sorunları çözmekte bu kadar başarılı olamayabilir, kendini ifade ederken abartılı sözler kullanabilir ya da kolay kolay uzlaşmaya yanaşmayabilirsin. Daha esnek olmaya çalışmalısın.

Sevgili Balık; senin için çalışan ve destek veren kişilerin tecrübelerinden faydalanman uzun vadeli yatırım ve projelerinde başarılı olmana imkân verebilir. Ancak bir kenara çekilerek, hayal kurup, keyiflerinden ödün vermemekten vazgeçmeye çalışmalısın. Hayatın içinde yer alarak sorunlarınla mücadele etmende yarar var. Aradığın desteği bu şekilde bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.