28 Ekim Burç Yorumları

Sabah saatlerinde motivasyonumuz oldukça yüksek olacak. Hem bedenen hem zihnen kendimizi enerjik hissedecek, çok daha dinamik olacağız. Düşüncelerimizi kendinden emin bir şekilde ortaya koyabileceğiz. Sosyal ortamlarda bulunabilir, arkadaşlarımızla bir araya gelerek hareketli bir gün geçirebiliriz. Geleceğe daha umutla bakmamızı sağlayacak gelişmeler yaşayabiliriz. Gün içinde çevremizle fikir ayrılıklarına düşmemiz ve tartışmalar yaşamamız mümkün. Karşımızdaki insanlarla empati kurmakta zorlanabiliriz. Bu nedenle tepkilerimizin kontrollü olmasına dikkat etmeli; asi, inatçı ve ısrarcı tutumlardan kaçınmalıyız. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; bugün grup ve dernek çalışmaları içinde yer alabilir, hedeflerine varmak için harekete geçebilirsin. Yakın ilişkide olduğun kişilerle keyifli organizasyonlar yapabilir, sosyal ve entelektüel faaliyetlere katılabilir, arkadaşlarınla ve sevdiklerinle hoşça vakit geçirebilirsin.

Sevgili Boğa; iş ve sosyal hayatındaki gelişimler sonrasında ilkelerin doğrultusunda hareket etmek isteyebilirsin. Tecrübelerine ve uzmanlık alanına dayanarak toplumsal alanda kendine yer edinebilir, çalışma ortamından gelişen ilişkilerinin desteğini alarak sunumlar ve toplantılar yapabilirsin.

Sevgili İkizler; bugün görüşlerini paylaşabilir, sevdiklerinle fikir alışverişinde bulunabilirsin. Yurt dışı, mahkemeler, yüksek eğitim ya da yayıncılıkla ilgili konularda girişimlerde bulunabilir, düşüncelerini ilkelerin ve ideallerin doğrultusunda ifade edebilirsin. Akşam saatlerinde sosyal medyada aktif olabilirsin.

Sevgili Yengeç; finansal konularla ilgili girişimlerde bulunabilir, kredi, nafaka, miras, vergi ve sigorta gibi işlerle uğraşabilirsin. Ailenin de desteğiyle içinde bulunduğun krizleri çözebilir, gayrimenkuller hakkında fikir alışverişinde bulunabilirsin. Bugün bireysel hareket etmek isteyebilirsin.

Sevgili Aslan; karşıt burcunda hareket etmekte olan Ay, bugün eylemlerinde başkalarının desteğine ihtiyaç duyacağına işaret etmekte. Üstünde çalıştığın anlaşmaları imzalayabilir, iş birliği içinde olduğun insanlardan yardım alabilir, onlarla ortak projeler geliştirebilirsin. Akşam saatlerinde yakın çevrenle bir araya gelebilirsin.

Sevgili Başak; güne gündelik işlerini tamamlayarak başlayabilir, düzenini korumaya çalışabilir, eksiklerini giderebilirsin. İş hayatınla ilgili projeler üretirken hem yeteneklerini hem de ekonomik koşullarını göz ardı etmemelisin. Günün ilerleyen saatlerinde keyifli sohbetlere ve toplantılara katılabilirsin.

Sevgili Terazi; aşk hayatında olumlu gelişmelerin olabilir, keyifli ve neşeli bir gün geçirebilirsin. Sevdiklerinle ilişkilerini kendi ideallerin ve ilkelerin doğrultusunda düzenleyebilir, onların da desteğiyle yeteneklerini geliştirebilirsin. İlerleyen saatlerde romantik paylaşımların artabilir.

Sevgili Akrep; aile ilişkilerini gözden geçirebilir, gizli ve derinden ilerleyecek girişimlerde bulunabilirsin. Evine zaman ayırabilir, yaşadığın yerle ilgili yeni kararlar alabilirsin. Akşam saatlerinde evinde misafir ağırlayabilir ya da aile ziyaretlerine giderek ebeveynlerinle bir araya gelebilirsin.

Sevgili Yay; iletişim trafiğinin hızlanması, birçok sosyal organizasyona da katılmanı gerektirebilir. Arkadaşlarının ya da içinde bulunduğun grupların desteğiyle kişisel gelişimini artıracak eğitimlere katılabilir, keyif alacağın yolculuklara çıkabilirsin. Bugün sosyal medyada fazlaca zaman geçirebilirsin.

Sevgili Oğlak; ekonomik konularla ilgili girişimlerini hızlandırabilirsin. İş ve sosyal hayatından tanıdığın kişilerle birlikte hareket ederek gelirlerini artırabilirsin. İdeallerin ve ilkelerin doğrultusunda yeteneklerini ön plana çıkarabilir, yeni anlaşmalar imzalayabilirsin.

Sevgili Kova; burcunda hareket etmekte olan Ay, geleceğinle ilgili hedeflerini gözden geçirmeni ve girişimlerde bulunmanı sağlayabilir. Aynı görüşü paylaştığın kişi ve grupların desteğini alarak ön plana çıkabilir, kendini ifade edebilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde sosyal faaliyetlerin artabilir.

Sevgili Balık; Bugün yalnız kalmaya ve kendi içine çekilmeye ihtiyacın olabilir. Duygusal bağının olduğu kişilerle derin paylaşımlara girebilir, gizli düşüncelerini ya da geleceğe dair hedeflerini paylaşabilirsin. Evden dışarı çıkmak istemesen de sevdiklerinle diyalog halinde olabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.