28 Ekim 2019 Günlük Burç Yorumu

Bugün saat 06:37’ de Akrep burcunda gerçekleşen Yeniay hem ülkemiz hem de kişisel hayatlarımız için sarsıcı ve farkındalık yaratıcı olabilir. Yeniay derecesinin tam karşındaki Uranüs; aklımıza gelmeyenin başımıza gelme ihtimalini düşündürüyor. Özellikle güvenlik ve para konularında dikkatli olmamız gereken bir süreçteyiz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; maddi gelirlerinde öngöremediğin olaylar ve ani gelişmeler, bugün oluşacak Akrep yeniayının etkisiyle tetiklenebilir. Ortaklı işlerle ilgili konular şekil değiştirmeye başlarken, finansal konularda alacağın kararlar gelecekteki yaşantın ve kariyerin üzerinde etkili olabilir. Oluşabilecek spontane durumlar karşısında temkinli olmanda fayda var.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; karşıt burcundaki Yeniay, gerek zihinsel gerekse duygu dünyanı etkileyecek konuları gündeme getirerek özgürlük ihtiyacını tetikleyebilir. Yenilik ve farklılık içeren kişisel kararların yanı sıra hayat dinamiklerini yeniden yapılandırabilmen için sürpriz durumlar gelişebilir. İlişki ve iş birliklerinde yeni bir dönem başlatmak isteyebilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; birlikte çalışma ortamında ve günlük rutinlerinde beklenmedik hareketlilik yaşanabilir ve beraber çalıştığın kişiler değişebilir. Gizli saklı yapılan iş ve planlar olabileceği gibi dedikodular da yoğun olabilir. İşinde ve sağlığında da ses getiren değişimler yapabilirsin. Eski sorunlarını geride bırakıp, ileriye dönük kararlar alabileceğin bir dönemdesin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; aşk hayatındaki hızlı gelişmeler, duygularının harekete geçmesine neden olurken, girişimlerini ölçüp tartmanda fayda var. Çocuk sahibi olmak veya çocuklarla ilgili alanlarda sürpriz gelişmeler mümkün.  Önümüzdeki süreçte beceri ve yeteneklerinle çok fazla gündem olabileceğin için, dengeni koruman ve kimi zaman egona yenik düşmemen gerekebilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; sosyal statünle, yerleşim ya da gayrimenkullerine dair konular bugün gerçekleşen yeniayla birlikte ani değişimler içererek radikal kararlar alma eşiğine getirebilir. Sabitlikten yana olmana rağmen, yaşam şeklin ve hayatını yeniden dengelemekle ilgili somut ve köklü kararlar almak isteyebilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; yabancılarla ya da uzaklarla olan iş birlikleri, yakın çevre ilişkilerinin artması, zihinsel ve eğitimle ilgili konularda odaklanman, araştırmaya yönelik işlerle uğraşman önümüzdeki sürecin konularından olabilir. Kendine ve yakınlarına dair sıra dışı fikirler üretmen, bakış açını yenileyebilir, vizyonlarında da olumlu değişimler gelişebilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; yeteneklerine güvenerek attığın adımlar sürpriz gelişimler içerebilir. Kazancında beklemediğin gelişmeler söz konusu olabileceği gibi ev ve aile bireylerine dair harcamalarda gündeminde olabilir. Eşinin ya da ailenin gelirlerinde değişimler, ortaklı bir işinde anilikler ve kontrolünde olmayan gelişmeler de bu Yeniay’ın ve önümüzdeki sürecin konularından.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; burcunda gerçekleşen Yeniay hem hayatını hem de ilişkilerini tekrar gözden geçirerek, dengeni korumanı, fevri davranmamanı ve tutkularınla harekete geçmemeni söylüyor. Aynı zamanda karşında bulunan insanları ani tepkilerine ve birtakım baskılarına da maruz kalman seni bloke eden durumlarla yüzleşip, doğru stratejilerle ilerlemeni gerektirebilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; yeniay, kadersel olayları ve kontrol edemediğin gelişmeleri karşına çıkarırken, hayatını sorgulatabilir, güvensiz koşullar oluşturabilir ve bu ara kişisel endişelerin artabilir. Diğer taraftan yapabileceklerine odaklanarak gücünü fark edebilir, günlük işlerinde ve çalışma koşullarında daha esnek olabileceğin koşulların planlarını yapabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; geleceğe dair ideallerini gerçekleştirebilmek için adımlar atabileceğin, alışılmışın dışında ortamlara girebileceğin bir Yeniay döngüsü içerisindesin. Kariyer, kazanç ve özel ilişkinde oluşabilecek sürpriz koşullara karşı temkinli olman ve hedefine ufak adımlarla ilerlemen fayda olabilir. Risk almak için uygun bir zamanda değilsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; Yeniay, vizyoner ve marjinal görüşlerini toplumda paylaşmak isteyebilir, sağduyu ve dengeli davranırsan çevrenden destek alabilirsin. Yaşam alanında ve ailevi konularda spontane gelişmelerle birlikte sürpriz konular oluşabilir. Özgür olup, tek başına kalacağın bir eve taşınabilirsin. Fakat attığın adımların sonuca ulaşması için konulara daha derin bakmalısın.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; düşünce yapında ve hayat görüşünde yenilenmeye ihtiyacın olduğunu fark edebilir, yüksek eğitim ve uzun yolculuklarla ilgili konularda yeni adımlar atabilirsin. Yakınlarınla ilgili konular, sürpriz teklif ve sözleşmeler mümkün. Ancak konulara daha detaylı bakabilmen ve kendi inançların doğrultusunda hareket etmen gerekebilir. Trafik ve sakarlıklara dikkat.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.