28 Ekim 2018 Günlük Burç Yorumu

Bugün eksik kalan işlerle ilgilenmek yararımıza olabilir. Yeni girişimlerde bulunmamalı, adımlarımızı sağlam atmalıyız. Yakın çevremiz, kardeş veya arkadaşlarımızla günü birlikte geçirebilir; kısa mesafeli gezilere çıkabiliriz. Ayrıca eğitim, öğretim, seminer gibi bilgi ve kültürümüzü arttıracak faaliyetlere katılabiliriz. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; yönetici gezegeninin de desteğiyle, yakınların ya da iş ortaklığı yaptığın kişilerle uzun zamandır aranı açan soğuk rüzgârların üstesinden gelebilir, anlaşmazlık yaşadığın konuları düzeltebilirsin. Ancak finansal konularda dikkatli hareket etmen ve her şeyi detaylı analiz etmen gereken bir gündesin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; Kendinle ilgili içsel bir sorgulama içerisinde olabilir, sevilmediğini veya tüm çabalarına rağmen takdir görmediğini düşünebilirsin. Ailen ve yakınlarınla kuracağın diyalog, olumsuz düşüncelerinden uzaklaşmana yardımcı olabilir. Yeteneklerin, yaratıcı olduğun konular ya da hedeflerinle ilgili yeni yaklaşımlar benimseyebilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; bugün hevesle başladığın işlerinde engel tanımayabilir, iletişim ve kendini ifade etme becerilerini kullanmaktan çekinmeyebilirsin. Eğitimine ya da kendini yenilemeye yönelik araştırma ve çalışmalarında gerekli sabrı ve disiplini gösterebileceğin bir gündesin. Günlük yaşamında sakarlıklara karşı dikkatli olmalısın.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; özel ilişkilerinde birtakım yanlış anlaşılmadan kaynaklı gereksiz alınganlıklara açık olabilirsin. Sevdiklerinin isteklerine karşı daha duyarlı olman gerekebilir. Koşullara daha farklı açılardan bakman, duygusal sorunlarını daha çabuk çözmene ve olası krizlere engel olabilir. Sağlığına dikkat etmen gereken bir gündesin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; ailenin finansal kaynaklarıyla ilgili şu ara atacağın adımlarda umduğun sonucu bulamayabilir, verdiğin hatalı kararlarla sevdiklerine hayal kırıklığı yaşatabilirsin. Partnerinle hafta içi yaşamış olabileceğin gerginlikler beklediğin gibi çözüme kavuşmayabilir.  Önemli kararlar almak yerine, detaylara ve küçük sorunlarını çözmeye odaklanmalısın.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; arkadaş çevrenle aktif bir gün geçirebilir, günlük yaşamını ve özel hayatını ilgilendiren alanlarda yeni kararlar alabilirsin. Sosyal hayatında taleplerinle ilgili fazla baskıcı ve sabırsız davranman çevrenle aranda gerginlik yaratabilir. Aşk hayatında geçmişi kapatıp, yeniden bir başlangıç yapmak için uygun bir dönemdesin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; iş ya da özel amaçlı ani gelişebilecek bir seyahat programı kişisel programını değiştirmene neden olurken ailenle ilgili sorumluluklarını ön plana çıkarabilir. Zihinsel ve duygusal birtakım iniş çıkışlar içerisinde olsan da dostlarının desteğini alarak sorunlarına kısa vadeli de olsa çözüm bulabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; ilişkilerinle ilgili birtakım gerçekleri kabul etmek istemeyebilir, gereksiz detaylara odaklanabilirsin. Bilinçsizce yapabileceğin harcamalar ilerde bütçe krizleri yaşamana neden olabilir. Aşırı ve zamansız tepkilerden kaçınmalı, sakin kalmana yardımcı olabilecek yakınlarının desteğini almalısın.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; “Çok yoruldum.” diyerek pes etmemen gereken bir gündesin. Geleceğinle ilgili planlarını yakın olduğun insanlarla paylaşman, onlarla ortak bir paydada buluşman ve net bir iletişim dili kullanman yararlı olabilir. Ayrıca yakınlarınla akıcı sohbetler edebilir, ilginç konularla ilgilenerek gününü daha keyifli geçirebilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; haftanın gerginliğini atabileceğin, sosyal çevrenle birlikte keyifli ortamlarda bulunabileceğin bir gündesin. Sabır ve disiplin gerektiren her türlü konuda kendini gösterebilirsin. Hem kararlı hem de özverili duruşun çevrendeki kişilerin takdirini kazanabilir. Günlük temponu biraz düşürmen rahatlamanı sağlayacaktır.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; ilişkilerinde baskılara karşı sesini çıkardığın ve özgürlüğünü doyasıya yaşamak istediğin bir gün olabilir. İç sesini dinlemen ve hızlı tempona sevdiğin ortamlarda bulunarak küçük bir mola vermen kendini daha huzurlu hissetmeni sağlayabilir. Sevdiğin kişilerle keyifli bir gün geçirebilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; zekânı ve yaratıcılığını ön plana çıkaracak işlerde kullanmak isteyebilir, verimli çalışmalarınla hedefine kolaylıkla ulaşabilirsin. Kendi tecrübelerinden yola çıkarak, ailenin sorunlarına yardımcı olabilirsin. Diğer taraftan kendin ve kişisel gelişimin için zaman ayırmak, enerjini olumlu bir şekilde kullanmak için uygun bir gündesin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.