28 Aralık 2019 Günlük Burç Yorumları

Ay’ın Kova burcuna geçişiyle birlikte enerjiler yeni bir devimim kazanacak gibi. Geçmişi gözardı etmeden; edindiğimiz tecrübeleri yadsımadan geleceğe bakacak ve adımlarımızı değişimden yana kullanarak atacağız. Gelecekten beklentiler, toplumu ve kitleleri ilgilendiren gelişmeler, bireyden ziyade kollektifi ilgilendiren durumlar ön plana çıkacak. Eskiyi yıkarak ve geleneklerin dışına çıkarak kararlar alabilir; adımlar atabiliriz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün sosyal ortamlarda bulunabilir ve çeşitli organizasyonlara katılabilirsin. Gelecekle ilgili planlarını gerçekleştirmek için ihtiyacın olan maddi desteği bulamayabilir ve kaynak arayışına girebilirsin. Ayrıca gün içinde yakınlarınla aranda oluşabilecek beklenmedik bir durum karşısında ani tepkiler vermen ve gergin olman mümkün.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; kariyer ve iş hayatı ile ilgili konular bugün gündemin olabilir. Gelecek planlarını ve kariyer hedeflerini yeniden gözden geçirebilir, gerektiğinde hedeflerinde değişiklikler yapmayı düşünebilirsin. Eğer çalışıyorsan yöneticin; beklemediğin bir görevi sana verebilir ve daha fazla sorumluluk almak seni sinirli bir ruh hali içine sokabilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; eğitim, uzun yolculuklar, dünya görüşleriyle ilgili konular gündemin olabilir. Kendini geliştirmek, işinle ilgili yeni eğitimler almak isteyebilir ve bu amaçla yurt dışı seyahatleri yapabilirsin. Gün içinde yabancılarla çalışma fırsatı da yakalaman mümkün.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bugün finansal konular ön planda olacak gibi görünüyor. Borç ve alacaklar konusunda aksiyon alabilir, ileriye yönelik yatırım planları yapabilirsin. Fakat öğle saatlerinde beklenmedik bir olay karşısında harcama yapmak durumunda kalabilirsin. Maddi sorunlarını çözmek için yeni adımlar atman gerekebilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; günün ilk saatlerinde düşüncelerini ve isteklerini net bir şekilde ortaya koymakta zorlanabilirsin. İkili ilişkini tekrar gözden geçirmek isteyebilir ve yolunda gitmeyen konuları konuşarak çözmek isteyebilirsin. Fakat partnerinle aranda gelişebilecek ani gerginliklere dikkat etmen faydalı olacaktır.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bugün gündelik hayatın veya sağlığınla ile ilgili konular önem kazanıyor olabilir. Eğer çalışıyorsan, çalışma ortamında yeni bir düzenle karşılaşabilirsin. Günlük yaşamında da rutininden çıkmana neden olan bir hareketlilik olabilir. Gün içinde kendini yorgun ve halsiz hissedebilir, seyahat planlarını ertelemek durumunda kalabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bugün çocuğunla iletişim içinde olabilir, keyifli vakit geçirebilirsiniz. Kendine yeni hobiler edinebilir ve bu hobileri kazanca dönüştürmenin yollarını bulabilirsin. Aşk hayatında, ilişkini ciddi bir seviyeye taşımak için yapabileceğin konuşma sırasında ortam gerilebilir ve ani tepkiler verebilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugün aile içi sorumluluklarında artış olabilir veya evde hareketli zamanlar geçirebilirsin. Yaşça büyük aile bireylerinden tavsiye alabileceğin gibi kariyerinle ilgili geleceğe dönük kararlar da verebilirsin. Ayrıca öğle saatlerinde yaşam alanında aniden gelişen bir durum gerilmene neden olurken; riskli hareketlerden de uzak kalmalısın.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; kişisel gelişimin için yeni eğitimler almaya karar verebilir ve yakın aile bireyleriyle bir araya gelip tavsiyelerde bulunabilirsin. Fakat hem eğitim hem de yakınlarınla ilgili konularda hesapta olmayan durumlar meydana gelebilir. Kardeşinle ilgili sorumlulukların artabilir veya işinle ilgili daha fazla seyahat etmen gerekebilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün maddi konular ve para kaynaklarınla ilgili detaylar ön planda olurken; yeteneklerini değerlendirecek yeni fırsatlar yakalayabilirsin. Finansal alanda yapılanmaya gidebilir ve yeni yatırım planları oluşturmak isteyebilirsin. Fakat gün içinde ani gelişebilecek bir durum yüzünden harcama yapmak zorunda kalabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; burcunda ilerleyen Ay; yeni girişimler için uygun bir döneme girdiğini işaret ederken, kendine yeni hedefler oluşturabilir veya kendini daha net ifade edebilirsin. Bu dönemde ciddi kararlar alman mümkün. Fakat gün içinde ani gelişebilecek bir olay karşısında planlarını değiştirmek durumunda kalabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün iç dünyana yönelmek ve bir süre sosyal hayattan uzaklaşmak daha iyi hissetmeni sağlayabilir. Çalışma hayatındaki hareketliliğin üzerinde hissettirdiği baskı hem zihinsel hem de fiziksel olarak zayıf düşmene neden olabilir. Sağlığınla ilgili gelişebilecek konulara dikkat etmen faydalı olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.