28 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumları

Ay; hâlâ Başak burcunda ki yolculuğunu sürdürürken sağlığımıza dikkat etmemiz gereken bir gündeyiz. Sabah saatlerinde ilerlemek ve planları uygulamak daha kolay olacaktır ancak öğleden sonra hem fiziksel hem de zihinsel rahatsızlıklar yaşanabilir. Ufak tefek kazalar ve sakarlıklar olabileceği gibi bağışıklık sistemini zorlayan hastalıklarla da karşılaşabiliriz. Yediğimize içtiğimize dikkat etmeli, vücudumuzu zorlayacak şeyler yapmamalıyız. Özellikle akşama doğru pasif agresif bir tutum sergileyebilir, hiçbir şeyden memnun olmadığımızdan etrafımızdakileri kırabiliriz. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; uzun süredir üzerinde durduğun fikirlerinin destek görmesiyle, yeni kazanç kapıları elde etmen mümkün. Bugün özel hayatında, duygularını ifade şeklin heyecan ve tutku dolu olabilir. Çevrendekilerin ilişkin hakkında düşüncelerini önemsemeyip, kendi isteklerini ön planda tutabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; iş birliklerinden ve çevrendeki insanlardan maddi destekler görebilir, mücadele ettiğin alanlarda ve özellikle romantik ilişkilerinde hedef odaklı olabilirsin. Kendini geliştirmen ve kişisel eğitim almak için uygun bir dönemdesin. Gün içerisinde partnerinle yaşayabileceğin anlaşmazlık, yerini günün ilerleyen saatlerinde romantik anlara bırakabilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; aileni ilgilendiren konularda görüşlerinin belirleyici olmasına özen gösteriyor olabilirsin. Maddi içerikli hukuksal konular gündemin olurken, içten içe endişe duyman mümkün. Zihnini dağıtmak için evinle ilgilenebilir, detay ve incelik gerektiren işlerle vakit geçirebilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; zihinsel veya duygusal karışıklığının eğitim hayatına yansımasını ve emeklerinin boşa çıkmasını istemiyorsan bir an önce toparlanmaya bakmalısın. Uzun süreli ilişkinde ya da ortaklı işinde bir süredir fedakârlık yapıp, idare ettiğin bir konuyu bugün sert bir dille ifade edebilir, içini dökmek isteyebilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; finansal durumunu etkileyen konulara ağırlık verebilir, ufak ayrıntıları da hesapladığın ve risk içermeyen yeni bir bütçe hazırlayabilirsin. Çalışma ortamında güçlü kişilerin desteğini görmen ve pratik şekilde işlerini yoluna koyman mümkün.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bazı planlarını engelleyen insanlarla karşı karşıya kalabilir, gereken mücadeleyi vermekten çekinmeyebilirsin. Katılacağın toplantılarda ilgi odağı olabileceğin gibi, enerji ve çekim gücünün yüksek olması, özel hayatında da tutkulu birlikteliklere zemin hazırlayabilir. Acele verebileceğin kararlar seni uzun vadeli mutlu etmeyebilir

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; son birkaç gündür arka planda kalmış veya kendini ifade etmekte zorlanmış olabilirsin. Gizli ilişki ve kulislerden destek alsan da karşına bazı engeller çıkması mümkün. Sağlığına özen gösterebilir veya aile büyüklerinin sağlığıyla ilgilenebilirsin. Aile içi yaşanan dargınlıklara bir son verebilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugün bulunduğun ortamda kıskanç gözlerin etkisinde kalabilir ya da sen başkalarına gıpta edebilirsin. Olayları kontrol etmekten ziyade akışta kalmak ve çevrendeki insanlarla uyum içinde olmayı denemelisin. Vereceğin ya da alacağın sert tepkiler hedefine ulaşmanı engelleyebilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; iş yaşamında bir takım problemleri düzeltmen ve bir sisteme oturtman için hırsla çalışman gerekebilir. Kendi tecrübelerinden faydalanarak ve güvendiğin insanlardan tavsiye alarak yeteneklerine yönelebilir, öz güvenini yükseltebilirsin. Şu ara ihtiyacı olan insanlarla ve yardım kuruluşlarıyla iş birliği içinde olman sana da iyi gelecektir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bazı görüşünle veya hayat felsefenle ilgili değişimleri kabullenmekle, daha olgun bir yapıya sahip olduğunu gösterebilirsin. Dostlarının sana sunduğu yardım teklifini kabul ederek iş birlikçi davranman yararlı olabilir. Şu aralar çok yönlü düşünmen ve fazla iş odaklı olman mümkün.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; öz güvenini destekleyecek ve seni motive edecek insanlara bu ara daha çok ihtiyacın olabilir. Araştırma ve analiz etme yeteneğini ön plana çıkaracak konulara odaklanabilir, her taşın altındaki konuyu merak edebilirsin. Katıldığın bir sosyal ortamda ilgini çeken biri olabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; emin olmadığın bir konuda vereceğin duygusal tepki hem seni hem de başkalarını yanıltabilir. Sağduyulu olman ve temkinli davranman gereken bir gün olabilir. Partnerinin veya arkadaşlarının düzenlemiş olduğu seyahat organizasyona davet edilebilir, hafta sonunu keyifli bitirebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir