28 Aralık 2017 Burç Yorumları

Güne son birkaç gün içinde yaptıklarımızı değerlendirme isteğiyle başlayabiliriz. Oldukça verimli bir gün, olayalara daha gerçekçi gözlerle bakabilir, sağlam adımlar atabiliriz. Risk almak istemeyecek, daha tedbirli hareket edeceğiz. Sabah saatlerinde işlerimiz daha kolay ilerleyebilir, çevremizin desteğini alabiliriz. Yeteneklerimizi daha rahat bir şekilde kullanabileceğiz. Anlaşma ve görüşmeler için uygun bir gün, uzun soğuklu ve karlı anlaşmalar yapabiliriz. İkili ilişkilerimizde oldukça uyumluyuz. Kariyer hedeflerimize daha kolay ulaşmamıza yardım edecek olumlu enerjilerin etkisindeyiz. Maliyet hesabı yapmak konusunda daha başarılı olacağız, bu nedenle yılbaşı alışverişlerini bugün yapmamızda yarar var.

Sevgili Koç; ekonomik konularla ilgili girişimlerinin destekleneceği bir gündesin. İş ve sosyal hayatından güçlü kişilerin ya da üstlerinin çabalarını görebilir, takdir edilebilirsin. Bugün yaptığın işlerin verimli olduğunu ve seni tatmin ettiğini görünce akılcı ve uzun vadeli yatırımlara yönelebilirsin.

Sevgili Boğa; Ay’ın burcunda hareket etmeye başlamasıyla bugün hem yaşamını ilgilendiren konularda hem de ilişkilerinde önemli gelişmeler yaşanabilir. Kararlı ve istikrarlı hareket ederek girişimlerde bulunmak, aynı görüşü paylaştığın güçlü kişilerin desteğini alarak uzun vadeli adımlar atmak isteyebilirsin.

Sevgili İkizler; güne işlerini yetiştirme telaşı içinde koşturarak başlayabilirsin. Sonrasında ise içten içe kendini güvende hissetmek için yatırımlar yapmak isteyebilir, kazançlarını daha verimli hale getirmenin yollarını arayabilirsin. Finansal konularda güçlü destekler alman uzun vadeli planlar içine girmeni kolaylaştıracaktır.

Sevgili Yengeç; bugün geleceğe dair uzun vadeli ortaklıklar ya da iş birlikleri içine girebilirsin. Maddi kaynakların kullanımında daha verimli ve akılcı davranmak için başkalarından fikir alabilirsin. Hedeflerine varmak için alacağın destekler seni daha da kararlı kılacaktır.

Sevgili Aslan; iş ve sosyal hayatında kendini ifade edebileceğin, kontrolü elde tutabileceğin bir gündesin. Yaptığın çalışmalar göz önünde olabilir, topluluklara görüşlerini açıkça anlatabilirsin. İş yaptığın kişilerin desteklerini alarak harekete geçebilir, doğru maliyet hesapları çıkarabilirsin.

Sevgili Başak; keyif alacağın konularda uzun süreli girişimlerde bulunabilir, sevdiklerinin sana yardımcı olmaya çalıştığını görerek mutlu olabilirsin. Hayata bakış açını ifade edebileceğin, maddi açıdan kendini güvende hissedebileceğin bir gündesin.  Bu sıralarda attığın adımlar seni başarıya ulaştırabilir.

Sevgili Terazi; gayrimenkullerle ilgili yeni yapılanmalar içine girebilir, alım satım, komisyon gibi işlerden kazanç sağlayabilirsin. Ailenin de desteğiyle finansal konularda girişimlerde bulunabilir, kendini güvende hissetmek için yatırımlar yapmaya yönelebilirsin.

Sevgili Akrep; karşıt burcunda hareket etmeye başlayan Ay, uzun süredir planladığın anlaşmaları sonuçlandırabileceğine ve yeni ortaklıklara ya da iş birliklerine yönelebileceğine işaret etmekte. Yakın çevrenden alacağın güçlü destekler ve ikna gücünün yüksek olması başkalarıyla iş yapmanı da kolaylaştırabilir.

Sevgili Yay; çalışma ortamında sarsılan güvenini yeniden inşa edebilirsin. Yeteneklerini kullanarak eski projelerini yeniden daha başarılı bir şekilde gündeme getirebilir, ekonomik konularda verimli girişimlerde bulunabilirsin. Uzmanlık alanını genişletecek bir görev üstlenebilirsin.

Sevgili Oğlak; bugün gelişmeler senin istediğin yönde ilerleyebilir. Romantik ilişkilerde ve çocuklarla ilgili kararlarında istikrarlı bir şekilde ilerleyebilir, hedef ve taleplerin doğrultusunda girişimlerde bulunabilirsin. Hayattan daha fazla keyif alabileceğin gelişmeler yaşanabilir.

Sevgili Kova; gayrimenkullerle ilgili girişimlerinde beklenmedik destekler alabilirsin. Kendini daha güçlü ve kararlı hissedebileceğin bir gündesin ama harekete geçmek için daha güvenli bir ortamda olmayı bekleyebilirsin. Kadersel gelişmeler seni daha başarılı olabileceğin bir yola sokabilir.

Sevgili Balık; bugün her zamankinden daha kararlı ve istikrarlı olabilir, hedeflerini gerçekleştirmek için harekete geçebilirsin. Eskiden kendine koyduğun hedefleri yeniden gündeme getirebilir, güçlü arkadaşlarından destek alabilirsin. Duygularını ifade etmekte çok başarılı olabilir, iş anlaşmaları yapabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.