28 Ağustos Burç Yorumları

Güne zorlu enerjilerle başlayabiliriz. İsteklerimizde fazlasıyla ısrarcı davranabilir, uzlaşmadan uzak tavırlar sergileyerek her şeyi güç savaşı haline getirebiliriz. Öğle saatlerine doğru çok daha inatçı olabiliriz. İyi düşünülmemiş tepkiler verebilir, aceleci hareketlerle işlerimizi bozabilir ve geciktirebiliriz. Önceden planladığımız işlere başlamak için sakinleşmeyi beklememizde yarar var. Gün boyunca kendimizi enerjik ve cesur hissedebiliriz. Öfkemizi kontrol edebilirsek tüm işlerimizi yoluna koyabiliriz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; bugün ortaklı kazançlarını, faiz gelirlerini yatırıma dönüştürmek isteyebilirsin. Ancak risk almak için uygun bir dönemde olmadığını bilerek harekete geçmeli, sağlam adımlar atmalısın. Manevi paylaşımlarında tutkulu ve kıskanç davranışlar göstermen ilişkine dinamizm katmakla birlikte gerilime de yol açabilir.

Sevgili Boğa; ikili ilişkilerinde aradığın huzur ve güveni sağlamak her şeyden önemli olsa da bunu başaramayabilirsin. Karşındakilerle güç savaşına dönüşen bir kıskançlık krizi yaşayabilirsin. Sen sakinliğini muhafaza ederken fevri tavırlarla karşılaşman sonunda seni de çileden çıkarabilir.

Sevgili İkizler; çalışma arkadaşlarınla duygusal paylaşımlar içinde olabilir, heyecanlı ve dinamik beyin fırtınaları yapmak isteyebilirsin. Ancak kendi görüşlerinde ısrarcı olman ve sivri dilli tavrın bir anda ortamı çatışma alanına çevirebilir. Zihnen ve bedenen yıpranmamak için daha kontrollü olmalısın.

Sevgili Yengeç; sevdiklerine tutku ve özveriyle bağlı oluşun kıskançlıklara sebep olabilir. Yaratıcılık gerektiren konularda verimli ve başarılı çalışmalar sergileyebilirsin. Yeni yatırımlarla ilgili projeler geliştirebilir, uygulamak için atağa geçebilirsin fakat riskin yüksek olduğunu unutmamalısın.

Sevgili Aslan; bugün her konuda iddialı ve ısrarcı olabilirsin. Çevrendekilerle çatışmaya girmeyi göz alarak kendi taleplerin doğrultusunda hareket edebilir özellikle aile fertlerini sıkıntıya sokmayı göze alarak kafana koyduğunu yapabilirsin. Ancak fazla gururlu davranmaktan kaçınmalı, alacağın riskleri iyi hesaplamalısın.

Sevgili Başak; ince ince yaptığın hesapların senin kontrolün dışında bozulması öfkelenmene yol açabilir. Duygularını dışa vurmadan durumu idare etmeyi başarabilsen de arka planda ısrarcı olmaya devam edeceksin. Kardeşlerin ve yakın çevren ile ilişkilerinde finansal konular ön plana çıkabilir.

Sevgili Terazi; maddi kazançlarını arttırmak konusunda abartılı ve riskli davranışlar içine girebilir, yatırımlarını yönetmek için dönüşüme gidebilirsin. Derin bir duygusallık ve sahip olma isteği, ideallerin ve ilişkilerinde güç savaşlarına girmeni gerektirebilir.

Sevgili Akrep; kendinle bile ters düşmeyi göze alarak toplumsal alanda ya da kariyerinde söz sahibi olmak isteyebilirsin. Biraz gözü kara olman ve rekabete atılman sosyal konumunu zorlayabilir, yolunda giden ilişkilerinde çatışma yaşanabilir. Ancak bu cesaret sana büyük bir güç de kazandırabilir.

Sevgili Yay; görüşlerinde çok ısrarcı olduğun için düşmanlıkları körükleyebilirsin. Düşüncelerini cesaretle ve özgüvenle açıklaman senin için son derece doğal olabilir ancak herkesin senin gibi düşünmesini beklememelisin. Yurt dışı ve akademik eğitimi ilgilendiren konularda finansal kaynak arayışına girebilirsin.

Sevgili Oğlak; arkadaşlar veya gruplar içinde kendini gizleyerek yönetimi ele almak isteyebilir, finansal güç kullanarak baskın tavırlar sergileyebilirsin. Hedeflerine varmak için tutkuyla harekete geçerek maddi riskler alabilir, aşk hayatında yüksek beklentiler içine girebilirsin.

Sevgili Kova; kariyerinle ilgili kontrol edemediğin gelişmeler gündeme gelebilir. Başladığın girişim ve iş birliklerinin maddi yönü ile ilgilenebilirsin ancak iş ve sosyal hayatında aşırı tutkulu tavırlar sergilemen rakiplerini harekete geçirebilir, yoluna taş koymak isteyenler çıkabilir.

Sevgili Balık; geleceğe huzur ve güvenle bakmak istesen de bunu sağlaman pek mümkün olmayabilir. Her zamankinin aksine bugün rekabete girmek isteyebilir hatta görüşlerini tutkuyla savunabilirsin. Ancak ne için savaştığını iyi bilmeli, gereksiz ve yıpratıcı çatışmalara girmemelisin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.