28 Ağustos 2019 Günlük Burç Yorumları

Geçtiğimiz günlerde yaşanan duygusal atmosfer artık yerini farklı bir enerjiye bırakmakta. İç dünyamızdan çıkıp yüzümüzü dış dünyaya çevireceğimiz; kendimizi ortaya koymaktan çekinmeyeceğimiz hatta öz güven tazelemeye yönelik adımlar atacağımız bir zaman diliminde olacağız artık. Ayrıca otorite konumundaki kişi ve kurumlarla olan işler; yöneticileri ve yüksek makamdaki kişileri ilgilendiren durumların da gündemimizi ilgilendireceği bir süreçteyiz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; endişe ve çelişki yaşamak istemediğin, planlarını en mükemmel haliyle uygulama hedefinde olduğun, cesaretle ilerlediğin güzel bir gün olabilir. Tartışmalardan olabildiğince uzak durmalı, hız ve enerjini düşürebilecek koşullara takılmamalısın. Partnerine ve sevdiklerine farklı yönünü ve yeteneklerini gösterebilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; yakın çevrendeki tartışmalı konu ve olaylar biterken, bugün de ailevi meseleler öne çıkabilir. Özellikle yerleşimi ilgilendiren konular günün ilk yarısında aksiyon almanı gerektirse de yorulmadan yoluna devam edeceksin. Özel ilişkini daha keyifli, huzurlu ve uzun soluklu hale getirmek için ilk adımı atman partnerinin de çok hoşuna gidecek.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; iletişim ve araştırma yönünü kullanarak ihtiyacın olan bir takım konuları aydınlatman mümkün. Ailene ya da kariyerine dair yaşadığın olayları kendine özgün bir strateji belirleyerek çözüp sessiz ve derinden ilerlemen gerektirebilir. Bu süreçte karşına çıkan engeller, yaşadığın krizler önümüzdeki süreçte güzel fırsatlar getirebilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; kendi bildiğin yolda ilerlemek istemene rağmen karşına seni başka şeylere ikna etmeye çalışan kişiler ve beklemediğin koşullar çıkabilir. Geleceğini güven altına almak için sana getirilen önerilere açık olmalı, verdiğin sözlerin sorumluluğunu taşımalısın. Değişim yaratacak yeni ve farklı yollar bulabilir, özgürce yol alabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; günün ilk saatlerinde burcunda ilerleyecek olan Ay, girişimlerini desteklerken, artan motivasyonun kazançlarına ve ilişkilerine de yansıyabilir. Eylem gereken işlerinin gidişatını ve gelişmelerini kendince yönetecek, titizlikle idare edecek, liderliği ele almak isteyeceksin. Kazançlarını arttırmanın farklı yönlerini keşfedebileceğin bir gündesin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bakış açını yenilemeni veya kabullenmeni sağlayacak kişilerle bir arada bulunman, olası zorlukların üstesinden gelmene, analitik olup çözüm odaklı olmana ve somut değerler edinmene yardımcı olabilir. Önümüzdeki bir iki gün geri planda olmak isteyebilirsin. Planlı, hesaplı ve ilişkilerinde temkinli olmalı, çıkarlarını gözeterek hareket etmelisin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; ortak kaynaklarında ya da gayrimenkullerle ilgili konularda beklenmedik gelişmeler olabileceği gibi ummadığın bir kredinin onaylanmasıyla finansal durumunu etraflıca değerlendirebilirsin. Önce kendi çıkarlarını düşünmelisin çünkü dostlarından ihtiyacın olan desteği alsan da karşılığında gereğinden fazla fedakârlık etmen beklenebilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; ilişkin, iş birliğin ve hedeflerin alanında bugün motivasyonun son derece yüksek olabilir. Bu nedenle sürekli hareket halinde olmak, cesur davranmak ve risk almak isteyebilirsin. Ancak yerine getirebileceğin kadar görev üstlenmemen ya da iş paylaşımı yapman hayattan daha çok zevk almanı sağlayacaktır.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; amacın, umutların ve arzu ettiğin isteklerin için aksiyon alabileceğin bir gün olmakla birlikte, aşk hayatındaki gelişmeler de sana ümit verecektir. Gün içinde çalışma hayatın ve rutinlerinde planlarının dışında gelişen durumlarla karşılaşman mümkün. Koşulları gerçekçi bir bakış açısıyla değerlendirebilir, gereken tavrı gösterebilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; iletişim kurmak, duygusal paylaşım içinde olmak istediğin, keyif ve konfora yönelik harcamalarının artabileceği bir gün olabilir. Aynı zamanda bilmediğin ya da farkına varamadığın bir takım gizli kapaklı olaylar düşünce yapını ve bakış açını dönüştürebilir. Her ne yaşıyorsan, hırslarına gem vurabildiğin takdirde gelişmeler lehine olacaktır.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bu ara kontrol dışı gelişen olaylar ve kendinden çok başkalarının angarya işleri enerjini tüketmene yol açabilir. Aile fertlerinin ufak tefek sağlık sorunları bu ara gündemini meşgul edebilir. Kariyerini destekleyen bir ortaklığa sıcak bakabilir, risk almak isteyebilirsin. Menfaatlerini gözeterek planlı ve hesaplı hareket etmen gerektiğini unutmamalısın.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; açık düşmanlarınla rekabet edebilmek için çok çaba göstermen gerekse de kendini yorgun hissetmeyebilir, hatta bu rekabetten daha da güçlenmiş olarak çıkabilirsin. Bu ara duygusal paylaşımlarda bulunamamak ve sadece görev odaklı olmak seni bunaltabilir. Planlı, programlı ve iş birlikçi davranabildiğin takdirde her şeyin üstesinden gelebilir, kârlı çıkabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.