28 Ağustos 2018 Burç Yorumları

Bugün bazı kabullenmeler yaşayabileceğimiz bir gündeyiz. Karşılaşacağımız durumları istediğimiz gibi yönlendiremeyebilir, bazı engellerle karşılaşabiliriz. Geçmişe dönük değerlendirmeler yapabilir, tamamlanması gereken işlere kafa yorabiliriz.

Sevgili Koç; güne fikir ve duyguların arasındaki karmaşa ile başlayabilir, yönünü bulmakta zorlanabilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde toparlanarak, çalışma temponu artırabilir, sabırlı ve istikrarlı olmayı başarabilirsin. Yeteneklerini ve girişimci ruhunu kullanarak işlerini kolaylıkla halletmen mümkün.

Sevgili Boğa; karşılaştığın kişi ve olaylardan etkilenebilir, yeni insanlarla tanışmanın verdiği keyfi gün boyu yaşayabilirsin. Şu aralar başlatacağın iş ve iş birliklerinde destek bulabilir, mantıklı işlere girişebilirsin. Yapabileceğinden fazla sorumluluk almamak için, sakin ve kontrollü olmalısın.

Sevgili İkizler; maddi konulardaki sıkışıklığını giderebilmek için çevreden gelebilecek yardımları kabul etmelisin. İyimser davranışların, koyduğun hedeflere ulaşmana yardımcı olurken, kendini de akılcı bir şekilde ifade edebilirsin. Ailenle ilgili konularda pratik çözümler bulman mümkün.

Sevgili Yengeç; şu aralar hayatını değiştirecek ufak mutluluklar peşinde olabilirsin. Eski defterlerin tekrar açılması, duygusal davranmana ve karşındaki insanlara bir şans daha vermene neden olabilir. Ancak, deneyimlerinden edindiğin olgunlukla davranmalı, düşüncelerini net ifadelerle aktarmalısın.

Sevgili Aslan; evlenme, taşınma, yer değişikliği derken ekonomik olarak zorlanıyor olabilirsin. Ek kaynak bulmak için yaratıcılığını kullanabilir, birkaç işi aynı anda yürütmek isteyebilirsin. Şu ara yaşadığın duygusal gerilim, seni daha kararlı olmaya zorlayabilir. Kısa vadeli olarak başlayan girişimlerin uzun soluklu olabilir.

Sevgili Başak; romantik ilişkilerinde olumlu gelişmeler içindeyken, iletişimsel olarak kendini net ifade edemiyor olman, bazı sorunlar yaşatabilir. Yakınlarının davetlerine katılabilir, eski dostlarınla karşılaşabilirsin. Plan aşamasında olan fikirlerin, iş alanında daha kararlı ve atak olmanı sağlayabilir.

Sevgili Terazi; platonik aşklara açık olmanla birlikte, işlerini de gizlilikle yürütmeyi tercih edebilirsin. Huzurlu ve dingin bir gün arayışı içindeyken, ailenle ilgili gelişen olaylar kriz yaşamana neden olabilir. Esnek olman gerekebilir. Günlük işlerini düzenlemekte zorlanmayabilir, kişisel bakımına önem verebilirsin.

Sevgili Akrep; temiz bir başlangıç yapmak için yakın geçmişindeki sorunlardan ya da sana yük olan kişi ve durumlardan uzaklaşabilirsin. Daha fedakâr olmak zorunda olacağın ve sorumluluklarının artacağı bir döneme giriyorsun. Ruhunu ve yaratıcılığını yansıtan projelerin, uzun vadeli iş birlikleri fırsatları yaratabilir.

Sevgili Yay; ev içi ve dekorasyon konusunda kendine duyacağın güven, hayalini kurduğun evi yaratmanda kolaylık sağlayabilir. Kariyerinle ilgili konularda duygusallığı bir kenara bırakıp, cesaretle hareket etmeli, bu alandaki korkularının üzerine gitmeyi denemelisin. Akşam saatlerinde vereceğin hızlı kararlar bazı engellere takılabilir.

Sevgili Oğlak; değer verdiğin ve fikirlerine güvendiğin insanlardan alacağın destekten memnun olabilir, planlarına başlayabilirsin. Ticaret, eğitim ve seyahat konularında fırsatların çoğalırken, sen de daha çalışkan ve üretken olmaya çalışabilirsin. Aile büyükleri ile bazı problemlerini gereksiz yere büyüttüğünün farkına varman mümkün.

Sevgili Kova; ekonomik anlamda karmaşa içerisinde olman, hedeflerine ulaşamama korkusu yaratabilir. Fırsatların nereden geleceği belli olmadığından, dostlarınla yapacağın iş birliklerine açık olmalı, içgüdülerine kulak vermelisin. Kendini dinlemek yerine hayatın daha fazla içerisinde olmalısın.

Sevgili Balık; hayatının birçok alanında doğru adımlar atmak için çabalıyor olabilirsin. Artık dağınık olan planlarını toparlayıp, yoluna bakmalısın. Sakin ve serinkanlılıkla hedeflerine yönelmeli, hakkın olanlar için mücadele etmeye başlamalısın. Sana destek verecek olan benzer görüşlü insanlarla iş birliği içinde olabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.