27 Temmuz Burç Yorumları

Bugün ikili ilişkilerde ve finansal konularda zorlanmamız mümkün. Özellikle sabah saatlerinde kendimizi bir çatışmanın ve huzursuzluğun içinde bulabiliriz. İçinde bulunduğumuz koşullar değişkenlik gösterebilir, bu nedenle tereddütte kalabilir, güvensiz hissedebiliriz. Çevremizle uyumumuz bozulabilir, kendimizi huzursuz hissedebiliriz. Karşılaştığımız engeller harekete geçmemize engel olabilir. Bugün yeni işe başlamamakta ve yarım kalan işlere yoğunlaşmakta yarar var. Akşam saatlerinde daha uyumlu davranmamız mümkün ve sosyalleşmemiz mümkün. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?  

Sevgili Koç; güne zihnin karışık ve iletişim alanında yoğun bir trafik içinde başlayabilirsin. Halledilmesi gereken birçok işin yanı sıra yakın çevren ve kardeşlerinle alakalı durumlarla ilgilenmek senin sorumluluğunda olabilir. Sevdiğin kişiyle ilişkinde ve ona davranışlarında özenli olmaya bak.

Sevgili Boğa; parasal işler ve yatırımlarınla ilgili planlarını programladığın gibi uygulaman zor görünüyor. Hedefinden şaşırtan durumların yanı sıra ikilemde kalmana neden olacak gelişmeler yaşanabilir. Aile içinde ise çatışma veya rekabet yaratan olaylar ortaya çıkabilir.

Sevgili İkizler; kendi istediğin gibi hareket etme arzun içselleşmiş bazı kural veya geleneklerinle çelişebilir. Kendini ifade etmekte, uyumlu ve dengeli davranmakta zorlanabilirsin. Yakın çevren, kardeşlerin ve arkadaşlarınla aranda rekabet yaşanabilir. Ağızdan kontrolsüzce çıkacak sözcüklere dikkat etmelisin.

Sevgili Yengeç; keyiflerin için harcamada bulunmaktan kaçınmayabilirsin. Ayrıca ailenden istediğin desteği alabilmek için bugün biraz çaba sarf etmen gerekebilir. Ancak yetenekli olduğun alandan kazanç sağlama ihtimalin var. Arka planda kalmış bir durum ise yakınlarınla ilişkilerini olumsuz etkileyebilir.

Sevgili Aslan; bugün oldukça enerjik ve dinamiksin. İstek ve arzularının yerine gelmesi için mücadele etmekten kaçınmayabilir, tüm motivasyonunu seferber edebilirsin. Bağlı olduğun gruplarda veya ekip çalışmalarında maddi kaynaklı sorunlarla uğraşabilirsin. Çözüm yolu bulmak sana kalabilir.

Sevgili Başak; bilinçaltını kurcalayan bir konu, göreceğin bir gizli düşmanlık veya otorite figürleriyle yaşanacak zorlu bir durum seni yıpratabilir. Dengeli ve uyumlu hareket etmekte zorlanabilirsin. İçinde olduğun bu koşullar ilişkilerini ve sosyal konumunu olumsuz etkileyebilir.

Sevgili Terazi; günün enerjileri yeni bir girişim için uygun olmasa da hedeflediğin işler için çaba gösterebilirsin. Gruplar veya bağlı olduğun takım çalışmalarında fazladan çaba harcamanı gerektirecek durumlar ortaya çıkabilir. İsteklerin için rekabete girebilirsin. Kaygı yaratan durumlar motivasyonunu düşürebilir.

Sevgili Akrep; işin, sosyal konumun veya ailenle ilgili bir durum için mücadeleci yönünle ön planda olabilirsin. Bazı ilkleri gerçekleştirmene olanak sağlayan gelişmeler olabilir. Arkadaşlarınla aranda parasal konulardan kaynaklı problem yaşama ihtimalin var. Çok detaycı düşünerek zihnini yorabilirsin.

Sevgili Yay; ideallerin için gereken cesareti ve mücadeleyi gösterebilirsin. Her türlü zorluğu aşacak gücün olabilir. Yurt dışı, eğitim ve planladığın yolculuklarla ilgili işlerin biraz çaba gerektirebilir. Beraberliğin ve ailen arasında kalacağın bir konu ilişkilerini zedeleyebilir.

Sevgili Oğlak; duygularının yoğunluğundan hislerini dizginlemen kolay değil. Gerek ilişkilerde gerekse parasal alanda kendi isteklerinde diretebilir, rekabete girmekten çekinmeyebilirsin. İşbirliklerinde pürüzler yaşamaya açık olduğun bir gündesin. Akılcılığın başarı getirebilir.

Sevgili Kova; karşındaki kişiler bugün biraz agresif ve dediğim dedik olabilir. Kendi istek ve taleplerini sana kabul ettirmek için mücadele edebilirler. Bu durum bazı gerilim ve çatışmalara girmenize sebep olabilir. Kazanç ve harcamalarında bütçenin dışına çıkabilir, kendi gelirlerinin dışındakilere ihtiyaç duyabilirsin.

Sevgili Balık; kendini hem bedenen hem de zihnen zorlaman söz konusu. Üstün bir performans göstermen gereken durumlarla karşılaşabilirsin. Sağlığına dikkat etmeli, gerektiğinde dinlenmeye vakit ayırmalısın. İlişki ve işbirliklerinde seni huzursuz kılan gelişmeler yaşanabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.