27 Temmuz 2019 Günlük Burç Yorumları

Güzel bir gecenin ardından iletişim trafiğinin arttığı bir güne uyanıyoruz. Ay’ın İkizler burcuna geçmesiyle birlikte gün boyunca telefon elimizden düşmeyebilir, sosyal ilişkilerimiz canlanabilir ya da kısa yolculuklara çıkabiliriz. Bilgi alışverişi, sosyal medya paylaşımları açısından son derece uygun bir gündeyiz. Aynı zamanda bir şeyler öğrenmek, gezmek ve açık havada zaman geçirmek isteyebilir, entelektüel aktivitelere katılabiliriz. Bugünü dostlarımızla beraber sohbet ederek ya da merak ettiğimiz konuları araştırarak geçirebiliriz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; sabah saatlerini ekonomik konularla ilgili girişimlerini gözden geçirerek değerlendirebilirsin. Sonrasında ise iletişim trafiğin hızlanabilir, kardeş, komşu, kuzen ve yakın çevrenle haberleşebilir hatta romantik ilişkilerde seni mutlu edecek teklifler alabilir, keyifli organizasyonlar yapabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; güne başlarken yaşamını ve ilişkilerini gözden geçirerek durum değerlendirmesi yapabilirsin. Öğleden sonra ortam birden hızlanabilir, ticari faaliyetlerde bulunabilir ya da alış verişe çıkabilirsin. Bugünlerde aile içi organizasyonlara katılmak için biraz para harcamak isteyebilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; erken saatlerde biraz tembellik yapıp dinlenmek isteyebilirsin. Ancak öğle saatlerinde Ay’ ın burcunda hareket etmeye başlamasıyla birden hızlanabilir, kendini dışarı atabilirsin. Kısa yolculuklara çıkabilir, yakın çevrenle organizasyonlar yapabilir, bol bol paylaşımda bulunabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; güne başlarken sosyal gruplar içinde keyifli bir gün geçirmek isteyebilir, geleceğe dair hedeflerini gözden geçirerek ekonomik koşullarını değerlendirebilirsin. Öğleden sonra şartlar biraz değişebilir, ani değişikliklere uyum sağlamakta zorlanabilir, kararsızlık yaşayabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bugün iki farklı ruh halinde olabilirsin. Önce işle ilgili bir koşturmaca içinde olabilir sonrasında ise hızlıca işlerini bitirdikten sonra keyifli ortamlarda bulunabilir, arkadaş gruplarının aranılan kişisi olabilirsin. Sevdiklerinle romantik ve hareketli saatler geçirebileceğin bir gece seni bekliyor.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bugün telefonu elinden düşürmeyebilir sabah saatlerinden itibaren yoğun bir iletişim trafiği yaşayabilirsin. Hatta öğleden sonra hareketli bir sosyal ortam içinde yer alabilir, entelektüel faaliyetlerde bulunabilirsin. Bu organizasyonlar içinde keyifli romantik gelişmelerde olabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; son günlerde yaşanan güven krizlerini üstünden atmanı ve kendini daha iyi ifade etmeni sağlayacak fırsatlar bulabilirsin. Özellikle öğleden sonra daha fazla hareket imkânı bulabilir, düşüncelerini paylaşabileceğin kişi ve gruplarla bir araya gelebilirsin. Sosyal medya birkaç gün boyunca seni meşgul edebilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; sabah saatlerinde birilerine danışmak ve görüşlerini almak içinde bulunduğun sıkıntıları aşmanı sağlayabilir, en azından duygusal paylaşımlardan dolayı keyif alabilirsin. Öğle saatlerinde daha akılcı ve iletişime açık davranabilirsin. Sosyal hayatın gerekliliklerini yerine getirmek isterken harcamaların artabilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün rehavete kapılabilir, elinde var olan işleri tamamlayarak ve eksiklerini gidererek zamanını geçirebilirsin. Öğleden sonra Ay; karşıt burcuna geçerek ilişkilere ve ortaklıklara vurgu yapacak. Fikir alış verişleri ve ortak program yapmak keyfini yerine getirebilir, hemen harekete geçebilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün hobilerine ve keyiflerine zaman ayırabilir, yatırımlarını gözden geçirebilir, sevdiklerinle ilişkilerini değerlendirebilirsin. İlerleyen saatlerde zihinsel ve fiziksel olarak yorulacağın bir sürece girebilirsin. İş arkadaşlarınla ve akrabalarınla iletişim trafiğin hızlanabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; sabah saatlerini evde, ailenle ilgilenerek geçirebilir, dolap düzenleme, bavul toplama gibi işlerini bitirebilirsin. Öğleden sonra hem keyifli hem de hareketli bir sürece girebilirsin. Sevdiklerinle iletişimin artabilir, ilgi alanlarına yönelebilir hatta romantik ilişkilerde şımartılabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; aklında kısa bir yolculuk varsa çıkmak için uygun bir gündesin. Yakınlarını ziyaret edebilir, biraz daha aile odaklı olabilirsin. Önümüzde ki birkaç gün senin için hareketli bir tempo da geçebilir ancak iyi organize olamazsan planlarını gecikmeyle uygulayabilirsin. En iyisi çevrendekilerden destek almak olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.