27 Temmuz 2018 Burç Yorumları

Bugün Kova burcunda gerçekleşecek dolunay ve Ay tutulmasının etkisiyle sert olayların yaşanmasına tanıklık edebiliriz. Yatırım araçlarında hızlı iniş çıkışlar olabilir, zorlu süreçlere girebiliriz. Duygularımızı kontrol etmekte zorlanabilir, farkındalığımızın artmasıyla gerçekleşecek bazı olaylara karşı öfke kusmak isteyebiliriz. İlk etapta yaşayacağımız şaşkınlık, karmaşa ve krizin ardından sular durulduğunda kendimizi daha sağlam bir zemin üzerinde, kararlı bir şekilde ilerlerken bulabiliriz.

Sevgili Koç; bugün gerçekleşecek Ay tutulmasıyla birlikte, aşk ve sevgiye bakış açında bir farkındalık gelişebilir, romantik ilişkilerinde bir karara varma sürecine girebilirsin. Kendi istek ve arzuların doğrultusunda davranmak yerine karşındakilerle bir ekip olman gerektiğini görebilir, arkadaşlık ilişkilerinde sorunlar yaşayabilirsin.

Sevgili Boğa; Ay tutulması kariyerine daha fazla odaklanmanı ve hedeflerini yeniden gözden geçirmeni gerektirebilir. Özel yaşamınla, iş hayatın arasında kalman seni seçim yapmaya zorlayabilir. Hem aile hem de sosyal ilişkilerinde direttiğin düşüncelerini değiştirebilir, yeniliklere açık olabilirsin.

Sevgili İkizler; seni zihinsel olarak zorlayacak olan tutulma, hayata bakış açın üzerinde etkili olup, değişim yaratabilir. Süregelen hukuki davalar, eğitim veya yurtdışı ile ilgili işlerini artık bir sonuca vardırmak isteyebilirsin. Sözlü çatışmalardan bunalarak kendini ifade edecek alternatif yollar arayabilirsin.

Sevgili Yengeç; finansal konular üzerinde yaşanan krizlere alternatif çözümler üretmene neden olacak bir tutulma yaşayabilirsin. Ortak gelirler, borçlar ve ödemelerle ilgili planlarını revize edebilir, kredi ya da borçları yeniden yapılandırmak isteyebilirsin. Geçmişten gelen bir alacak verecek hesabı sıkıntı yaratabilir.

Sevgili Aslan; karşıt burcunda gerçekleşen Ay tutulması ve bugün burcunda geri hareketine başlayan Merkür ilişkilerde yaptığın hataları fark etmeni sağlayabilir. Yakın ilişkilerden fayda ya da zarar gördüğünü anlaman seni tekrar değerlendirme yapmaya yöneltebilir. Karşındakilerin birikmiş öfkelerini bir anda açığa çıkartmaları yaşamsal kararlar almanı gerektirebilir.

Sevgili Başak; bugünkü tutulma, kontrolün dışı gelişmelerin yaşanabileceğine işaret etmekte. Çalışma ortamında ekip çalışmalarına yönelmen gerektiğini fark edebilir, üstünde çalıştığın projelerin başarılı bir şekilde sonuçlanması için alternatif çözümler arayabilirsin. Sağlığına özen göstermen gereken bir dönemdesin.

Sevgili Terazi; Ay tutulmasıyla birlikte romantik ilişkilerde bir karar sürecine girebilir ya tamam ya da devam diyerek aldığın kararları uygulamaya koyabilirsin. Yaşamdan aldığın keyfi sorguladığın, kendini mutlu etmenin alternatif yollarını arayacağın bir süreçtesin. Geçmişten gelen bir ilişki çatışmalara neden olabilir.

Sevgili Akrep; bugün gerçekleşecek Ay tutulması yaşamında önemli bir dönüm noktasını geçmene neden olabilir. Taşınmalar ve gayrimenkul alım satımları gündeme gelebilir. Ev ve aile temalarında bitiş ve başlangıçlar yaşayabilirsin. Daha başarılı olabilmek için seçimlerini doğru yapman ve ilkeli davranman gerekebilir.

Sevgili Yay; bu tutulmada en çok sözlerine dikkat etmeli ve yollarda, trafikte temkini elden bırakmamalısın. İçinde biriktirdiğin öfkeyi yanlış zamanda dile getirmen en çok sana zarar verecektir. Geçmişte attığın bir imza ya da anlaşmazlığın çözümünü bulmak için bir fırsat yakalayabilirsin. Beklediğin haberleri almanla birlikte bir seçim sürecine girmen mümkün.

Sevgili Oğlak; bugün gerçekleşecek tutulma, finansal konulara vurgu yaparak, alacağın kararlar üzerinde etkili olabilir. Kazançlarını değerlendirmenin ve artırmanın gerekliliğini fark ederek alternatif yatırımlara yönelebilirsin. Ticari faaliyetlerinin sonucunu görerek kâr zarar hesabı yapabilir, yeteneklerin doğrultusunda çözümler üretebilirsin.

Sevgili Kova; bu senenin belki de en yoğun kişilerinden birisin. Burcunda gerçekleşecek Ay tutulmasına yine burcunda geri harekette ki Mars ve karşıt burcunda geri hareketine başlayan Merkür eşlik ediyor. Şimdiye kadar yapmak istediğin ama cesaret edemediğin seçimler, konuşmalar ya da eylemleri bir anda yapabilir, radikal girişimlerde bulunabilirsin.

Sevgili Balık; Ay tutulması, iş ve günlük hayatında yeni düzenlemeler yapmanı gerektirebilir. Şu günlerde kontrol dışı gelişmelere veya gizli düşmanlıklara karşı tetikte olmalısın. Bilinç altında seni huzursuz eden konuların görünür olması daha rahat çözümler üretmeni sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.