27 Şubat Burç Yorumları

Zorlayıcı bir gün bizi bekliyor. Sabah saatlerinde odaklanmak ve karar vermek daha kolay olabilir, ama bugün genel olarak karar almakta zorlanacağız. Geçmişe takılı kalabilir, bizi yaralamış ya da kırmış olaylar üzerine düşünebiliriz. Ancak olup bitene tarafsız gözlerle bakmamız mümkün olmayacak. Bugün bir şeylerden vazgeçmek kolay gelebilir. Öfkemizi kontrol etmekte zorlanabiliriz. Ani tepkiler vermekten kaçınmalıyız. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?
Sevgili Koç; bugün yaşanan olayları sen başlatabilirsin ama dikkatli olmalısın çünkü kontrol etmekte çok zorlanabilirsin. Ya hep ya hiç diyerek yola çıkman, sana kayıplar yaşatabilir. Öfke patlamaları yaşamamak için kendini sakinleştirmelisin. Bir anlık cesaretle yola çıkarsan kendini başladığın yerde bulabilirsin.Sevgili Boğa; sakin bir gün geçirmeyi planlamış olabilirsin fakat bir anda her şey kontrolünden çıkabilir. Kendine yeni hedefler koyarak ilerlemeye çalışsan da geçmişten devam eden sorunlar ayak bağı olup sürekli karşına çıkabilir. En doğrusu eskiyi tamamen temizleyip öyle yoluna devam etmen olacak.Sevgili İkizler; enerjini doğru bir alana yönlendiremezsen özellikle ilişkilerde her şey çığırından çıkabilir. İş ve kariyerine dair kontrolün dışında gelişmeler yaşayabilir; geçmişle bağlantılı konular üzerinde sonuçsuz bir çaba harcayabilirsin. Eğer sınırlarını doğru çizebilirsen krizden fırsat çıkarabilirsin.

Sevgili Yengeç; bugün kendini akışa bırakmanda fayda var. Olaylar gelişmeye başladığında anlık stratejiler çizerek, cesaretini ve enerjini açığa çıkarabilirsin ama her şeyi kontrol altına alma çabasında olman çok yıpratıcı olabilir. Geçmişe dair konuları çözmeden ilerlemen mümkün değil.

Sevgili Aslan; sözlü tartışmaları başlatan sen olabilirsin ama devamında işler beklediğin gibi gelişmeyebilir. Biraz daha sakin olmalı, doğru bildiğini yüksek sesle ifade ederken kendine zarar vermemelisin. Ödenmemiş yada unutulmuş faturalar ve borçlar bir anda düzenini bozabilir.

Sevgili Başak; bugün bütçeni dengelemekte çok zorlanabilirsin. Harcamalar, borçlar ya da ödemeler hesaplarını bozabilir, sınırlarını belirleyemeyebilirsin. Karşındakilerin kırgınlıklarını anlamaman ve üstünü kapatmaya çalışman kontrolün dışında bir öfkeye, eski defterlerin açılmasına yol açabilir.

Sevgili Terazi; istemeden ve kendini mecbur hissederek yapacağın işler seni bedenen ve manen yorabilir. Tavırların ve eski hataları tekrarlaman karşındakilerin bir anda öfkelenmesine ve kontrol edemediğin gelişmelere yol açabilir. Artık bazı şeylerden vazgeçmen gerekiyor.

Sevgili Akrep; bugün duygularına kapılarak hareket etmen eski defterlerin tekrar açılmasına yol açabilir. Hep aynı şeyleri düşünebilir, konuşabilirsin. Özellikle geçmişte kalan ilişkileri canlandırmaya çalışman hem düşmanlıkları hem de öfkeyi körükleyebilir.

Sevgili Yay; ikilemde kalacağın, ileriyi net olarak değerlendiremediğin koşullar içinde olabilirsin. Fakat aniden gelişen olaylara düşünmeden tepki verebilir, hızla harekete geçebilirsin. Sevdiklerini kırmamak için kendini kontrol altına almalı, zarar göreceğin eylemlerde bulunmamalısın.

Sevgili Oğlak; eğer sağduyulu davranabilirsen gelişmelerden başarılı çıkabilirsin. Yalnız sürekli geçmişe takılmamalı, eski hatalarını tekrarlamamalısın. İş ve sosyal hayatında yaşananlara öfkeyle tepki vermek yerine cesaretle hareket ederek olayları lehine çevirebilirsin.

Sevgili Kova; gerçekçi değerlendirmeler yaparak hareket etmelisin. Bugün söylemlerinde çok sert olmamalı, seni kışkırtanlara karşı durabilmelisin. Trafikte sinirlenmemeli, biraz da akışta kalmayı bilmelisin. Gelen haberler bir anda yola çıkmana ve cesur hamlelerde bulunmana yol açabilir.

Sevgili Balık; bugün verdiğin tepkiler tamamen duygusal olabilir. Eski konuları da açarak kırgınlıklarını ifade edebilirsin ama senin de arkanı dönüp gitmen gereken durumlar olabilir. Ani para giriş çıkışları bir anda ikilemde kalmana ve sınırlarını bilmeden harcama yapmana yol açabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.