27 Şubat 2020 Günlük Burç Yorumları

Haftanın en yoğun günündeyiz. Sabahın erken saatlerinden gece yarısına kadar zorlu mücadeleler vermemiz gerekebilir, bir çok engeli aşmak zorunda kalabiliriz. Plüto/ Venüs arasında ki sert görünümde harekete geçeceğinden ilişkiler açısından da oldukça gerilimli birkaç gün geçirebiliriz. Bugünlerde romantizm ve anlayış beklentimizi çoğaltmamakta fayda var. Aksine sevdiklerimizin bizi değiştirmeye, dönüştürmeye çalıştığını görebilir, üstümüzde baskı hissedebiliriz. Herhangi bir konuda ne kadar fevri ve hırslı davranırsak o kadar çok engelle karşılaşabilir, üstlerimizin, otoritelerin hatta kurumsal yapıların gücü altında ezilebiliriz. Aslında haddimizi bilmemiz gereken bir gündeyiz ve riskli, tehlikeli durumlardan mümkün olduğunca uzak durmalıyız. Maddi, manevi değer verdiğimiz ne varsa ciddi bir tehdit altında olabilir ya da kendimizi değersiz hissetmemize yol açan gelişmeler yaşanabilir. Paramıza da sahip çıkmalı, bir anlık hevesle birikimlerimizi çarçur etmemeliyiz. Bugün şartları fazla zorlamamalı, attığımız adımların kolay ilerlemeyeceğini bilerek yola çıkmalıyız.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün kendinle ilgilenmek, alışveriş yapmak ve dış görünüşünü değiştirmek isteyebilirsin. Sevdiklerinle bir araya gelebilir, onlara duygularını açıklayabilir, ilişkilerde kontrolü ele alabilirsin. Fazla beklenti içinde olman üstündeki baskının artmasına yol açabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; kulislerden aldığın duyumları yatırımlarında kullanabilir, gizli ilişkiler ve iş birlikleri aracığıyla iş ortamında fark yaratabilirsin. Yoğun ve coşkulu duygular hissetmene rağmen herkese göstermek istemeyebilir, çevrendekilerin seni anlamayacağını düşünerek özellikle sevincini içinde yaşamak isteyebilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; sosyal ortamının oldukça hareketli olduğu bir gün geçirebilirsin. Arkadaşlarınla bir araya gelebilir, onlarla sanatsal faaliyetlere katılabilirsin. Yeni tanıştığın bir kişiyle aranda beklenmedik bir kıvılcım olabilir ya da iş birliği kurabilir; kazançlarını artıracak girişimlerde bulunabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; iş ve sosyal hayatında yeni başlangıçlar yapabilir, cesur adımlar atabilirsin. Öncülük yaparak, dikkatleri üstünde toplayabilir, iş birlikleriyle öne çıkabilirsin. Bugün gösterdiğin başarı seni mutlu etse de düşmanlıkları körükleyecek aşırı davranışlardan uzak durmalısın.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; yurt dışıyla ilgili konularda ya da yabancılarla ilişkilerinde beklenmedik gelişmeler yaşayabilir, kendini daha rahat ifade edebilirsin. Sosyal medyada bütün dikkatleri üstünde toplayabilirsin. Risk içeren kararlar alırken üstündeki baskının artma ihtimalini de göz önüne almalı, karşına çıkan fırsatlara düşünmeden atlamamalısın.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bugün maddi ve manevi paylaşımlarda adil davranamayabilir, kendi ihtiyaçlarını ön plana çıkarabilirsin. Çok kolay borçlanabileceğin veya düşünmeden harcamalar yapabileceğin bir gündesin. Fakat yeteneklerini kullanarak karşına çıkan fırsatları iyi değerlendirebilir ve kazanç sağlayabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; romantik ya da sosyal ilişkilerde keyifli gelişmeler olabilir, karşındakilerin sana duygularını açmasından dolayı mutluluk duyabilirsin. Danıştığın kişilerin yarattığı farkındalık kendini tanımanı ve neler yapabileceğini görmeni sağlayabilir fakat yine de abartılı beklenti içine girmemelisin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; çalışma ortamında kurduğun ilişkiler hem başarılı olmanı hem de işlerini kolayca halletmeni sağlayabilir. Kıskançlıklara karşı dikkatli olmalı, gizli düşmanlıkları harekete geçirecek aşırı tavırlardan kaçınmalısın. Daha keyif verici bir görev üstlenebilirsin ya da iş arkadaşlarınla organizasyonlar yapabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün aşk ilişkilerinde yaşanan gelişmeler seni çok mutlu edebilir, duygularının karşılıklı olduğunu öğrenebilirsin. Fakat acele etmemeli, adım adım ilerlemelisin. Kıskançlıklara karşı dikkatli olmalı, seni kışkırtan kişilerden uzak durmalısın. Keyfi harcamalar bütçeni zorlayabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; gün boyunca son derece aktif ve heyecanlı olabilir, yaşamına yeni bir yön verme arayışında olabilirsin. Fakat hem işe hem de aileye yetişmek için çok fazla efor sarf etmen gerekebilir. Kendine yüksek hedefler koyduğundan sorumluluklarını abartılı yaşayabilir, karşındakileri de zorlayabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugün alacağın haberler seni çok mutlu etmekle beraber beklentilerini de büyütebilir. Kişisel gelişimine katkıda bulunacak kişilerle bir araya gelmen farkındalığının artmasına yol açabilir. Zihinsel açıdan seni harekete geçirecek çalışmalar ya da ilgini çekecek teklifler gündeme gelebilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; beklemediğin yerlerden kazanç sağlayabilir ya da elindeki bir malın daha kıymetli olduğunu anlayabilirsin. Keyfin, sevdiklerin için; ihtiyaç dışı alışveriş yapabilirsin. Becerilerini kullanarak yaratıcılık gerektiren çalışmalar yapabilir, fırsatları paraya çevirebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.