27 Şubat 2019 Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca duygusal ve zihinsel anlamda hassas hissedebiliriz. Yaratıcılığımızı arttırabilir; soyut düşüncelerimizi somuta dönüştürmemize imkan verebilir. Geleceğe dair projelerimizi, ideallerimizi gerçekleştirmek adına pek çok fırsatla karşılaşabilir veya bizler buna zemin hazırlayabiliriz. Tedbirsizce hareket edebilir ve taşıyabileceğimizden fazla risk alabiliriz. Tedbiri elden bırakmamaya dikkat edelim.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; görüş ve düşüncelerini savunurken fazla fanatik davranabilir, beklentilerini yüksek tutabilirsin. Hevesle girişimlerde bulunmak isteyebilir, iletişimde bulunduğun kişilerle abartılı tartışma ve konuşmalar yapabilirsin. Ancak içinde bulunduğun koşullarda gerçek bilgiye ulaşman zor olabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; bugün karşına çıkan fırsatlar iyimser duygularla dolmanı ve ekonomik konularla ilgili girişimlerde bulunmanı sağlayabilir. Fakat başlangıçlar yapmak için uygun ortam henüz oluşmadı. Geleceğe dair hedeflerini gerçekleştirmek için attığın adımlar kontrolünde olmayan olaylardan dolayı engellenebilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; bugün karşındakilerden beklentilerin çok yüksek olabilir, kendine fazla güvenerek harekete geçmek isteyebilirsin fakat abartılı beklentiler hayal kırıklıklarına da neden olabilir. İş ve sosyal hayatındaki girişimlerinde iniş çıkış yaşayabilir ancak aldığın desteklerle ilerleme kaydedebilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; çalışma arkadaşlarının desteğiyle yeni projelerde yer alabilir, işlerinin kolay ilerlemesinden cesaret alarak gereğinden fazla görev üstlenebilirsin. Arada karşılaşacağın küçük aksilikleri kolaylıkla bertaraf edebilirsin ama doğru seçimleri yapabilmek için daha çok araştırma yapmalısın.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; yaşamdan keyif alabileceğin, özgüvenle harekete geçerek risk alacağın bir gündesin. Özellikle finansal konularda fazla iyimser davranabilir, seçim yapmak yerine her şeyi bir arada isteyebilirsin. Kariyerine yönelik girişimlerde bulunurken biraz daha sağlamcı davranmalısın.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; ev gezmeleri yapmak ya da misafir ağırlamak, tüm zamanını ailene ayırmak isteyebilirsin. Sana fırsat gibi görünen yatırım ve gayrimenkul alım satımında fazla hevesli davranmamalısın. İş ve sosyal hayatında yaşanan gelişmeler ikilemde kalmana hatta hayal kırıklığı yaşamana neden olabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; iletişim trafiği ve sosyal medya paylaşımlarının yoğunluğu başka bir işe zaman ayırmana engel olabilir. Yakın çevrenle program yapabilir, uzun yolculuklara çıkma planları yapabilir, sana keyif verecek eğitimlere katılmak isteyebilirsin. Fakat bugün imzalanacak anlaşmalarda ufak tefek aksilikler yaşanabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugün yeteneklerine odaklanabilir, maddi konularla ilgili fazla iyimser düşünceler içine girebilirsin. Henüz şartlar tam kıvamına gelmemiş olsa bile geleceğe dair bir sürü plan yaparak karşılığı olmayan harcamalar yapabilirsin. Küçük anlaşmazlıkları kulak arkası ederek bildiğini okumak isteyebilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün yemeyi, içmeyi, eğlenmeyi abartarak yaşamak isteyebilir, aldığın riskleri hesaba katmadan doyasıya duygularının peşinden gidebilirsin. Ailenin uyarılarını dikkate almadığın için ufak tefek anlaşmazlıklar yaşayabilirsin. Birçok alana birden bölünmen kararsızlık yaşamana ve ikilemde kalmana neden olabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; yalnız kalmak ve kafa dinlemek istesen de gelen haberlerden dolayı kafan karışabilir, kararlarını sürekli değiştirebilirsin. Çok çaba sarf etmeden düşmanlarına karşı başarı kazanabilir, kendi içinde korkularınla baş edebilirsin ancak harekete geçmek için yarını beklemende fayda var.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugün yaşanan gelişmeler seni heveslendirebilir ve geleceğe dair hedeflerinle ilgili adımlar atmak isteyebilirsin. İçinde bulunduğun sosyal gruplar ve arkadaşlarla keyifli bir süre geçirebilir, görüşlerini çevrenle paylaşabilirsin. Fakat ekonomik konularda beklentilerin karşılanmayarak hayal kırıklığına yol açabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; iş ve aile hayatı arasında kalarak seçim yapmakta zorlanabilirsin fakat bir yandan da karşına çıkan kariyer fırsatlarından dolayı heyecanlanıp bir an önce harekete geçmek isteyebilirsin. Bugün gireceğin toplantılarda ve görüşmelerde iyimserliğin çevrendekileri etkileyeceğinden gidişat olumlu olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.