27 Şubat 2018 Burç Yorumları

Hareketli ve canlı bir gün bizi bekliyor. Öne çıkmaktan, kendimizi göstermekten kaçınmayacak; olayları kontrolümüz altında tutmak, yeteneklerimizi göstererek çevremizin takdirini kazanmak isteyeceğiz. Yeni girişimlerde bulunmak için çok uygun değil, olayların seyrini kestirmek ve gidişatını öngörmek pek mümkün olmayabilir. Akşam saatlerinde otorite konumundaki kişilerle yapacağımız görüşmelerde dikkatli olmamızda yarar var. Bu görüşmelerde güç dengesini sağlamak mümkün olmayabilir, bu nedenle kendimizi baskı altında hissedebilir, huzursuz olabiliriz. Diğer ikili ilişkilerde ve finansal konularda ise işler gayet yolunda ilerleyebilir. 

Sevgili Koç; birkaç gündür süren duygusal iniş çıkışların ardından güne keyif ve neşe içinde başlayabilirsin. Romantik ilişkilerde seni mutlu eden gelişmeler yaşayabilir, çocuklara, sevdiğin kişilere vakit ayırabilir veya yaratıcılık gerektiren çalışmalarda yeteneğini ortaya koyabilirsin.

Sevgili Boğa; sabah saatlerinden itibaren hem evde hem de işte liderlik etmen gereken konular gelişebilir. Kariyer hedeflerine varmak için ufak tefek girişimlerde bulunabilirsin ancak henüz şartlar tam olgunlaşmadığından büyük adımları daha sonraya bırakmayı tercih edeceksin.

Sevgili İkizler; daha sabırlı olman gereken bir süreçtesin. Bugün sözlerinin nereye gideceğini ve neye yol açacağını bilmeden ağzını açmamalısın. Ancak emin olduğun konularda fikir beyan etmekte ve hemen dolduruşa gelmemekte yarar var. Yakın çevrenin sana saygı duyduğu ve görüşlerine değer verdiği bir ortam oluşabilir.

Sevgili Yengeç; kendini güvende hissetmek için kazançlarını sağlam yatırımlara bağlamak isteyebilir, ekonomik konulara kafa yorabilirsin. Birkaç gündür yaşanan karmaşanın ardından bugün tutarlı ve kararlı davranabilir, isteklerini yerine getirmek için ihtiyacın olan kaynağı bulmaya yönelebilirsin.

Sevgili Aslan; sabah saatlerinden itibaren burcunda hareket etmeye başlayan Ay; önümüzdeki birkaç gün ipleri ele alacağına işaret etmekte. Bugün gönlünce hareket etmek ve sadece kendinle ilgilenmek isteyebilirsin. Duygularını ifade edebilir, ilişkilerden beklentilerini açıkça ortaya koyabilirsin.

Sevgili Başak; son günlerin yorgunluğunu üstünden atmak için biraz dinlenmeye ve sakinleşmeye ihtiyaç duyabilirsin. Ancak kendi içine dönsen de iç sorgulamaların devam ediyor olacak ve daha fazla neler yapabileceğini planlayacaksın. Bugün girişimlerini ortaya çıkarmadan önceki alt yapı çalışmalarını hazırlamakla meşgul olabilirsin.

Sevgili Terazi; bugün yaratıcılığını verimli şekilde kullanarak kazanca dönüştürebilirsin. Emeklerinin karşılığını almak isteyebilir, özgüvenin yükseldiğinden daha talepkar olabilirsin. Hem romantik hem de sosyal ilişkilerde kontrol sende olabilir, keyif alacağın organizasyonlar yapabilirsin.

Sevgili Akrep; artık göz önünde olmanın ve dikkatleri üstünde toplamanın zamanı geldi. Ancak çevrendeki herkesi kontrol etmeye çalışmamaya ve olayları fazlasıyla kişisel algılamamaya dikkat etmelisin. İş ve sosyal ortamında liderlik yapabilir, sunum ve toplantılarda özgüveninle başarılı çalışmalar yapabilirsin.

Sevgili Yay; duygusal ve fiziksel krizlerin yıpratıcı etkisinin ardından biraz güven tazelemeye ihtiyacın olabilir. Bugün aynı görüşü paylaştığın kişilerin seni desteklemesiyle daha cesur hamleler yapabilir, görüş ve düşüncelerini açıkça ifade edebilirsin. Geleceğe dair umutlarını paylaşmak için iyi bir gün.

Sevgili Oğlak; yoğun olmasına rağmen seni tatmin eden gelişmelerin olduğu bir gün geçirebilirsin. Finansal açıdan senin liderliğine ihtiyaç duyanlarla bir araya gelebilir, kendi tecrübelerini onlarla paylaşabilirsin. Duygusal açıdan daha özgüvenli ve tutarlı olabilir, krizleri doğru yönetebilirsin.

Sevgili Kova; sabah saatlerinden itibaren karşıt burcunda hareket etmeye başlayan Ay; önümüzde ki birkaç gün ilişkilere daha fazla odaklanacağına işaret etmekte. Bugün senden kendi taleplerini bir kenara bırakman ve karşındakilerle uyum içinde olman beklenebilir. Onların özgüvenli tavırları seni de etkileyebilir.

Sevgili Balık; bugün, iş ortamında yaratıcı olduğun kadar yönetici yönünle de kendini gösterebilirsin. Sabretmekte zorlanıyor olmana rağmen her işin doğru yapıldığından emin olmak için ağır ilerleyebilirsin. Sorumluluk aldığın işlerde başarılı olabilecek, beraber çalıştığın kişilerin saygısını kazanabileceksin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.