27 Ocak Burç Yorumları

Sabah saatleri devam eden işleri bitirmek ve bir süredir sonuçlanmayan konularda sonuca ulaşmak için uygun enerjiler altında olacağız. Sonrasında daha çok gelecekle ilgileneceğiz. İsteklerimizin peşinden gidecek ve hem kendimize hem de topluma yararı olacak çalışmalar yapmak isteyeceğiz. Ancak gün içinde özellikle ilişkilere ve finansal konulara dikkat etmeliyiz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?
Sevgili Koç; günün ilk yarısında yaşamın birçok alanında kendini sınırlanmış hissedebilirsin. Geleceğinle ilgili planlarının tasarlanma aşamasında olduğu şu günlerde son hazırlıklarını yapmak için sabah saatlerini kullanabilirsin. Sonrasında gruplar, dernek çalışmaları veya arkadaşlıkların öne çıkacağı durumlar gündemine gelebilir.Sevgili Boğa; gün senin için kaygılı ve endişeli başlamasına rağmen ilerleyen saatlerde olumlu koşullara açık olacaktır. Sabah saatlerinde sorumluluğun olan işleri bitirebilirsin. Öğlene doğru alacağın yeni haberler yaşantına yeni bir ritim getirebilir. Sosyal yaşamında, iş dünyasında başkalarını şaşırtacak hamleler yapabilirsin.Sevgili İkizler; bir süredir uğraştığın parasal işleri artık geri planda bırakmaktasın. Sabah saatlerin biraz yorucu geçmesine karşın sonrasında daha umut vaad eden gelişmeler var. Gelecek planların, yurt dışı, eğitim veya medyaya dair işlerinle ilgili yeni girişimlerinin ön hazırlıklarını yapabilirsin.

Sevgili Yengeç; uyum ve dengeleri sağlamakla ilgili koşullar bugün de devam etmekte. Sabah saatlerinde atacağın adımlar olumlu gözükmesine karşın, istediğin hızda ilerlemeyebilir. Sonrasında işlerin maddi boyutunun yanı sıra bağımsızlık ve özgürlüğün krize neden olacağı gelişmeler yaşanabilir.

Sevgili Aslan; işler, güçler ve sorumluluklar sabah saatlerinde seni hızlı hareket etmeye yöneltebilir. İş birlikleri, ortaklıklar, anlaşma, sözleşme veya ikili ilişkilerle ilgili ön hazırlıklarını yaptığın çalışmaları, gün ortasından sonra gerçekleştirmek isteyebilirsin. Ancak koşulları tam olgunlaştırmak için ertesi günü beklemen yerinde olur.

Sevgili Başak; Sabah saatlerinde karşındaki kişilerin kararsız olması ya da ilerleyeceği yönü belirleyememesi seni de etkileyebilir. Bazı işleri sonlandırmak ve bitirmek niyetiyle giriştiğin işler sekteye uğrayabilir. Öğleden sonra farklı çözümler ve alternatif çıkış yolları deneyebilirsin.

Sevgili Terazi; zihnen ve ruhen üzerinde yük olan ve baskı yaratan işleri artık bitirmek üzeresin. Sabah saatlerin bir koşuşturma içinde geçebilir. Öğleden sonra değişen dinamiklerle birlikte farklı bir algıda olabilirsin. Sana keyif veren, aşk hayatını canlandıran ve teknik ancak kreatif çalışmalar yaşantında öne çıkabilir.

Sevgili Akrep; üstünde çalıştığın bir proje, sözleşme, eğitim ve seyahatle ilgili son hazırlıklarını ve çalışmalarını tamamlayabilirsin. Ayrıca yakın çevren ve kardeşlerinle alakalı seni sorumluluk altına alan koşullardan çıkabilirsin. Öğleden sonra ailen, evin veya yerleşimine dair konuların öne çıkacağı gelişmeler yaşayabilirsin.

Sevgili Yay; parasal işlerin, bütçe planlaması veya kazanç paylaşımlarınla ilgili son düzenlemeleri yapmak için sabah saatleri uygun görünüyor. Ancak ailevi bir konudan, gayrimenkul veya unuttuğun bir meseleden kaynaklı bir durum programını bozabilir. Öğleden sonra yakın çevren, kardeşlerin, bir anlaşama veya eğitimsel konular meşguliyet alanın olabilir.

Sevgili Oğlak; hedef ve amaçların için atacağın son adımları ve yapacağın belirgin hamleleri sabah saatlerinde gerçekleştirme fırsatın var. Ancak bazı kararsızlıklar ve belirsizlikler yaratacak koşullara da açıksın. Öğleden sonra parasal işler, alacak borç hesapları ve harcamaların gündemini meşgul edebilir. Yeteneklerini ortaya koymanın çabasına girebilirsin.

Sevgili Kova; günün ilk bölümünde hala karamsar ve kaygılı olmana neden olan gelişmelere açıksın. Günün ikinci yarısında burcuna ilerleyen Ay ile rahatlayabilir; kendini rahatlıkla ortaya koyabileceğin koşullara kavuşabilirsin. Henüz erken olmasına karşın bazı plan ve projelerini ortaya çıkarmak isteyebilirsin.

Sevgili Balık; sabah saatlerinde gruplar ve derneklerle olan işlerini tamamlamak ve yoluna koymak için çaba harcayabilirsin. Ancak öğle civarında birden değişen koşullar seni iç dünyana döndürebilir.  Kontrolün dışında gelişebilecek durumlara açık hale gelebilirsin. Olumsuz konumda olduğunu düşünmek yerine yaratıcı yönünü öne çıkarmaya bak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.