27 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumları

Dün başlayan gerginlik gece yarısına doğru tırmanmış olabilir. Ne yazık ki sabah saatlerinde de gerginliği devam ettirip beklenmedik kararlar alabiliriz. İçsel huzursuzluk ve gerilimden kurtulmakta zorlanabilir, kendi içimizde uyumsuzluk yaşayabiliriz. Bu arada olan bitene kılıf uydurmaya ve olayları kendimize yontmaya da meyilliyiz. Hafta sonu maalesef hem ruhen hem de bedenen huzurlu ve sakin olamayacağımızdan büyük planlar yapmamalı, beklenti içine girmeden akışta kalarak ilişkilerimizi bozmamalıyız. Özellikle akşam saatlerinde yaptığımız program aksayabilir ve gereksiz atışmalarla birbirimizi kırabiliriz. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; sürpriz bir gelişmeyle veya uzaklardan gelebilecek misafir haberiyle güne başlayabilirsin. İkili ilişkilerinde orta yolu bulmakta zorlanabilir, karşındakilerinin seni anlamasını beklerken taviz vermekten yana olmayabilirsin. Gün ortasında finansal konular gündeme gelebilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; fikir birliği içinde olduğun insanlarla gereksiz tartışma ortamı yaratmamaya bakmalı, elinden geldiğince işbirliği içinde olmanda fayda olabilir. Gün ortasında karşıt burcunda hareket etmeye başlayan Ay; ilişkini ve kariyerini aydınlatacağından, empatiye ve görüş birliğine ihtiyacın olabilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; gelecek planların ve hayallerinle ilgili şans kapını çalabilir. Hafta sonunun verdiği rahatlıkla gezip eğlenebilirsin. Yeni insanlarla tanışman mümkün. Öğleden sonra enerjinin düşmesiyle, duygusal anlamda huzursuz ve gergin hissedebilirsin. Sakince günlük işlerine odaklanman en iyisi.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; evin için planlamış olabileceğin bir takım tadilat ve dekorasyon işleriyle haraketli bir gün geçirmen mümkün. Bu ara artan masrafların, ailenin bütçesini zorlayabileceğinden tepki görebilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde romantik davranışlar sergilesen de sözlerin istemeden kriz yaratabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; gününü, belki de haftanı değiştirecek orijinal fikirlerle hayatını renklendirebilirsin. Beklenmedik kısa seyahatler ve birtakım kişisel eğitimler günün konuları olabilir. Özel ilişkinde arzu ettiğin huzuru bulamamış olsan da işbirliğin yüzünü güldürebilir. Öğleden sonra ailenle ilgili konular fedakârlık bekliyor.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; huzursuz ve karar vermekte zorlandığın konularla güne başlayabilirsin. Şu sıralar maddi veya manevi her şey mükemmel olmasa da içgüdüsel olarak huzur ve sükûnetini korumaya çalışıp,  başarabilirsin. Etrafındakilerle ilgilenirken, kendinle ilgilenmeyi de unutmamalısın.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; sabah saatlerinde ilişkilerinde daha uzlaşmacı olmaya çalışabilir, sana uymayan durumlar olsa bile inisiyatifini kullanmak isteyebilirsin. Öğleden sonra gelir gider dengeni koruman ve duygusal masraflardan kaçınman gerekebilir. Zira alışveriş sonrası harcamalarına inanamayabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; güne huzursuz ve biraz da gergin başlayabilir, gününü planlamakta zorlanabilirsin. Öğle saatlerine kadar fazla tepki vermeden duygularını kendine saklamak isteyebilir, çevrende gelişen olayları dışarıdan izleyebilirsin. Ay’ın burcuna geçmesiyle birlikte; enerjin ve keyfin yerine gelebilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; dostlarından gelebilecek sürpriz bir haber veya davetle güne başlayabilir, gelen teklifi değerlendirebilirsin. Günün ilk saatlerinde yeteneklerini kullanarak doğru stratejiler çizebilirsin. Günün ikinci yarısında motivasyonun ve enerjin düşebilir. Almak istediğin kararlardan vazgeçebilir, dinlenmek isteyebilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; sosyal bir organizasyona katılıp, göz önünde olabilirsin. Zaman zaman kendini ve duygularını ifade etmekte sıkıntılar yaşasan da duruşundan ödün vermeyeceksin. Öğleden sonra hedef ve ideallerine yönelik uygun bir grupla birlikte olabilirsin. Sevdiklerinle yapabileceğin bir plan keyfini yerine getirerek sabahın gerginliğinden sıyrılabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; güne yakınlarının sana hazırlamış olabileceği sürpriz bir doğum günü partisiyle başlayabilir; tüm kırgınlığını, umutsuzluğunu unutabilirsin.  Günün ikinci yarısında hızlanan tempon,  planlarını değiştirmene neden olabilir. Koşulları organize etmek için, arkadaşlarından yardım alabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; güne agresif ve negatif hissederek başlayabilir, içsel huzursuzluğundan kurtulmakta zorlanabilirsin. Veya görmüş olabileceğin bir rüyanın etkisinde kalmış da olabilirsin. Günün ikinci yarısında sosyal aktivitelere katılarak, motivasyonunu yükseltip, kafanı dağıtabilirsin.

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.