27 Nisan Burç Yorumları

Haftanın en verimli ve sakin günü bizi bekliyor. Güne huzurlu ve uyumlu bir enerji ile başlayacağız. İşlerimiz yavaş ilerlese de kalıcı adımlar atmayı ve pratik çözümlerle sorunları çözmeyi başarabileceğiz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Ay Boğa burcunda

Sevgili Koç; sözel yeteneklerini güzel kullanabilir, buluşçu fikirlerinle dikkatleri çekebilirsin. Ayrıca geçtiğimiz ay gündemde olan bazı konularla ilgili yeni gelişmeler, yeni kararlar getirebilir. Finansal alanda tedbirli ve temkinli hareket etmeye yönelten koşullar bütçeni yeniden ele almana ve düzenlemelerde bulunmana yol açabilir.

Sevgili Boğa; burcunda ilerlemekte olan Ay ile bugün kendini biraz daha rahat hissetmen mümkün. Arka planda zihnini kurcalayan bazı düşüncelerine çözüm ve alternatif çıkışlar üretmiş olmanın da bu duruma katkısı olmuş olabilir. İlişkiler ve dış görüntünle alakalı kendinde gözden geçirmen gereken şeyler var.

Sevgili İkizler; bugün hedefinde olan konularla ilgili bazı farkındalıklara varacağın gelişmeler yaşanabilir. Düşünmeden hareket etmemeli; kontrolün dışı ortaya çıkabileceklere karşı da tetikte olmalısın. Finansal işler veya ilişkilerin güven tarafı zihnini şu günlerde bir hayliyle meşgul ettiğinden, bazı korkularınla yüzleşebilirsin.

Sevgili Yengeç; grup çalışmalarında ve ekip işlerinde liderlik ettiğin alanlarda bazı beklenmedik durumlar oluşabilir. Sorumluk aldığın işin teması değişebilir; farklı bir yol izleyerek üzerinde çalıştığın projeyi geliştirebilirsin. Çevrendekilerle ve arkadaşlarınla fikir ayrılıkları yaşayabilirsin. Kurduğun düzeni ilerletip ilerletmemekle ilgili karar alabilirsin.

Sevgili Aslan; görev ve sorumluluklar adına oldukça aktif bir dönem içindesin. Geleceğine katkısı olacak işlerin ön hazırlıklarıyla uğraşabilir; eksik kalan taraflarının revizyonuyla ilgilenebilirsin. Yurt dışı, eğitim, akademik çalışmalar, medya ve hukuki konularda beklemediğin gelişmeler yaşayabilir; vizyon sağlayacak kişilerle tanışabilirsin.

Sevgili Başak; şu günlerde maddi manevi alanlarda güvencede olacağın şartları sağlamak senin için ön planda. Ancak finansal olarak ortaya çıkan bazı durumlar bir yandan zihnini karıştırırken seni farklı çözümler üretmeye de yöneltebilir. Ayrıca sabit fikirli olduğun konularda da düşüncelerinin yanı sıra tavır ve davranışlarını değiştirmen gerekebilir.

Sevgili Terazi; finansal koşulların içten içe ufak çaplı krizlere neden olmakta. Ortaklı paralardan, komisyon ve aracılık yaptığın işlerin yanı sıra yurt dışı, ticaret ve hukuki konulardan kazanç beklemektesin. Bugün iş birliğinde veya ilişki içinde olduğun kişiden alacağın geri bildirimler ilerleyeceğin yolu ve önünü görme fırsatı verebilir.

Sevgili Akrep; bir yandan ilişkiler, iş birlikleri ve ortaklıklar gündeminde önemli yer tutarken arka planda aslında ne istediğinden pek emin değil gibisin. Bu yüzden aldığın kararları revize edebilir; yapacağın görüşmelerle şartlarını ikinci bir değerlendirmeye tabi tutabilirsin. Ayrıca ihmal ettik sağlığını önemseyebilir; şikayetlerin için tedaviye başlayabilirsin.

Sevgili Yay; iş ve sorumluluklarına daha fazla yönelmekle birlikte sana keyif veren konulardan da uzak kalmak istemeyebilirsin. İlişki ve iş birliklerinde de hareketli bir süreçtesin ancak geçmişte yaşananları göz önüne alarak ilerlemekten yanasın. Bugün sende farkındalık yaratan gelişmeler kararların üzerinde etkili olabilir. Aşk hayatında beklenmedik durumlar söz konusu.

Sevgili Oğlak; yatırımların, aşk hayatın ve yaratıcı bir konuyla ilgili aldığın kararlarını bugün bir kez daha gözden geçirmen gerekebilir. Bir süredir yaşadıklarını göz önünde bulundurarak nihai sonuca ulaşmak isteyebilirsin. Evine, ailene ait ortaya çıkan bir durum da seni etkileyebilir. Kardeşlerinle aranda her zamankinden farklı diyaloglar geçebilir.

Sevgili Kova; eve, aileye, gayrimenkul, yatırım ve yerleşime dair konular bugünlerde ilgi alanında. Bitiş ve başlangıçlarda bulunabileceğin bir süreçtesin. Ancak arka planda aklını kurcalayan bazı konuları öncelikle netleştirmen gerekmekte. Değerlendirmeye tabi tuttuğun koşulların yanı sıra gün içinde ortaya çıkan gelişmeler kararlarında değişime neden olabilir.

Sevgili Balık; her ne kadar sağlam ve güvenli koşulları oluşturmaya uğraşsan dahi bazı şeyleri tam anlamıyla yerli yerine oturtamayabilirsin. Güvendiğin kişilerden, yakın çevren ve kardeşlerinden beklediğin destekleri bulmakla bazı sorunlar yaşayabilirsin. Eğitim, yolculuklar veya anlaşmaların parasal tarafı her an değişime açık şartlar içermekte.

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.