27 Nisan 2020 Günlük Burç Yorumları

İkizler burcunun son dekantında ilerleyen Ay eşliğinde haftaya iletişimle alakalı alanda hızlı bir giriş yapacağız…

Ay’ın Merkür ile kurduğu pozitif kontak bilgi paylaşımları, anlaşmalar, sözleşmeler, ticaret, ulaşım ve eğitimle ilgili konulara vurgu yapacak gibi görünmekte…Belki bir süredir sürüncemede kalan işleri çözmek gün içinde mümkün…Ayrıca bugün bazı haber, duyuru, açıklama veya ilamlarda gündemi meşgul edebilir…

Ay Yengeç burcuna geçer geçmez Yengeç burcunu terk etmekte olan Kuzey Ay Düğümüyle kavuşacak….Yani akşam saatlerinde her birimizi derinden etkileyen ancak kimimizin fark edeceği kimimizin farkında olmayacağı bir takım gelişmeleri gündeme taşıyabilir.

Akşam geç saatlerde ise Merkür artık Boğa burcundaki yolculuğuna başlayacak…İletişim gezegeni Merkür’ün Venüs yönetimindeki Boğa burcuna geçişiyle söylemler daha yumuşayacağı ve gerçekçilik ağır basacağı gibi sabit fikirlilik ve ısrarcılık da artacak…Maddi manevi huzurumuzu, güvencelerimizi düşüneceğimiz bir sürece gireceğiz…Karşımızdakileri can kulağıyla dinleyecek; ihtiyaç ve beklentilerini anlamaya çalışacağız…Belki pratik olmayacağız ama sabırlı olacağız…Karar alırken ise makul ve mantıklı olanı tercih edeceğiz…Aynı zamanda parasal işlerde aklımızı oldukça kurcalayacak sanki….

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; günü yarım kalan işlerini tamamlayarak, üstünde çalıştığın konuları yeniden değerlendirerek geçirebilirsin. Bu arada yaşanan sürpriz gelişmeler maddi konularda bir karara varmana yol açabilir. Akşam saatlerinde ise aile ilişkilerinde sevecen ve şefkatli tavırlar sergileyebilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; Merkür gezegeninin de burcunda hareket etmeye başlamasıyla daha net ve kararlı davranabilir, yol haritanı doğru çizebilirsin. Günün ilk yarısını ticari faaliyetlerini ve ekonomik durumunu gözden geçirerek tamamlayabilirsin sonrasında ise yakın çevre ilişkilerine odaklanabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; yönetici gezegenin Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte bir süre için zihinsel detoksa başlayabilirsin. Fazla iletişimden yorulmuş beynini dinlendirmeye ihtiyaç duyabilirsin. Son günlerde kontrolün dışında yaşanan sürprizler sonrası durum değerlendirmesi yapmak isteyebilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; arkadaşlarının ya da sevdiklerinin hayatındaki beklenmedik gelişmeler endişelerini artırabilir, dedikodular kafanı karıştırabilir. Yaşadıklarını gözden geçirerek daha sağlıklı kararlar alabilirsin. Akşama doğru ise burcunda hareket etmeye başlayan Ay; daha hareketli ve enerjik olacağına işaret edebilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; Merkür’ün burç değiştirmesi zihinsel olarak sosyal alanda daha aktif olacağına işaret etmekte. Düşüncelerini daha geniş kitlelere ulaştırmak için harekete geçebilirsin. Gün içinde iş ve sosyal hayatında aldığın kararları gözden geçirebilirsin. Sonrasında ise aşırı hassasiyet göstererek, kendi içinize çekilebilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; senin de yönetici gezegenin olan Merkür’ün burç değiştirmesiyle üstündeki şaşkınlığı atıp, sosyal medyada daha aktif ve paylaşımcı bir sürece girebilirsin. Bugün ise yoğun iletişim trafiği içinde yaptığın görüşmeleri tekrar değerlendirmen gerekebilir. Yarım bıraktığın işler seni huzursuz edebilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; sabah saatlerindeki yoğunluktan ve hareketlilikten bir sonuç alamayabilirsin; fakat yeni girişimlerde bulunmadan önce bilgi toplamaya çalışmanda fayda var. Ortak paraların paylaşımıyla ilgili gelişmeleri tekrar değerlendirebilirsin. Sonrasında ise sosyal yaşamına yönelik çalışmalar içine girebilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; gün içinde kulağına gelen bilgiler telefon trafiğini hızlandırabilir; fakat görüşmelerden bir sonuç alamayabilirsin. Merkür’ün karşıt burcuna geçmesiyle birlikte yakın ilişkide olduğun kişilerin düşüncelerini öğrenmen daha kolay olacaktır. Karşındakilerin kararlarını söylemesiyle durumunu netleştirebilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; son günlerde yaşanan hareketlilik bugün de devam edebilir; fakat eylemlerinin sonuçlarını almakta zorlanabilirsin. Önümüzdeki günlerde proje bazlı çalışmalarında artış olabileceği gibi fikirlerini somut hale getirmek içinde uğraşabilirsin. Akşam saatlerinde duygusal açıdan hassaslaşabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; gün içinde eksiklerini gidermek ve kalan işleri bitirmek için yoğun bir koşturmaca yaşayabilirsin. Bugün sevdiklerine bir şans daha vererek onlarla görüşebilirsin. Sonrasında karşıt burcunda hareket etmeye başlayan Ay; olayların kontrolünü elinde tutmakta zorlanabileceğine işaret etmekte.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugün yeni girişimlerde bulunmadan önce hobilerinle ilgilenebilir, fikir birliği yaptığın kişilerle görüşlerini paylaşabilir, sürpriz gelişmeleri değerlendirebilirsin. Merkür’ün burç değiştirmesiyle ailenle ve evinle ilgili konuları yeniden gözden geçirebilir, aile fertleriyle iletişimini güçlendirebilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; ev, aile ve iş konularına odaklanmak istemene rağmen dikkatini dağıtan olaylar ilerlemeni engelleyebilir. Beklenmedik gelişmeler, sürpriz duyumlar bir süre için kararsız kalmana neden olabilir. Daha önce verdiğin sözlerin hatırlatılması üzerine durum değerlendirmesi yapman gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.