27 Nisan 2018 Burç Yorumları

Sosyal olmak isteyeceğimiz bir gündeyiz. Yapmamız gereken planlarımız olabilir, ancak olaylar istediğimiz gibi kolay ilerlemeyebilir. Gün içinde bazı aksiliklerle karşılaşabilir, sorunların üstesinden gelebilmek için mücadeleye girebiliriz. Üstümüzde hissedeceğimiz baskı keyfimizin kaçmasına neden olabilir. Yine de soğukkanlı davranmaya çalışmalıyız. Sakin kalmaya odaklanmalı, uyum ve dengeden ayrılmamalıyız.

Sevgili Koç; Ay’ın karşıt burcunda hareket etmeye başlamasıyla birlikte; gelişmeleri kontrol edemeyebilir, duygusal iniş çıkışlar yaşayabilirsin. Mevcut ilişkilerinde ani kararlar alabilir veya fikir birliğine varmakta zorlanabilirsin. Fakat sabah saatlerinde alacağın haberler seni mutlu edecek ve yaşamını etkileyecek girişimlerde bulunmanı sağlayacaktır.

Sevgili Boğa; çalışma ortamında gelişen iş birlikleri ve ortaklıklar ekonomik gelirlerine olumlu destek verebilir. Yeni gelir yollarıyla ilgili arayışlarında sevdiklerinin yardımlarını görebilirsin. Fakat aniden ortaya çıkan gizli ilişkiler ve dedikodular çatışmalara yol açabilir, taviz vermen söz konusu olabilir.

Sevgili İkizler; romantik ilişkilerde duygularını ifade etmek isterken karşındaki kişiden beklediğin tepkiyi alamayabilirsin. Geleceğe dair aldığın bireysel kararlar sevdiklerin tarafından onaylanmayabilir. Bugün ilişkilerinde adil ve uyumlu davranırsan başarılı olabilirsin.

Sevgili Yengeç; sabah saatlerinde aldığın kararları gün içinde değiştirebilirsin. Aile fertleriyle iletişiminde duyguların sürekli yer değiştirebilir. Bir taraftan sosyal yaşamında ve kariyerinde girişimlerde bulunmak isterken bir taraftan da ailenin taleplerine karşılık vermek isteyebilirsin. Sorumluluklar duygusal baskıya yol açabilir.

Sevgili Aslan; arkadaşlarınla ve sosyal gruplarla ilişkilerinde adil ve uyumlu davranabilirsin. Kişisel gelişimin için alacağın eğitimler kariyerinde de olumlu sonuçlar almana neden olacaktır. Duygularını ifade etmekte aceleci davranabilir, özellikle sosyal medyada çatışmalar yaşayabilirsin.

Sevgili Başak; bugün iş hayatından gelişen ilişkiler parasal kazançlarında olumlu etkilere yol açacaktır. Ortak kaynakların kullanımında ve finansal konularda aldığın kararlar huzursuzluğa neden olsa da duygusal baskılara karşı koyarak sorumluluğu ele alabilirsin. Kendini ifade etmekte zorluk yaşayabilirsin.

Sevgili Terazi; burcunda hareket etmeye başlayan Ay; önümüzde ki bir kaç gün yaşamınla ilgili girişimlerde bulunmak isteyeceğine işaret ediyor. İlişkilerinde adil ve uyumlu davranmak istemene rağmen karşı tarafın aldığı bireysel kararlar seni huzursuz edebilir. Duygularını ifade edememen kendini baskı altında hissetmene neden olabilir.

Sevgili Akrep; çalışma arkadaşlarının ya da yakınlarının aldığı bireysel kararlar karşısında kendini ifade edemeden içine kapanabilirsin. Adil, uyumlu ve huzura yönelik davranmak istemene rağmen duygularında soğuma olabilir. Bugün sevdiklerinle derin bağlar kurmakta zorlanabilirsin.

Sevgili Yay; gelecek planlarınla ilgili atacağın adımlarda eşinin, ortağının ya da yakın ilişkide olduğun kişilerin desteğini alabilirsin. Fakat romantik ilişkilerde kendini doğru ifade edememen iniş çıkışlara neden olabilir. Bugün harcamalarında dikkatli olmalı aceleyle alışverişe çıkmamalısın.

Sevgili Oğlak; iş hayatında başarılı olabilir, fırsatlarla karşılaşabilirsin. Çalışma ortamından kaynaklanan ilişkiler kariyerine destek verebilir. Üstünde çalıştığın projeler ve işler olumlu gelişmelere yol açacaktır. Fakat sosyal ortamında iletişim kurmakta zorlanabilir, kararsızlık yaşayabilirsin.

Sevgili Kova; sevdiklerinle kurduğun iletişimin ve fikir alışverişlerinin çok faydasını görebilirsin. Yaratıcılık gerektiren çalışmalarda başarılı olabilir, sosyal medyada düşüncelerinle dikkat çekebilirsin. Fakat acele ettiğin konularda biraz da bilgi eksikliğinden kaynaklı ertelemeler yaşayabilirsin.

Sevgili Balık; finansal konularla ilgili sorumluluklar alman gerekebilir. Borçlar ve alacaklarla ilgili girişimlerinde aileden destek almana rağmen arada ufak fikir ayrılıkları yaşanabilir. Para kazanmak için aldığın bireysel kararlar ve girişimler duygusal bağının olduğu kişilerle aranda soruna yol açabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.