27 Mayıs Burç Yorumları

Sabah saatlerinde kendimizi gergin ve huzursuz hissedebiliriz. Öfkemizi kontrol altında tutmalı, gereksiz tartışmalardan uzak durmalıyız. Trafikte acele etmemekte, sinirlerimize hakim olmakta yarar var. Kararsız kalabilir, çevremizdeki insanlara hoşgörüsüz davranabiliriz. Kendimizi ya da karşımızdaki insanı zorlamaktan kaçınmalıyız. Öğleden sonra daha hassas ve duygusal olabilir, manevi değerleri ön plana çıkarabiliriz. Çevremizdeki insanlarla empati kurabilir, daha merhametli davranabilir ve onlara yardım edebiliriz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; güne büyük bir telaş içinde ve biraz da öfkeli başlayabilirsin. Ağzından çıkanlara dikkat etmeli, yollarda da hız yapmamalısın. Bilgi almakta ve iletişim kurmakta zorlanabilirsin. Fakat öğleden sonra sakinleşecek ve ailenin desteğine daha fazla ihtiyaç duyacaksın.

Sevgili Boğa; harcamalarına dikkat etmen gereken bir gündesin. Tam anlaşmanın sağlandığını ya da kazanç elde edebileceğini düşündüğün anda karşına engeller çıkabilir. Günün ilerleyen saatlerinde çevrendekilerle duygusal paylaşımlarda bulunabilir, kendini ifade edebilirsin.

Sevgili İkizler; bugün isteklerin için fazla düşünmeden harekete geçmeye hevesli olabilirsin. Ancak karşına çıkabilecek engeller seni yavaşlatabilir ya da vazgeçmene neden olabilir. Öğleden sonra maddi konularda karşılaştığın fırsatları değerlendirirken duygusal davranabilirsin.

Sevgili Yengeç; bilinçaltını etkileyen ve seni huzursuz eden düşünceler ve durumlar sağlığını da olumsuz etkileyebilir. Kendini ifade edememenin ya da öfkeni boşaltamamanın sıkıntısını yaşayabilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde burcunda hareket etmeye başlayan Ay; kontrolü ele alabileceğine işaret ediyor.

Sevgili Aslan; planlarını uygulamakta zorlanabilir, hevesle başladığın işlerin yarım kalmasından dolayı zorlanabilirsin. Sevdiklerinle duygu alışverişinde bulunamaman seni huzursuz edebilir. Öğleden sonra biraz kendini dinlemek ve dinlenmek için yalnız kalmak isteyebilirsin.

Sevgili Başak; iş ve sosyal hayatında hareketlilik yüksek olmasına rağmen sonuç almakta zorlanabilirsin. Fazla düşünmeden alacağın kararlar seni fazladan sorumluluk altına sokabilir. Günün ilerleyen saatlerinde ailevi konular gündeme gelebilir, arkadaşlarınla duygusal paylaşımlarda bulunabilirsin.

Sevgili Terazi; hayata bakış açında ikilemler yaşayabilir, kendini doğru ifade edemeyebilirsin. Sabah saatlerinde ani plan değişiklikleri yapmaya zorlanabilirsin. Fakat öğleden sonra şartlar senin lehine dönebilir, sosyal ortamlarda bulunabilir, dikkatleri üstünde toplayabilirsin.

Sevgili Akrep; son dakika harcamaları tam anlamıyla krize dönebilir, eğer seni zorlayan ve bütçeni aşan bir ödeme yapman gerekiyorsa şimdilik ertelemen daha iyi olabilir. Neyse ki günün ilerleyen saatlerinde aile desteği ve duygusal paylaşımlar sorunları çözmeni kolaylaştıracak.

Sevgili Yay; karşındaki kişiler fevri ve fazla düşünmeden hareket edebilirler; kimi zaman kırıcı davranabilirler. Üzerinde çalıştığın anlaşma veya iş birliklerinde kontrolün sende olmaması gerginliğe sebep olabilir. Bugün yeni bir hamlede bulunmak yerine beklemeyi tercih etmelisin.

Sevgili Oğlak; yorucu bir sabah seni bekliyor olabilir. Bunca koşturmacanın karşılığını alamamak öfkelenmene, sinirlerinin gerilmesine neden olabilir. Günün ilerleyen saatlerinde sorumluluklardan bunalarak ipleri karşı tarafa bırakabilir, onların isteklerine göre hareket edebilirsin.

Sevgili Kova; güne biraz öfkeli başlayabilir, hemen harekete geçmek isteyebilirsin. Romantik ilişkilerde beklentilerinin yerine gelmemesi ya da planlarının ertelenmesi keyfini kaçırabilir. Sonrasında kendine zaman ayırmak isteyebilir, gündelik işlerine yoğunlaşabilirsin.

Sevgili Balık; ev, yerleşim veya gayrimenkullerle ilgili girişimlerinin birden sekteye uğraması, sözlerin tutulmaması öfkelenmene neden olabilir. Aile içinde yaşanabilecek tatsızlıklar karşısında akılcı olmaya çalışmalı, fevri söylemlerden uzak durmalısın. Öğleden sonra aşk hayatın daha renklenebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.