27 Mayıs 2019 Günlük Burç Yorumları

Sabah saatlerinde telaşlı, aceleci olabilir; hislerimizi ifade ederken de pasif agresif bir tutum takınabiliriz. Beklentiler ile gerçekler arasında bazı uyumsuzluklar ortaya çıkabilir. Kendi içimizde net olamayacağımız; karar almakta zorlanacağımız gibi gelen duyumlar, haberler ve bilgiler de gerçeği yansıtmayabilir. Planlarda son dakika değişimleri yapılabilir; öngörülen çizgide ilerlemek kolay olmayabilir. Fikir ayrılıkları, düşünce çatışmaları ilişki ve işbirliklerini ise sekteye uğratabilir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; haftaya yaşam kaliteni artırmak için plan yaparak başlayabilirsin. Ancak planlarını ve zihnini toparlamakta zorlanabilirsin. Duygularınla mantığın arasında sıkışıp kalman da mümkün. Bugün her şeyi kontrol etmekten ziyade, sanatsal çalışmalarda bulunman ve ruhen dinlenebileceğin aktivitelere yönelmende yarar var.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; sosyal çevre ilişkilerinin önemli olduğu bir haftaya başlayabilir, geleceğe yönelik hedef ve projeni gerçekleştirebilmek için son derece cesur olabilirsin. Yakınlarına vermiş olabileceğin bazı sözleri yerine getirmek için mücadele etmen ve ortak parasal konularda sorumluluk bilincinde olman gerekebilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; ikilemler içinde kalabilir, günü farklı ruh hallerinde yaşayabilirsin. Kariyer ve işle ilgili konulara odaklanmak ve önemsediğin konuları organize etmek isteyebilirsin. Düşüncelerini sakınmadan aktarman, yakınlarına ters gelebilir. Günün ilerleyen saatlerinde artan sezgilerin, sanatsal ve yaratıcılık gerektiren işlerini kolaylaştıracaktır.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; haftaya yurtdışı bağlantılı işler veya eğitimle ilgili alanlara yönelik konularla başlayabilirsin. Önümüzdeki günler için planlamış olabileceğin seyahat planı gün içinde gelebilecek haberlerle sekteye uğrayabilir ancak hakkını aramaktan çekinmeyeceksin. Ayrıca rutin dışına çıkıp, kendinle kalmak isteyebilir, hayallerini revize edebilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; içinde biriktirdiğin duyguların yüzeye çıkması, romantik ilişkilerine de yansıyarak sorunlar yaşamana neden olabilir.  Maddi veya manevi aldığın kararlarda şüpheye düşebilir, duygusal olarak daha hassas ve kırılgan davranabilirsin. Haksızlığa uğrayabileceğin gibi haksızlık yapabileceğini de kabul edebilmelisin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; uzaklardan beklediğin olumlu haberler, bu haftaya damgasını vurabilir. Gün ortasında uyum ve ahengin hüküm sürdüğü anlar yaşayabilir, empati kurabilir ve duygusal akış sağlayabilirsin. Hedeflerini cesaretle ifade edebilir, bağlı bulunduğun grup çalışmalarında desteklenebilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; ufak tefek ev kazaları, unutkanlıklar ve yanlış anlaşılmaların yaşanabileceği bir güne başlayabilirsin. Çalışma arkadaşlarınla arandaki dengeyi korumak adına politik olman mümkün. Görsel yaratıcılığını ve pratikliğini, günlük işlerinde kullanarak sabah saatlerinde yaşadığın zihinsel karmaşayı üzerinden atabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; duygusal konulardaki ani çıkışın ve kontrolcü tavrın, yanlış anlaşılmalara neden olabileceği gibi hislerin ve mantığın arasında çelişki de yaşatabilir.  Şu sıralar hayatın senin için hazırladığı maddi ve manevi planları olabilir.  Kendini frenlemeye ve sabit kıldığın bakış açını değiştirmeye bakmalısın.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; ev ve ailene dair konularda verdiğin aşırı tepkiler, karşındakilerle aranı açıp, güven sorunu yaşatabilir. Daha anlayışlı ve uyumlu olma konusunda duygularını dinlemeye çalışmalısın. Bugün özellikle günün ilk yarısına maddi endişelerin damgasını vurması mümkün. Ancak günün sonunda seni tatmin eden iyimser koşullar oluşabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; iş birliklerinde uyum ve denge kurmaya açıksın.  Haklının sadık savunucusu olurken, haksızın yargıcı olabilirsin. Öte yandan sorun yaşadığın iş birliklerinde veya özel ilişkinde karşı tarafla empati kurarak onu anlamaya çalışabili, onun içinde bulunduğu koşullara göre hareket edebilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; sorumluluklarının maddi tarafı gündemini hala meşgul ediyor olabilir. Bugün derin bir duygusallığa sahip olmana rağmen, iç sesini kulak tıkayabilirsin. Şu aralar özel ilişkinde gereksiz yargılarda bulunarak kırıcı olabilir, ufak detayları büyütebilirsin. Gün sonunda kişisel ve keyfi harcamaların artış gösterebilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; Ay’ın burcundaki seyri, özel ilişkinde romantik anlar yaşatırken, çekici ve eğlenceli olmanı da sağlayabilir. Yaratıcılığını ve sanatsal yeteneğini göstermek için günün ikinci yarısını değerlendirmelisin. Fiziksel enerjinin yüksek olması seni farklı kılarken, sözlü iletişiminde yanlış anlaşılma riskine karşı temkinli olmanda yarar var. Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.