27 Mayıs 2018 Burç Yorumları

Kararlı ve istikrarlı bir şekilde hareket edeceğimiz bir gündeyiz. Sezgilerimiz sayesinde üstünde durduğumuz konular hakkında derinleşebiliriz. Sorumluluklarımızı ön planda tutabilir, ruhumuzun derinliklerine doğru bir yolculuğa çıkabiliriz. Ayrıca hassasiyetimizin artacağından beklentilerden, abartılardan ve aşırılıklardan uzak durmalıyız.

Sevgili Koç; duygularını tutkuyla ifade edebilir; kendini iyi analiz edebilir ve ilgilendiğin konulara tamamen odaklanabilirsin. Maddi konularda sana kriz yaratan durumlarla mücadele edecek güce de sahipsin. Aile içinde huzursuzluk yaratan durumlara sezgilerine kulak vererek yaklaşman çözüm yolları üretmene olanak sağlayacaktır.

Sevgili Boğa; ikili ilişkiler ve ortaklıklarında güven tazeleyebilir; aradığın huzuru bugün bulabilirsin. Karşındaki kişilerin kararlı tavırları duygu ve düşüncelerini yeniden gözden geçirmeni sağlayacaktır. Yolculuklar, eğitim ve iletişim alanında olumlu gelişmeler yaşayabilir; güzel haberler alabilirsin.

Sevgili İkizler; iş hayatın ve günlük akışın yoğun olabilir. Yerine getirilmesi gereken uğraşlara odaklanabilir; güzel analizler yapabilir; yeni planlar içinde olabilirsin. Kazançlarınla ilgili karşına çıkan projeleri iyi değerlendirmelisin, endişelerini giderebilecek fırsatlar yakalayabilirsin.

Sevgili Yengeç; bugün aşk ilişkilerinde yaşanan gelişmeler duygularını rahatça ifade etmene yol açabilir. Gerçi fazla tutkulu ve sahiplenici davranman karşındakini biraz zorlayabilir ancak sevdiklerine olan bağlılığın bütün sorunların üstesinden gelmeni ve derin bağlar kurmanı sağlayabilir.

Sevgili Aslan; ailevi konular ve duygusal bağlar seni meşgul edebilir. Bilinçaltına attığın duygu ve düşüncelerini bugün ifade edebilir; başkalarıyla paylaşabilirsin. Alacağın destekler sayesinde iç huzurunu bulabilir; duygusal olarak beslendiğini hissedebilirsin. Gayrimenkullerle ilgili fırsatlar yakalayabilirsin.

Sevgili Başak; düşüncelerini belli bir konuya odaklayabilir; doğru analizler yapabilirsin. Hedeflediğin işler için strateji geliştirebilir; amacına uygun davranabilirsin. Bugün alacağın haberler seni mutlu edebilir, uzun süredir beklediğin gelişmelerin kapısı aralanabilir. Eğitim ya da yolculuklarla ilgili girişimlerde bulunabilirsin.

Sevgili Terazi; bugün olumlu sayılabilecek gelişmeler sayesinde hem iş hem de sosyal yaşamınla ilgili girişimlerde bulunabilirsin. Ancak para harcarken dikkatli olmalı, aşırıya kaçmamalısın. Özellikle aile çevresi ya da sosyal ilişkiler daha kazançlı çıkmanı sağlayacak fırsatlar getirebilir.

Sevgili Akrep; yaşamdan keyif alacağın ve isteklerinin peşinden hevesle gideceğin bir gündesin. Girişimlerde bulunmaktan çekinmeyecek, risk alarak harekete geçebileceksin. Ancak fazla iyimser bir bakış açısıyla abartılı tavırlar da sergileyebilirsin. Romantik ilişkilerde fazla tutkulu davranabilirsin.

Sevgili Yay; kendinle baş başa kalmak ve iç sesini dinlemek isteğinde olabilirsin. Bir süredir yaşanan hareketliliğin getirdiği yorgunluğu bugün atabilir, fazlasıyla tembellik yaparak, bedenini ve zihnini dinlendirebilirsin. Biraz da sezgilerini dinleyerek seni zorlayan konularla yüzleşebilir ve içinin rahatlamasını sağlayan çözümler üretebilirsin.

Sevgili Oğlak; senin açından olumlu gelişecek koşullar içindesin. Gruplar içinde gerek duruşun gerek düşüncelerin ile bir yer edinebilir; kalabalıklar içinde fark edilebilirsin. Karşındaki kişilerin senden beklediği empati ve anlayışı gösterebilirsen gerek özel gerek sosyal hayattaki ilişkilerin de yoluna girecektir.

Sevgili Kova; iş hayatında oldukça yoğun bir süreçten geçmektesin. Geleceğini ilgilendiren adımları atıyor olabileceğin için temkinli ve stratejik ilerlemelisin. Üstlerinin sana verdiği destekle kariyerinde ilerleme sağlayabilir, uzun süredir verdiğin emeklerin karşılığını alabilirsin.

Sevgili Balık; yurt dışı, eğitim ve yolculuklarla ilgili alacağın haberler seni mutlu etmekle birlikte hemen harekete geçmeni de gerektirebilir. Düşüncelerinden emin olman gelecekle ilgili projelerini belirlemeni sağlayabilir. Sosyal medyada sana çevre ya da kazanç sağlayacak gelişmeler olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.