27 Mart Burç Yorumları

Bugün kendimizi oldukça hassas ve kırılgan hissedebilir, belirsizlikler nedeniyle karar vermekte ve harekete geçmekte zorlanabiliriz. Otorite konumundaki insanlar işlerimizi engelleyebilir, planlarımızı uygulayamayabiliriz. Gün boyunca merhamet duygumuz yoğun olabilir, çevremizdeki insanlara yardım etmek isteyebiliriz. Akşam saatlerinde enerjimiz yükselebilir, daha hareketli ve kararlı olabiliriz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?
Sevgili Koç; bugün belirsizlikler içinde geçebilir. Kontrolün dışında yaşanan gelişmeler, yanlış anlaşılmalara ve ilerleyememene neden olabilir. Ancak akşam saatlerinde burcuna geçen Ay; seni daha aktif kılacak ve gelişmeler üzerinde söz sahibi yapacak. Girişimci ruhun ortaya çıkabilir, hevesle harekete geçebilirsin.Sevgili Boğa; günü iki ayrı ruh haliyle yaşayabilirsin. Önceleri dışa dönük olmana rağmen, belirsizlikler ve karşına çıkan engeller yavaş yavaş enerjinin düşmesine neden olabilir. Sonrasında iç dünyana yönelebilir, içten içe zorlayan duygu ve düşüncelerle uğraşabilir, sevdiklerinden şüphe duyabilirsin.

Sevgili İkizler; sabah saatlerinde işlerini yönetmekte zorlanabilir; belirsizliklerle uğraşabilirsin. Fakat günün ilerleyen saatlerinde yaşamın hareketlenebilir, hedeflerine ilerleyecek cesareti kendinde bulabilirsin. Arkadaşlar, gruplar içinde yer almaktan keyif alabilir; neşeni yerine getirecek ortamlarda bulunabilirsin.

Sevgili Yengeç; bugün işlerini yetiştirmekte, yaptığın çalışmalardan sonuç almakta zorlanabilir, iş arkadaşlarının seni yavaşlattığını düşünebilirsin. Görüşlerinden şüpheye düşmen kararsız kalmana yol açabilir. İlerleyen saatlerde iş birliklerinden ve ilişkilerden destek görebilirsin.

Sevgili Aslan; bankacılık, vergi, sigorta gibi işlerinde bir ilerleme kaydedememenin sıkıntısını yaşayabilir, keyiflerinden vazgeçebilir, duygusal paylaşımlarda zorlanabilirsiniz. Ancak akşam saatlerinde keyfin yerine gelebilir, sevdiklerinle diyalogta olman bakış açını yenilemeni sağlayabilir.

Sevgili Başak; sabah saatlerinde ikili ilişkiler ve iş birliklerinde bazı belirsizlikler söz konusu olabilir. Sorumluluklarını yerine getirmekte zorlanabilir, çevrendekilerin sana ayak bağı olduğunu düşünebilirsin. İlerleyen saatlerde enerjin yükselebilir, beklediğin ödemeleri alabilirsin.

Sevgili Terazi; güne karmaşa içinde başlayabilir, ne tarafa koşturacağını şaşırabilirsin. Alacağın haberler iyice yönsüz kalmana ve zamanını iyi kullanamamana yol açabilir, iletişim kanallarında sorun yaşayabilirsin. Fakat akşam saatlerinde ilişkiler ve iş birlikleri imdadına yetişebilir, tempon birden hızlanabilir.

Sevgili Akrep; sabah saatlerinde keyif alacağın programlar yapmana rağmen, ekonomik koşulların zorlamasıyla isteklerinden vazgeçebilirsin. Sevdiklerinle arana soğukluk girebilir, kendini bir türlü ifade edemeyebilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde geçmişe dönmeni gerektiren durumlar oluşabilir, cesaretin artabilir.

Sevgili Yay; bugün ne yaparsan yap istediğin hızda ilerleyemeyebilir, bir türlü işlerini sonuca ulaştıramayabilirsin. Yeni bir girişimde bulunmamalı, elindeki işleri bitirmeye odaklanmalısın. Akşam saatlerinde keyfin yerine gelebilir, seni mutlu edecek gelişmeler yaşayabilirsin.

Sevgili Oğlak; kafanı toplamakta ve karar almakta zorlanabilirsin. Yolculuklarda, toplantı ve görüşmelerde yaşanan ertelemeler nereye gideceğini bilememene yol açabilir. Ancak günün ilerleyen saatlerinde şartlar netleşebilir, aile fertleriyle bir araya gelerek ilişkileri tekrar canlandırabilirsin.

Sevgili Kova; ihtiyacın olan maddi kaynağı bulmakta zorlanabilirsin. Sabah saatlerinde işlerin yetişmeyebilir, beklediğin ödemeler gelmeyebilir. Fakat akşama doğru olaylar beklediğinden de hızlı gelişebilir, sana verilen sözlerin tutulması ya da alacağın haberler keyfini yerine getirebilir.

Sevgili Balık; bugün ihmal ettiğin ya da yarım bıraktığın işlerle uğraşmak zorunda kalabilir, bir türlü ilerleme kaydedemediğinden yakınabilirsin. İsteklerinin yerine gelmesi için sen de çaba sarf etmelisin. Akşam saatlerinde alış verişe çıkarsan dikkatli olmalısın, fazla açılabilirsin. Yeteneklerini kazanca dönüştürebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.