27 Mart 2020 Günlük Burç Yorumları

Sarsıcı ve endişe yaratan gelişmelerin ardından sakinleşip durum değerlendirmesinde bulunacağız. Meclisin gündemi çok yoğun olabilir, sürekli görüşmeler ve açıklamalar yapılabilir. Ülkemizin yakın ilişki de bulunduğu ülkelerle ( dönem dönem düşmanlık yapsalar da) arasında önlemleri ve finansal kaynakları içeren anlaşmalar, istişareler olabilir. Bizlerde ortada dolaşan ve panik yaratmaya çalışan durumlara itibar etmeyip aklı selim davranabilir, tedbiri elden bırakmadan süreci yönetmeye çalışabiliriz. Evet ekonomik açıdan zorlu günlerden geçiyoruz ancak bir yandan da birbirimize destek olmaya çalışacağız. Bugün mantıklı ve hesaplı olup her türlü aşırılıktan uzak durmaya çalışacağız.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün kontrollü adımlarla ilerlemek ve uzun vadeli yatırımlara yönelmek isteyebilirsin. Alışveriş yaparken doğru fiyatlandırmalar yapabilir, bir malın ya da hizmetin bedelini gerçek değeri üzerinden belirleyebilirsin. Üstlerinin ya da güçlü kişilerin desteği hem yeteneklerinin görünür olmasını hem de gelirlerinin artmasını sağlayabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; kendinden ve fikirlerinden emin olduğun bir gündesin. Geleceğe dair hayallerini gerçekleştirmek için sağlam adımlarla ilerlerken görüş birliği içinde olduğun kişilerden destek görebilir, tutarlılık ve sabır gerektiren girişimlerde bulunabilir, kendini güvende hissedebilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; her ne kadar duygularını ifade etmekte zorlansan da sosyal hayatında aktif olabilirsin. Kariyerini etkileyecek anlaşmalar ya da görüşmeler yapabilir, finansal destekler alabilirsin. Yaşamına dair girişimlerin alt yapısını hazırlayarak, risk almadan ilerlemek isteyebilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bugün güçlü partnerlerin etkisi altında kalarak, hedeflerini belirleyebilir, geleceğe yönelik anlaşmalar yapabilirsin. Ortaklıklar ya da işbirlikleri, ekonomik anlaşmaların ve beklentilerin yolunu açabilir. Gruplar içinde fikir birliğine vararak uzlaşabilir, arkadaşlarınla paylaşımlarda bulunabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; gün boyunca iş ve sosyal yaşamında çok aktif olabilir, finansal anlaşmalar yapabilirsin. Beraber çalıştığın kişilerin güçlü desteği kariyerine dair uzun vadeli girişimlerde bulunmanı sağlayacaktır. Uzmanlık gerektiren konularda kendinden emin tavırlarınla dikkatleri çekebilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; fikirlerinden zaman zaman şüpheye düşsen de bugün kendinden emin olacak ve görüşlerini sağlamlaştırabileceksin. Sevdiklerinin desteğiyle uzun vadeli ve akılcı girişimlerde bulunabilirsin. Keyif aldığın konularla ilgili uzaktan da olsa bir eğitim süreci başlatabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; sosyal kısıtlanmaların ardından finansal konularda senin için kriz kaynağı olmaya başlayabilir. Güçlü kişilerden ve aileden alacağın desteklerle gayrimenkul yatırımlarına yönelebilir, uzun süreli ve sağlam iş anlaşmaları yapabilir, tam değerinde alışverişler yapabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; aksiyon dolu birkaç günün ardından kontrolü ele almak için mücadele etmek yerine karşındakilerin şartlarına uyum sağlamaya karar verebilirsin. Hatta bazı işleri senin yerine başkalarının yapması hoşuna bile gidebilir. Aklına yatan ve kendini güvende hissetmeni sağlayacak teklifler alabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; uzun vadeli ve kalıcı projelere imza atmak, yatırım araçlarını değiştirmek hatta kendini güvende hissettiğin alanı genişletmek isteyebilirsin. Çalışma arkadaşlarınla üstünde çalıştığın projeleri sonuçlandıracak adımlar atabilir, ekonomik kazançlar sağlayacağın iş birlikleri geliştirebilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün yaşamdan daha fazla keyif alarak, kendini güçlü hissedebilirsin. Yapacağın görüşmeler uzun vadeli, başarılı finansal gelişmelere yol açabilir. Yaratıcılık gerektiren konularda pratik çözümler üreterek hem kendine hem de çevrene faydalı olabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; günü evine ve ailene ayırmak isteyebilir, işlerini fazla dışarı çıkmadan yürütmeye çalışabilirsin. Anlaşmalar ve görüşmeler iş hayatında uzun vadeli, başarılı gelişmelere yol açabilir. Gayrimenkullerle ilgili araştırmalar yapabilir, ekonomik kazanç sağlayacak iş birlikleri yapabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; görüşlerini ve inançlarını ifade edebileceğin, aynı görüşü paylaştığın kişilerin desteğini alabileceğin bir gündesin. Arkadaşlarınla ve içinde bulunduğun gruplarla yapacağın görüşmeler kendini güçlü hissederek, yeni hedefler belirlemeni sağlayabilir, kişisel gelişimine katkıda bulunacak eğitimlere katılabilirsin.

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.