27 Mart 2018 Burç Yorumları

Motivasyonumuzun son derece yüksek olduğu bir gün. İsteklerimizin peşinden gidecek, hedeflerimize odaklanacağız. Yaratıcı yönümüzü ve yönetsel becerilerimizi kullanarak öne çıkmamız mümkün. Sabah saatlerinde kontrolümüz dışında gelişen olaylar yaşayabiliriz. Amaçlardan vazgeçmeyecek, onlara ulaşmak adına ısrarcı olacağız. İlerleyen saatlerle çevremizle daha rahat bir şekilde iletişim kurabileceğiz. Bugün atacağımız adımlarda engellerle karşılaşsak da geçmişten gelen sorunları çözebilir, kaçırdığımız fırsatları tekrar yakalayabiliriz. 

Sevgili Koç; bugün romantik ilişkilerinde taleplerinin karşılanması hayattan daha fazla zevk almanı sağlayabilir. Eski sorunları konuşarak çözebilir ve paylaşımlarda bulunabilirsin. Daha önce kaçırdığın fırsatlar tekrar karşına çıkabilir ve yeni girişimler yapabilirsin. Cesaret ve iyimserlikle ekonomik konularda fazla risk alabilirsin.

Sevgili Boğa; bugün gelişen olaylar ve gizli desteklerle finansal sorunlara çözüm bulabilirsin. Senden saklanan bir bilginin açığa çıkması bazı bitiş ve başlangıçlara yol açsa da sonuç senin lehine gelişebilir. Daha önce açıklamadığın konuları özellikle ailenle paylaşmak kendini daha güçlü hissetmeni sağlayabilir.

Sevgili İkizler; geleceğe dair hedeflerinle ilgili yeni kararlar almak isteyebilirsin ancak yönetici gezegenin Merkür’ün geri harekette olduğunu aklında tutarak, önce geçmiş konulara odaklanmalısın. Bu günlerde uzun süredir görüşmediğin bir arkadaşından haber alabilir ya da ertelediğin bir yolculuğa çıkabilirsin.

Sevgili Yengeç; bugün üstlerinden veya otorite figürlerinden aldığın destekle kaçırdığın fırsatları yakalayabilir, ekonomik kazançlar elde edebilirsin. Para yönetimiyle ilgili teklifler alabilir, kariyerinde gelişim sağlamak için harekete geçebilirsin. Yeteneklerinin fark edilerek takdir toplayacağı bir gündesin.

Sevgili Aslan; burcundaki hareketine devam eden Ay; kendini ifade edebileceğine ve dikkatleri üstünde toplayacağına işaret etmekte. Aynı görüşü paylaştığın kişi ve gruplardan, yargı veya medya mensuplarından, akademisyenlerden destek görebilirsin. Yurtdışıyla ilgili daha önceki girişimlerinden sonuç alabilirsin.

Sevgili Başak; bugün çevrendeki neşe ve enerjiden faydalanamayabilir, yalnız kalarak umutlarını tazelemek ve cesaretini toplamak isteyebilirsin. Kendine fazla yüklenmemeli, hayattan beklentilerini abartmamalısın. Finansal konularda yaşanan gelişmeler iyimserliğini körükleyerek, risk almana ve borçlanmana neden olabilir.

Sevgili Terazi; işbirliklerinden, ortaklardan veya eşinden alacağın destekle geleceğe dair hedeflerini tekrar gözden geçirebilir ve girişimlerde bulunabilirsin. Sosyal ve arkadaş grupları içinde özgüvenli tavırlarınla dikkat çekebilir, derneklerde yönetici pozisyonunu üstlenebilirsin.

Sevgili Akrep; bugün kariyerinde ve sosyal ortamında parlayabilir, dikkatleri üstüne toplayabilir, cesaretle yönetici pozisyonunu üstlenebilirsin. Çalışma arkadaşlarının ya da akrabalarının desteğiyle daha cesur davranabilir ve projeler içinde yer alabilirsin. İhmal ettiğin bir işi sonuca ulaştırma zamanı gelmiş olabilir.

Sevgili Yay; hayata dair umutlarının yenileneceği ve yeşereceği bir gündesin. Romantik ilişkilerden ve sevdiklerinden alacağın destekle daha mutlu ve başarılı olabilir, görüşlerinden dolayı desteklenebilir, düşüncelerini ifade edebilirsin. Yalnız fazla özgüven ve iyimserlikle sonradan tutamayacağın sözler verebilirsin.

Sevgili Oğlak; bugün ailenin desteğiyle finansal konularda başarılı olabilir, hatta risk alabilirsin. Aile gelirlerini veya diğer ortak gelirleri de yönetmeye aday olabilirsin. Fakat kendine fazla güvenmen gelecekte borçlanmana neden olabilir, dikkatli olmalısın. Eski tanıdıklarla karşılaşabilirsin.

Sevgili Kova; düşünce ve iletişim tarzın, öğrenme kapasiten insanların ilgisini çekebilir, iş birlikleri veya ilişki teklifleri alabilirsin. Kontrol sende olmasa da yakın ilişki de olduğun kişilerden cesaret alarak girişimlerde bulunabilirsin. Uzun süredir beklediğin haberleri alabilir, sürüncemede kalmış konularda karar alabilirsin.

Sevgili Balık; çalışma ortamında daha üst bir pozisyona talip olabilirsin. İş arkadaşlarının arasında yönetime en yakın aday haline gelebilirsin. Başarıların sana ekonomik katkılar sağlayabilir ancak sonradan pişman olacağın hamleler yapmamalısın. Fazla cesur tavırlarla risk alman gelecekte sorunlara yol açabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.