27 Kasım 2019 Günlük Burç Yorumları

Bugün ruhsal iniş çıkışlar yaşayabilir, hevesle başladığımız işleri yarım bırakıp biraz “maymun iştahlı” olabiliriz. Fakat öğle saatlerinde yapacağımız görüşmelerde, atacağımız imzalarda dikkatli olmalıyız zira bizi yanıltacak koşullar içinde olabilir en iyi ihtimalle ertelemeler yaşayabiliriz. Bugünlerde gerek akademik eğitim, gerekse uzun seyahatlerle ilgili planlamalar yapabilir, yabancılarla ilişkilerimizi geliştirebilir, yeni görüş ve felsefelere merak sarabiliriz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün seyahatler, geziler ve uluslararası işlerde olumlu destekler alabileceğin, yeni ufuklara açılma konusunda hevesli olduğun ve güzel enerjiler aldığın bir günde olabilirsin. Fakat bilinçaltında duyduğun hevesle birlikte kesinliğinden emin olmadığın işlere atılma çaban, seni yanlışa sürüklemekle kalmayıp kayıplar yaşamana da neden olabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; bugün finansal açıdan gelişmeler yaşayabilir, alacak verecek konularında beklediğin paraların geri dönüşlerini alabilirsin. Arkadaş ortamında duyabileceğin bazı laflardan sonra keskin bir çizgi çizmeden önce söylenen sözlerin doğrulundan emin olmanda fayda var, zira yanılgılara veya yanlış anlaşılmalara açıksın.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; bugün sevdiklerinle güzel vakitler geçirebileceğin gibi meslek hayatındaki bazı sorunlarla da uğraşman gerekebilir. Çalışma ortamında kariyerin için önemli bir konuda risk almak isteyebilir, fakat geri dönüşü olmayan hatalara sebebiyet verebilirsin. Elindeki bilgilerin gerçekliğini kontrol ederek yanılgıların önüne geçmelisin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bugün seyahate çıkmadan önce tedbirli olmalı ve ticari işlerinde risk almamaya dikkat etmelisin. Bilmediğin konular için hevesli olabilirsin ancak aldığın bilgileri teyit etmen gerekebilir. Rutin işlerini yaparken daha mükemmeliyetçi davranabilir ve detaylarla ilgilenebilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; aşk hayatında güzel gelişmelerin olabileceği ve sevgilinle hoş zamanlar geçirebileceğin bir gün olabilir. Gün içinde, ihtiyaç listende olmayan ürünler için harcamalar yapıp, finansal dengeni gereksiz yere bozabilirsin. Bütçeni sabit tutmak adına daha gerçekçi davranman yerinde olacaktır.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bugün evinde vakit geçirebilir, ailenle birlikte olabilir veya büyüklerini ziyarete gidebilirsin. Gün içinde bazı konularda yanılgılara düşebileceğinden, eşinle veya ortağınla bazı tartışmalara sebebiyet verebilirsin. Hayalini kurduğun bazı işlerin geri dönüşünün olmaması seni üzebilir. İlişkilerini daha gerçekçi bir açıdan değerlendirebilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; iletişim halinde olduğun insanların tartışmalarına şahit olabilir fakat uyumlu tavrınla ortamın sükûnetini sağlayabilirsin. Geçtiğini düşündüğün bir rahatsızlığın tekrar nüksedebilir, kontrolü elden bırakmamalısın. Sağlığına gereken önemi vermen kısa sürede iyileşmeni sağlayabilir. Kardeşlerin veya arkadaşlarında vakit geçirmek sana iyi gelecek.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; ekonomik olarak verdiğin çabanın karşılığını alabildiğin ve maddi sorunlarını çözüme kavuşturabileceğin bir süreçtesin. Fakat yeni tanıdığın insanlarla veya partnerinle yaşayabileceğin birtakım konulardan dolayı üzülebilir ve gerilebilirsin, aldatılmalara karşı temkinli olmalı, yanlış kararlar vermemeye dikkat etmeli, gerçekçi olmaya çalışmalısın.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; burcunda ilerleyen Ay, daha heyecanlı ve enerjik olmanı sağlayarak çevrene karşı motivasyonunu da oldukça yükseltebilir. Sahip olmak istediğin yaşam tarzı için giriştiğin işlerde yanıldığını fark edebilir ve farklı bir strateji geliştirmek için ailenden yardım alabilir, koşulları daha net görüp değerlendirebilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün biraz kendi içine kapanmayı tercih edebilir ve evinde kalıp sakinlik arayabilir, iç sesini dinleyebilirsin. Hayal gücünü aktif olarak kullanabileceğin bu dönemde fikirlerini hayata geçirmeden önce planlarını dikkatli yapmalısın. Değer yargını sorgulatan insanlarla arana mesafe koymanda fayda var.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; arkadaş ortamında keyifli zamanlar geçirebileceğin ve sosyal faaliyetlerde bulunabileceğin bir gün olabilir. Gün içinde ekonomik alanda dikkat etmen gereken zamanlar olabilir. Bu yüzden, geleceğine emin olduğun kaynaklara güvenerek harcamalarını abartmamalısın. Maddi konularda hem fedakâr hem de kolay aldanmalara ve kandırılmalara açık olduğun bir gün.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; iş hayatında görüşmeler ve planların hızlanırken, birçok konuyla aynı anda ilgilenmek durumunda kalabilir, eyleme geçebilirsin. Bu ara soyut olandan çok somut değerlere odaklanıp, iyi niyetinin suiistimal edilmemesi konusunda temkinli olabilirsin. Gerçekçi davranman, hayat koşullarını iyileştirmek adına adım atmanı sağlayabilir.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir