27 Kasım 2018 Günlük Burç Yorumları

Sabahın erken saatlerinden itibaren hızlı gelişmelere hazır olmalıyız. Bu hafta ilişkilerle ilgili ciddi iniş çıkışlar yaşanabilir hatta hafta sonuna doğru kopuşlar olabilir. Şimdiye kadar sümen altına atılmış kırgınlıklar yavaş yavaş ortaya çıkabilir. Biraz dilimize hâkim olmamız gereken bir gündeyiz. Eski defterleri açarken patavatsızlık yapabiliriz. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

27 Kasım 2018 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; hem duygusal hem de motivasyon anlamında yüksek enerjili bir güne başlayabilirsin. Kariyerinle ilgili hedeflerine odaklanabilir, istek, arzu ve sorumluluklarını kolaylıkla yoluna koyabilirsin. Aklına gelebilecek farklı ve orijinal düşüncelerle birtakım iş bağlantıları içerisine girebilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; günün ilk saatlerinde duygularını kontrol altında tutman çok da mümkün olmayabilir. Yakın çevrendeki insanlar daha fazla ilgi ve fedakârlık bekliyor olabilir. Günün ilerleyen saatlerinde daha özgüvenli olabilir, birtakım zor meselelerinin üzerine giderek çözüme ulaştırabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; kariyerini destekleyecek bağlantıları yapmak için adım atmak isteyebilirsin. İyimser ve pozitif davranışların, bakış açını da etkileyerek daha fazla hoşgörü geliştirmene yardımcı olabilir. Çalışma ortamında ya da eğitim alanında hoş ve yaratıcı fikirler üreterek günün fark yaratanı olabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; gün ortasına kadar burcunda ilerleyen Ay, girişimlerini desteklerken, yurtdışı bağlantılı işlerinde beklemediğin desteği alabilir, artan motivasyonun etkilerini kazançlarına da yansıtabilirsin. Ancak tutamayacağın sözler vermemeye dikkat etmelisin. Yeni işlere başlarken olumlu ya da olumsuz bütün ihtimalleri gözden geçirmende fayda var.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; gün ortasında burcuna geçen Ay, özel ilişkilerini destekleyerek, isteklerini gerçekleştirmene yardımcı olabilir. Uzun süredir hayata geçirmek istediğin projeni gündeme getirebilir, seni destekleyen otoriter insanlarla karlı ve uzun vadeli işlere girişebilirsin. Mantığınla hareket etmen kendini daha rahat hissetmeni sağlayacak.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; aile büyüklerine ait bir gayrimenkulün değerlendirilmesi ya da alım satım işleriyle ilgilenmen mümkün. Gün içerisinde rekabet gerektiren birtakım durumlarla karşılaşabilir, karşındakinin bakış açısını çözüp, büyük risklere girmeden harekete geçebilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; çalışma alanında veya ticari işlerinde kendine has bir yol haritası çizebilir, her tür olasılığı hesaplayabilirsin. Organize olman gereken işlerinin veya günlük rutinlerinin üstesinden kolaylıkla gelebilir, başarı elde edebilirsin. Yakınlarına verebileceğin fikir ve öneriler memnuniyetle karşılanabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; geleceğinle ilgili hedefler belirlemek ve harekete geçmek için günün olumlu enerjilerinden faydalanabilir, deneyim ve yeteneklerini ihtiyaç duyduğun tüm alanlarda kullanabilirsin. Ancak sevdiklerini koruma amacıyla söylediğin sözlerin yanlış anlaşılması veya kuşkuyla karşılanması mümkün. Kariyer kazançlarınla ilgili yeni gelişmeler yaşanabilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; hayat standartlarını, görüş ve vizyonlarını büyütebileceğin bir dönemdesin. Marjinal fikirler üretebilir, inanç ve ideallerin peşinden gitmek için gerekli özgüvene sahip olabilirsin. Negatif duygu ve düşüncelerinden, endişe duyduğun konulardan uzaklaşarak sana sunulan imkân ve fırsatlardan yararlanmak için uygun bir göndesin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; yapmayı planladığın işlerinin üstesinden gelebilmek için yeni bir fikir ya da strateji geliştirebilir, şu aralar düşük olan motivasyonunu yükseltebilirsin. Yakınlarınla arandaki birtakım konular, çabuk sinirlenmene neden olurken açık sözlü konuşmalar yapmaktan çekinmeyebilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; edindiğin bilgi ve becerilerini karşındaki insana aktarmak veya onu etkilemek için kullanabilirsin. Satış ve pazarlama alanında yapacağın işler sorumluluğunu arttırıyor olsa da şanslı ve karlı bir dönemdesin.  Birlikte vakit geçirmekten hoşlandığın insanlarla bir araya gelebilir, her zamankinden daha uyumlu davranabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; kariyerinde kendini ispatlamak, fikir ve görüşlerinde fark yaratma peşinde olacağın bir gündesin. Aldığın görev ve sorumlulukların üstesinden gelebilmek için performansını yükseltebilir, günün koşullarına ayak uydurabilirsin. Önemli toplantılar yapmak ve iş birliklerinde bulunmak için günün enerjisini kullanmanda yarar var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.