27 Kasım 2017 Burç Yorumları

Sabah saatlerinde duygularımız oldukça yoğun. Hassas ve kırılgan davranabiliriz. İçinde bulunduğumuz koşullar netleşmiş değil. Olayları kontrol emekte zorlanabilir, fedakarlık yapmamızı gerektiren durumlar yaşayabiliriz. Olup biteni kontrol etmeye çalışmak yerine akışta kalmak ve tevekkül etmek daha yerinde olur. Sezgilerimiz oldukça güçlü ama biraz hayalperest davranabilir, gerçekçi olmayan beklentilere kapılabiliriz. Akşam saatlerinde daha gerçekçi olabileceğiz. Güçlü kişilerin desteğiyle kendimize bir yön çizebiliriz. 

Sevgili Koç; sabah saatlerinden itibaren hayal gücünün ve sezgilerinin güçlü olması ilerleyeceğin yolu bulmanda etkili olabilir. Yapacağın fedakârlıklar ve yaşayacağın belirsizlikler dağılmana neden olsa da en azından finansal konularda desteklendiğini hissedebilirsin. Bilinçaltında seni huzursuz eden ilişkileri tamir etme olanağına sahipsin.

Sevgili Boğa; bugün hem sosyal hem de romantik ilişkilerinde olumlu gelişmeler yaşayabilir, grup çalışmalarında iş birliği içinde olabilirsin. Ayrıca ortaklardan veya yakın ilişkide olduğun kişilerden hedeflerinle ilgili maddi manevi destek bulabilirsin. Sanatsal çalışmalarda başarılı olabilirsin.

Sevgili İkizler; sabah saatlerinden itibaren iş ortamında belirsizlik ve karmaşa yaşasan da başarılı çalışmalara imza atabilirsin. Hayal gücünü devreye sokarak olaylara farklı ve daha kazançlı bir açıdan bakabilir, sunumlar yapabilirsin. Sanatsal faaliyetlerin aktif olduğu sosyal ortamlara girebilir.

Sevgili Yengeç; bugün hayata daha iyimser gözlerle bakabilir, inançlarınla uyumlu gruplarla bir araya gelebilirsin. Artan sosyal medya paylaşımlarının da etkisiyle, seni duygusal açıdan etkileyen haberler alabilirsin. Kararsızlıklar ve iniş çıkışlar yaşamana rağmen görüşlerini ifade etmekten keyif alabileceksin.

Sevgili Aslan; güne finansal açıdan karar vermene neden olacak gelişmelerle başlayabilirsin. Özellikle gayrimenkul alım satımı ya da kredi, sigorta, vergi gibi konularda çok verimli ve kazançlı olabileceğin durumlar yaşanabilir. Duygularını açıkça ifade etmen ailenin seni desteklemesine yol açabilir.

Sevgili Başak; karşına sana yol gösterecek sezgileriyle seni doğru yönlendirecek kişiler çıkabilir. Bugün kârlı çıkabileceğin anlaşmalar yapabilir, aldığın haberlerden memnuniyet duyabilirsin. Eğitim, yolculuklar veya bilgi alış verişlerinde koşulların akıcı olması, girişimlerinin de rahat ilerlemesini sağlayabilir.

Sevgili Terazi; bugün sanatsal ve yaratıcılık gerektiren çalışmalarda başarılı olsan da konsantrasyonunu çabuk kaybedebilir veya sık sık karar değiştirebilirsin. Fakat özellikle maddi kazançlarını artırabileceğin koşulları rahatlıkla oluşturabilir, gerektiğinde yakınların için fedakârlık yapabilirsin.

Sevgili Akrep; aşk ilişkilerinde yaşanan gelişmeler seni çok mutlu edebilir, beklediğinden daha hızlı ilerleme kaydedebilirsin. Bugün çok romantik tavırlar sergileyebilir ya da duygusal jestlerle karşılaşabilirsin. Sanatsal ilham ve yaratıcılık gerektiren çalışmalarda başarılı olabilir, keyif alacağın olaylar yaşayabilirsin.

Sevgili Yay; ev, aile veya gayrimenkullere dair işlerle ilgili bir süredir var olan konuların çözümü bugün çok kolay olabilir. Gizli destekçilerin olduğunu görebilir ya da kadersel temaların devreye girmesiyle işlerini yoluna koyabilirsin. Ebeveynlerin için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayacak ve onların yanında yer alacaksın.

Sevgili Oğlak; bugün hayale kapılman çok kolay olabilir ancak bir taraftan da duygularını son derece şiirsel bir dille ifade edebilir, sosyal medyada paylaşımlarda bulunabilirsin. İç sesini dinlemek ve sezgilerinle ilerlemek sana çok şey katabilir. Alacağın haberler seni mutlu edebilir.

Sevgili Kova; iş hayatında yaşayacağın olumlu gelişmeler kazançlarını da etkileyebilir, ekonomik açıdan seni rahatlatan bir sürece girebilirsin. Kariyerini veya içinde bulunduğun sosyal konumu etkileyecek kişilerle tanışabilirsin. Sanatsal yaratıcılık gerektiren çalışmalarda başarılı olabilirsin.

Sevgili Balık; gün içinde olaylara fazla müdahale etmene gerek olmadan senin lehine gelişmeler yaşanabilir. Aynı görüşü paylaştığın kişiler ya da sosyal medya gruplarıyla iyi ilişkiler içinde olabilir, isteklerini yerine getirmek için harekete geçebilirsin. İçinde bulunduğun bu pozitif koşulları iyi değerlendirmeye bakmalısın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.