27 Haziran Burç Yorumları

Parasal konularda ve ilişkilerde sınırlarımızı bilemeyeceğiz. Beklentilerimiz yüksek olabilir, çevremizdeki insanlara karşı baskıcı ya da kendini beğenmiş bir tavır sergileyebiliriz. Harcamalarımızda bütçemizin üstüne çıkabiliriz. İletişim trafiğimiz hareketli olabilir. Tutamayacağımız sözler vermemeliyiz. Kısa mesafeli yolculuklar yapabiliriz. Akşam saatlerinde sınırlarımızın yeniden farkına varmamız muhtemel. Gerçekçi bir şekilde davranabiliriz. Otorite konumundaki insanlarla iletişim kurabilir, onlardan destek alabiliriz. Girişimlerimiz daha uzun soluklu olabilir. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; keyif aldığın uğraşlara, gezmeye, alışverişe veya çocuklarla ilgili konulara harcamalarda bulunabilirsin. Sevdiğin kişiyle ilişkinde beklentilerin artabilir; talepkar davranabilirsin. Evinde ise seni bir şekilde uğraştıran tadilat veya tamirat gibi durumlar da ortaya çıkabilir.

Sevgili Boğa; evinde veya bulunduğun ortamda arzu ettiğin lüks ve sana zevk veren şartları bulabilirsin. Ayrıca isteklerin için de hiçbir harcamadan kaçınmayabilirsin. Ancak yakın çevren ve kardeşlerinle ilişkilerine gerilim hakim olabilir. Şikayetlerini direkt söylemesen de duygularını hissetmelerini sağlayabilirsin.

Sevgili İkizler; yakın çevren, kardeşlerin veya arkadaşlarınla paylaşımlarında halen yoğun günler geçirmektesin. Aranızda geçmişte oluşmuş bazı kırgınlıkları telafi etme fırsatını yakalayabilirsin. Parasal alandaki ihtiyaçlarınızı ailenize veya üstlerinize bildirebilir; destek isteyebilirsiniz.

Sevgili Yengeç; bugün gösterdiğin bazı davranış ve tepkilerden dolayı pişman olabilir; hata ettiğini düşünebilirsin. Ancak bir tarafıyla da kendi isteklerini yerine getirmek için bile bile ısrarcı olabilirsin. Arkadaşlarınla, dostlarınla aranda güven krizi yaşaman neden olabilecek gelişmeler yaşayabilirsin.

Sevgili Aslan; kendi isteklerinin yanı sıra bugün menfaatlerin doğrultusunda hareket edebilirsin. Ayrıca bugün keyiflerini abartma, yeme içmede ve harcamalarında aşırıya kaçma ihtimalin var. Alevi veya duygusal bir konu ise seni iç dünyanda hassas ve duygusal kılabilir. Maddi manevi fedakarlık yapmana yol açabilir.

Sevgili Başak; geleceğini maddi manevi güvence altına almak içim bazı hazırlıkların olabilir. Ancak beklentilerini abartma riskin var. Yurt dışı, eğitim veya yolculukların mali kısmı da seni biraz zorlayabilir. Karşına çıkan kişiler hedeflerine ulaşmanda sana yol gösterebilirler.

Sevgili Terazi; hedeflerine varmış olmanın haklı gururunu yaşamaktasın. Sosyal yaşantında ve gruplar içinde prestijin artabilir. Ancak mali konularda seni zorlayan bazı durumlar hareket kabiliyetini kısıtlayabilir. Sana ihtiyacı olanlara karşı koruyucu ve sahiplenici bir tutum sergileyebilirsin.

Sevgili Akrep; sosyal yaşamınla, ailevi konularınla gündemde yer alabilirsin. İkili ilişki ve iş birliklerinden yana da beklentilerini yükselten gelişmeler ortaya çıkabilir. Bir yanıyla da ailen ve sevdiğin kişinin arasında kalma durumun söz konusu olabilir. Bugünlerde yurt dışı işler, eğitim ve yolculuklarla ilgili de hareketli zamanlar içindesin.

Sevgili Yay; ailevi bir konu, eve veya yerleşimle alakalı sürüncemede olan bir durum duygusal veya maddi olarak endişe yaratmaktaydı. Bugün bu konuyu çözüme kavuşturma fırsatını bulabilirsin. Diğer bir yandan ise gelecek planlarını yaparken işin parasal yönünü de dikkate alman gereken durumlar seni harcama yapmaya zorlayabilir.

Sevgili Oğlak; ilişki ve iş birliklerinin ön planda olması seni karşındaki kişilere anlayışı ve empati kurarak yaklaşmaya yöneltebilir. Ancak aranızda yaşanacak bazı güç savaşlarına da açıksın. Huzur, güven ve keyif arayışının artması beraberliğine hareket getireceği gibi beklentilerini de yükseltebilir.

Sevgili Kova; karşıt burcundaki Ay biraz eğlence ve keyiflerine vakit ayırman gerektiğini hatırlatabilir. Aynı zamanda evin, ailen veya içinde bulunduğun koşullarla ilgili bir yanıyla seni tatmin etmeyen ve talepkar olmaya iten şartlarda da olabilirsin.  Başta miden olmak üzere sağlığına dikkat etmelisin.

Sevgili Balık; sorumluluklarına dönmeniz gerekirken hala keyif peşinde olabilirsin. Yakın çevre ve kardeşlerinle aranda parasal konulardan kaynaklı durumlar ortaya çıkabilir. Bu koşul idareyi ele almanı gerektirebilir. Aşk hayatında duygusallığın artabilir; yaratıcılık gerektiren alanda ise yeteneklerini sergileyebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.