27 Haziran 2019 Günlük Burç Yorumları

Haftanın en yorucu ve zorlu günlerinden birindeyiz. Bugün tartışmalardan kaçınmalı, koşulları fazla zorlamamalı ve kazalara karşı da dikkatli olmalıyız. Sabah erken saatlerden itibaren rekabete dayalı öfke patlamaları ve sert tartışmalar yaşayabiliriz. Birilerinin bizi kışkırtmasına ve olayların kontrolden çıkmasına da izin vermemeliyiz. Dikkatli ve sakin kalmamız gereken bir gündeyiz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir!

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; gün boyunca üzerinde çok emek harcamana rağmen ilerleme kaydetmekte zorlanabilirsin. Merkür’ün burç değiştirmesiyle önümüzdeki günlerde daha sosyal ve aktif olmanı sağlayabilir. Akşam saatlerinde değişen koşullar maddi manevi değerlerini bir kez daha gözden geçirmene neden olabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; bugün kontrolün dışında gelişebilecek olaylar karşısında perde arkasında kalmayı tercih edebilirsin. Herkesten gizleyerek yapacağın çalışmalar akşam saatlerinden sonra senin yönetiminize geçebilir. Hem Ay’ın burcuna geçmesiyle hem de Merkür’ün burç değiştirmesiyle önümüzdeki günlerde kendini daha rahat ifade edebilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; hedeflerin için mücadele vermeye devam ederken grupların ve arkadaşların desteğine ihtiyaç duyabilirsin. Ancak bu girişimler istediğin hızda ilerlemeyebilir. Yönetici gezegenin Merkür’ün Aslan burcuna geçmesiyle önümüzdeki günlerde iletişim trafiğin artabilir ama akşama doğru özellikle maddi konularla ilgili endişelere kapılabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; iş ve sosyal ortamında yaşanan hareketlilik hız kesebilir ama kimin liderlik görevini üstleneceği ile ilgili çatışmalar alttan alta devam edebilir.  Ancak akşam saatlerinde zor koşullar lehine dönecek ve daha keyifli ortamlarda bulunabileceksin. Önümüzdeki günler de ticari faaliyetlerde artış olabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; Merkür’ün burcuna geçmesiyle kendini daha özgüvenle ifade edeceğin ve fikirlerinle ön plana çıkacağın bir döneme giriyorsun. Bugün yurt dışı, eğitim ve yolculuklarla ilgili girişimlerin istediğin gibi ilerlemeyebilir; zaman zaman boşuna çaba harcadığını düşünebilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; gün içinde finansal konular seni oldukça meşgul edebilir. Ancak yapacağın girişimler beklentilerini karşılamayacağından; bir tür duygusal krize neden olabilir. Senin de yönetici gezegenin olan Merkür’ün burç değiştirmesi ise kendini ifade etmekte zorlanacağın bir sürece işaret edebilir, olaylar kontrolünden çıkabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bugün girişimlerin beklediğin hızda ilerlemeyebilir. Karşındakilerin olaylara komuta etmek istemesi adımlarını geri almana neden olabilir. Akşam saatlerinden itibaren huzurunu ve kazançlarını etkileyecek durumların gündeme gelmesiyle endişen daha da artabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; dün yaşanan yoğun temponun ardından bugün iş hayatındaki rekabeti arka planda yönetmen gerekebilir. Çalışma arkadaşlarınla aynı dili konuşmakta veya hedeflediğin başarıyı yakalamakta zorlanabilirsin. Akşam saatlerinden karşındakilere ne kadar güveneceğini sorgulayabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; çocuklarla veya sevdiklerinle ilişkini etkileyen durumlar söz konusu olsa da mücadeleye devam ederek, kontrolü elden bırakmayabilirsin. Akşam saatlerinden sonra sağlık ve hizmet temaları daha fazla hayatında yer alacak;  seni keyiflerinden uzaklaştıracaktır. Önümüzdeki günlerde sosyal medyadaki hareketliliğin artabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; eve, aileye ve işe odaklı geçen gergin birkaç günün ardından artık keyiflere yönelme ihtiyacındasın. Bugün bitiş ve başlangıçlarla ilgili kararlarını uygulayabilir, liderlik konusunda ilerleme kaydedebilirsin. Akşam saatlerinden sonra sevdiklerinle, çocuklarınla zaman geçirmek isteyebilir, huzur arayışına girebilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugün anlaşmalar, eğitim ve yolculuklarla ilgili işlerinin sonuçlarını alarak, durum değerlendirmesi yapabilirsin.  Akşam saatlerinden itibaren huzur ve güven arayışın seni daha farklı davranmaya yöneltebilir. Merkür’ün karşıt burcuna geçmesiyle karşındakilere daha fazla kulak vermen gerekebilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; gelirlerini arttırmak ve liderliğini kabul ettirmek için yapacağın girişimlerden istediğin verimi almakta zorlanabilirsin. Cesaretinin sınırlarını zorlamaktan kaçınmalı; düşünmeden harekete geçmemelisin. Akşam saatlerinden sonra hayalcilikten uzaklaşabilir; daha sağduyulu düşünebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.