27 Haziran 2018 Burç Yorumları

Yeni adımlar atmak için uygun bir günde değiliz, böyle zamanlarda elimizdeki işlere odaklanmayı tercih etmeliyiz. Organizasyon ve planlama konusunda sıkıntı yaşayabilir, programlarımızı ertelemek zorunda kalabiliriz. Gün içinde sorumluluklarımızın arttığını hissedebiliriz ancak aynı doğrultuda farkındalığımız da artabilir.

Sevgili Koç; güne iyimser ve keyif başlayabilir, ancak sürekli kararsızlık yaşayabilirsin. Tam bir konsantrasyon sağlayamayacak olman yeni girişimler yerine eldeki işleri düzenlemene ve tamamlamana imkân sağlayabilir. Akşam değişen koşullar ekonomik konularla ilgili farklı gelir kaynaklarına yönelmene yol açabilir.

Sevgili Boğa; finansal konular halen seni meşgul ederken risk alacağın herhangi bir girişimden uzak durmalısın. Gerçeklerden uzaklaşmana yol açan veya ikileme düşüren bazı durumlar gelişebilir. Akşam saatlerinden itibaren olayları daha realist değerlendirebilir, kendini güvene almak için alternatifleri değerlendirebilirsin.

Sevgili İkizler; ikili ilişkiler ve ortaklıklardaki koşullardaki değişkenlik sürüyor. Karşındaki kişiler getireceği tekliflerle ufkunu açabileceği gibi kafanı da karıştırabilirler. En iyisi bugün olduğun yerde durmak ve bir hamle yapmamak olabilir. Günün ikinci bölümünde ise para ve ortak kaynaklarla ilgili gelişmeler söz konusu.

Sevgili Yengeç; iş hayatında eksik bıraktığın görev ve projelere yönelebilir; çalışmalarını tamamlama gayreti içinde olabilirsin. Akşam saatlerinden itibaren Ay’ın karşıt burcunda hareket etmeye başlamasıyla birlikte ikili ilişkiler, ortaklıklar ve iş birlikleri önem kazanacak. Sosyal ortamlara girebilir, ani gelen tekliflerden keyif alabilirsin.

Sevgili Aslan; yaratıcılık gerektiren konularda başarılı işler çıkarabilir, yeteneklerinle kendinden söz ettirebilirsin. Ayrıca spekülatif kazançlarda şanslı olabilir, para kazanabilirsin. Ancak önemli kararları akşam saatinden sonra almanda yarar var, zira daha gerçekçi ve profesyonelce hareket etmen mümkün.

Sevgili Başak; evde yapılacak tamirat, temizlik ya da rutin işler fazla zamanını alabilir. Bugün bir süredir seni hem zihnen hem bedenen yoran konuların sonuna gelebilirsin. Akşam saatlerinden itibaren hobilerine sevdiklerine veya çocuklara daha fazla vakit ayırabileceğin bir sürece giriyorsun.

Sevgili Terazi; zihnen karmaşık bir günde olabilir, yapacağın işleri bir türlü düzene sokamayabilirsin. Akşam saatlerinden itibaren değişen koşullar gayrimenkullere veya aileye ait konuların öne çıkmasına yol açabilir.  Yaşamını ilgilendiren konularda daha rahat karar alabilir, farkındalık sağlayabilirsin.

Sevgili Akrep; gelir ve giderlerini dengelemeye çalışırken hesapları tutturamayabilir, başka işlere dalarak zamanını boşa harcayabilirsin. Bugün yeni girişimleri akşam saatlerinden sonra başlatmanda yarar var. Yakın çevre ve kardeşleri ilgilendiren konularda sorumluluklar alabilirsin, yakın ilişkide olduğun kişilerin fikirleri ufkunu açabilir.

Sevgili Yay; son birkaç gün içinde eksik kalmış işlerini tamamlamak için uygun bir gündesin. İyimserliğinin artmış olması seni riskli durumlarla da karşı karşıya getirebilir, dikkati elden bırakmamaya çalışmalısın. Akşam saatlerinden sonra para ve kazançlar daha fazla gündeminde olabilir.

Sevgili Oğlak; bilinçaltını kurcalayan düşüncelere bir çözüm bulmanın rahatlığını yaşayabilirsin. Henüz proje aşamasında olan işlerin arka plan hazırlıklarını yapabilir, eksik kalan noktaları iyileştirebilirsin. Akşama doğru burcunda ilerleyen Ay, önümüzdeki günlerde kendini daha rahat ifade etmene yol açacaktır.

Sevgili Kova; Bugün yeni girişimler yerine var olanları düzeltmeye ve eksiklerini tamamlamaya bakmalısın. Arkadaşlarınla iletişiminin artmış olması zevkli ve keyifli paylaşımlar içinde olabileceğini gösteriyor. Akşama doğru kendi iç dünyana çekilebilir, bilinçaltında seni huzursuz eden konuları sorgulayabilirsin.

Sevgili Balık; iş ve sosyal hayatındaki hareketlilik bugün de devam ediyor. Girişimlerinden sonuç almakta ya da zamanlamayı doğru yapmakta zorlanabilirsin ama elindeki işleri çabuk bitirmek için fırsatın olacaktır. Akşam saatlerinden sonra yeni arkadaşlıklar oluşturabileceğin ortamlara katılabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.