27 Eylül Burç Yorumları

Sabaha karşı huzursuz enerjiler altındayız. Tuhaf rüyalar görebiliriz, uykumuz kaçabilir. Ani gelişmeler nedeniyle zihinsel ve bedensel olarak yorulabiliriz. İşe ya da okula gidenlerin normalden daha erken yola çıkmasında yarar var, gideceğimiz yerlere geç kalabilir, randevularımızı erteleyebilir, planlarımıza uymakta zorlanabiliriz. Sabah saatleri biraz karmaşa içinde geçeceği için telaşa kapılabilir, hızlı hareket etmek isterken hiçbir yapamayabiliriz. Öğle saatlerinde işler yoluna girebilir, sorunlara farklı çözümler bulabilir, karşımıza çıkan fırsatları doğru bir şekilde değerlendirebiliriz. Akşam saatlerinde her şey çok daha kontrolümüz altında olacak, ayaklarımız yere sağlam basacak. Mantıklı bir şekilde hareket edip şartlara uyum sağlayabileceğiz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; bugün görüş ve inançlarından dolayı bir sınamaya tabii tutulabilir, kendini ifade etmekte yetersiz kalabilirsin. Fakat hayata bakışını etkileyecek olaylar farkındalıkları da beraberinde getirebilir, romantik ilişkilerde canlanmalar olabilir. Akşam saatlerinde sorumluluklarında artış olabilir.

Sevgili Boğa; finansal konular ve ortak olduğun gelirlerle ilgili değişken koşullar, hesapların yanlış yapılmasına yol açabilir. Ancak aileden ya da güçlü tanıdıklardan alacağın destek beklenmedik olumlu gelişmeleri tetikleyebilir. Günün ilerleyen saatlerinde aynı görüşü paylaştığın kişilerle bir araya gelebilirsin.

Sevgili İkizler; karşındakilerle uzlaşma zemini bulmakta zorlanabilir, sevginden şüphe duymaya başlayabilirsin. Yakın ilişkide olduğun kişiler olayları çok ciddiye alabilir ve gerilimi uzatabilir ancak aldığın haberler seni cesaretlendirirse, kontrol sende olmasa da gelişmeler lehine dönebilir.

Sevgili Yengeç; olaylar beklediğin yönde ilerlemeyebilir, programını sürekli güncellemek zorunda kalabilirsin. Ekonomik koşullarını iyileştirmeye yönelik risk içeren adımlar atabilir, sıra dışı çözümler üretebilirsin. Akşam saatlerinde karşıt burcunda hareket eden Ay, ilişkilere odaklanmanı gerektirebilir.

Sevgili Aslan; söylediklerinle yaptıkların arasında tutarsızlık yaşayabilir, parana sahip çıkmaya çalışırken keyiflerinden ödün verebilirsin. Seninle aynı görüşte olan kişi ve gruplarla paylaşımda bulunman, özgüven ve cesaretini tazeleyebilir. Günün ilerleyen saatlerinde kendini kısıtlanmış hissedebilirsin.

Sevgili Başak; bugün zamanını evinde ve ailenle geçirebilir, her şeye yetişmeye çalışırken zaman sorunu yaşayabilir, plansız davrandığını fark edebilirsin. Beklenmedik finansal gelişmeler risk almanı gerektirse de sonuç senin için olumlu olabilir. Zaten sonrasında keyiflerine yönelebilirsin.

Sevgili Terazi; anlaşmakta ve uzlaşmakta zorlanacağın bir gün geçirebilirsin. Dedikodular, verilen sözlerin tutulmaması ya da sırların açığa dökülmesi gerilime yol açabilir fakat sevdiklerinin yapacağı sürprizler neşeni yerine getirebilir. Akşam saatlerinde ailenin sorumluluklarını üstlenebilirsin.

Sevgili Akrep; hem kariyerinde hem de ekonomik kazançlarında destekler görebileceğin bir gündesin. Fakat attığın her adımda detayları gözden kaçırmamalı, gelişmeye çalışırken yanlış hesaplar yapmamalısın. Günün ilerleyen saatlerinde iletişim trafiğin ve sosyal medya paylaşımların artabilir.

Sevgili Yay; düşünce ve isteklerini farklı ve sıra dışı bir biçimde ifade edebilir, hedeflerine varmakta acele ederken fazla cesur davranabilirsin. Üstlerinin onayı hevesini artırarak çok fazla alana bölünmene yol açabilir. Aşk ilişkilerinde yaşanan gelişmeler keyfinin yerine gelmesini sağlayabilir.

Sevgili Oğlak; bugün kontrolünde olmayan beklenmedik gelişmeler risk almanı ve cesaret göstermeni gerektirse de temkini elden bırakmamalısın. Detaylarına indiğin konularda eksiklerini fark edebilirsin. Ancak akşam saatlerinde burcunda hareket etmeye başlayan Ay, istediğin gibi ilerlemeni sağlayabilir.

Sevgili Kova; uzmanların ve yakın ilişkide olduğun kişilerin de desteğiyle beklenen anlaşma ve görüşmeler gerçekleşebilir. Finansal konularda attığın adımların beklentileri karşılamamasından dolayı gerilim yaşayabilir, kararsız kalabilirsin. Fikir paylaşımlarında bulunman senin lehine olacaktır.

Sevgili Balık; yazışmalar, görüşmeler ve anlaşmalarla dolu bugünde iş arkadaşlarından destek alabilirsin. Fakat iş birliği içinde olduğun kişileri memnun etmekte zorlanabilir, fikir ayrılıklarından dolayı ilerlemenizi sürdüremeyebilirsin. Sosyal ortamının yoğunluğu planlarını ertelemene yol açabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir