27 Eylül 2019 Günlük Burç Yorumları

Güne sorumluluklar, işe ve eve ait yükümlülüklerle başlayabiliriz. Ayrıca gerçekçi düşünebilir ve değerlendirmelerde bulunarak gelişmeleri ciddiyetle ele almak isteyebiliriz. Öğleden sonra çok umut bağladığımız ve beklenti içinde olduğumuz konularda hayalkırıklığı yaşayabilir, aldanma ve yanılgılara açık olabiliriz. Bu şartlar altında en iyisi akışta kalmak, karar almayı ertelemek olabilir sanki.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün günlük işlerinde ve çalışma ortamında sözü geçen insanlarla aranı sıcak tutmanda fayda var. Planlarını ortak bir paydada buluşturmalı, düşünce ve fikirlerini ifade ettiğin kadar, çevrendeki insanların sözlerini de kulak vermen gerekebilir. Plan ve projelerine ekstra hız katmak istesen de karşındaki insanlara bir noktada bağılı kalabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; kısa bir süre önce hedeflediğin bir takım konu ve projeleri belirli bir düzene koyman için sabırsızlanıyor olabilirsin. Bu sabırsızlığın seni yönsüz ve kararsız kılabilir. Amaçlarını belirleyip, her türlü ilişkinde sabit fikirli ve ısrarcı olmazsan kazanan taraf sen olma ihtimalin çok yüksek görünüyor.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; sevdiğin insanlarla görüşme ve konuşmaların artarken, çevrendeki insanların maddi ve manevi talepleri olabilir. Gününün büyük bir bölümünü ailevi konularınla ve ortaklı işlerinle ilgilenerek geçirebilirsin. Aklındaki bir takım sorunlar endişeli halini tetikleyebilir, biraz inatçı ve ısrarcı olman sorunların çözümünü zorlaştırabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; ticaretin, işbirliklerinin ve özel hayatının önem kazandığı bir gün olabilir. Yapılacak olan söz ve eylemlerde menfaatlerin de baz alındığı konularda temkinli ve dengeni korumanda fayda olabilir. Bu alandaki beklentilerinin istediğin ölçüde karşılanmaması ve önüne fırsat çıkarması senin vereceğin tepkilerle şekillenebilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; misyon edindiğin her türlü sorumluluğu tam ve eksiksiz yerine getirmen gerekebilir, atladığın en ufak ayrıntı kazançlarını ve ortak gelirlerini olumsuz etkileyebilir. Küsüp alınganlık yapmak, onarılması zor durumların oluşmasına neden olabilir. Tecrübesinden faydalanacağın kişiler finansal konularda da farkındalık uyandırabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; aşk hayatın, varsa çocukların ve maddi konular üzerinde titizlikle durman ve uzlaşmaya açık olman durumunda bu dönem önüne çıkabilecek konuları kolaylıkla düzene koyabilirsin. Duygularına yenik düşüp, ani kararlar almak yerine beklemede kalmalı, düşünce ve fikirlerinde ısrarcı olmamaya bakmalısın.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bu ara ailevi ve yerleşiminle ilgili alanda değişim ve yenilenmeler söz konusu olabilir. Tek başına düzenlemeye çalıştığın konuda yardım talep etmekten çekinmeyip, elbirliğiyle işlerini toparlayabilirsin. Bu birkaç günlük süreçte kimi zaman kendinden, kimi zamanda çevrendeki insanlardan şüphe duyabilirsin. Varsaydığın bu krizi yönetebilmelisin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; sosyal alanlarda sevdiklerinle birlikte vakit geçirme fırsatı bulabilirsin. Ancak uzun zamandır çevrende olan birileriyle sürdürdüğün gizli mücadele alevlenebilir. Rahatsız olduğun konuları yumuşak bir dille ifade edebilmen, her iki tarafın da incinip, kırılmasını önlese de kontrolünde olmayan karşıt durumlar oluşabilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; kazanımlarında, alacak ya da verecekle ilgili konularda endişe duyduğun bir gün olabilir.  Alacaklarını tahsil edememen ya da verilen sözlerin yerine getirilmemesi bazı takıntılarını tetikleyebilir. Kariyer alanında haklıyken haksız olmamak için, uzlaşmacı ve akıllıca davranman senin lehine olabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; gün içinde kendine olan güvenin; fikir ve düşüncelerini dış dünya da manipülatif şekilde ifade etmene yol açabilir. Hayatındaki istikrarı sağlamak için bir proje üzerinde çalışıyor olabilir veya plan aşamasında olduğun hedeflerinin alt yapısını oluşturabilirsin. Uzak bir ülkeye gitmek için karşına güzel bir fırsat da çıkması mümkün.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; maddi ya da manevi anlamda yaşayabileceğin; yenilikler, değişim ve dönüşümler şu an için sana kriz gibi görünüyor olsa da geri adım atmaman gereken günlerdesin.  Önümüzdeki günlerde pişmanlık yaşamadığını görebilirsin. Ortak kaynaklarınla ilgili endişeni mantığınla çözümleyebilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; ilişki dinamiklerinde sözlerin eleştiri boyutunu aşarak, beklenmedik boyutlara gelebilir, duygusal olarak yaralanmana ve üzülmene neden olabilir. Öte yandan ortaklaşa yapılacak proje, iş veya gelecekle alakalı konuların uzun vadeli olmasını irdelemeli, hakkını savunurken hak yememeye de özen göstermelisin. Bugün finansal konulardan zarar görebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.