27 Eylül 2018 Günlük Burç Yorumları

Bugün finansal işler, ilişkilerde güven gibi konular gündemimizde olabilir. Aniden ortaya çıkan gelişmeler veya farkındalığa yol açan durumlar şartların stabil ilerlemesini engelleyebilir. Ancak hedef odaklı olur; ısrarla ve azimle davranabilir; hırsımıza yenik düşmeden hareket edebilirsek başarıyı yakalayabiliriz. Ayrıca kadersel sayılabilecek bazı gelişmeler kapımızı çalabilir. İlişki, işbirlikleri ve finansal konularda zorlanmalarla karşılaşabiliriz.

Sevgili Koç; kişisel ve sosyal ihtiyaçlarını dengelemen ve keyfi harcamalarını kontrol etmen gereken bir gün olabilir.  Grup içi faaliyetlerinde agresif tavırlardan uzak durmanın avantajını görebilir, aynı zamanda hiç beklemediğin gelişmelerle karşı karşıya kalabilirsin.

Sevgili Boğa; burcuna geçen Ay, karşındaki insanlarla rahat ilişki kurmanı sağlarken, duygularındaki iniş çıkışlar etrafındaki kişi ve olayları sorgulamana ve biraz daha ileri giderek güven problemi yaşamana neden olabilir.  Bugün aklına gelen olaylar değil, ummadığın olaylar gerçekleşebilir.

Sevgili İkizler; uzun zamandır özlem duyduğun sakinliği bugün yaşayabilir, özgürlüğün verdiği rahatlıkla geçmişin sorunlarını, geleceğin kaygılarını çözmek için fırsat bulabilirsin. Hafta sonu için tatil planları içinde olabilir, ekonomik alandaki sıkıntılarına destek bulmak için mücadelelerinden olumlu sonuçlar alabilirsin.

Sevgili Yengeç; beklenmedik tepkiler vermeye müsait bir gündesin. Sakin ve temkinli olmak sosyal alanlarda yaşayabileceğin olası sürprizleri olgunlukla karşılamanı sağlayabilir.   Şu aralar ailen ve çocuklarla ilgili alanlarda oldukça meşgul olabilir, onların her türlü ihtiyaçlarına çözüm bulmak için çevrenden destek görebilirsin.

Sevgili Aslan; çalışma hayatındaki dengeni korumak durumunda kalabilir, değişen iş koşulların sebebiyle bir anda birçok işi yüklenmek durumunda kalabilirsin. Dirayetli ve sağlam duruşunla sorun olarak gördüğün konuları pratik şekilde çözebilirsin. Arkadaşlarınla da aranı sıcak tutmaya bakmalısın.

Sevgili Başak; çevrendeki birçok arkadaşından, yeteneklerini daha farklı alanlarda kullanman için teşvik sözleri duyabileceğin bir gündesin. Bu alanda vizyonlarını büyüterek sıra dışı deneyimlere yeşil ışık yakabilir, hayatına renk katabilirsin. Kısa ya da uzun seyahatlerinde dikkatli olman gerekebilir.

Sevgili Terazi; hayatınla ilgili önemli kararlar alma arifesindeyken, ekonomik durumunu da göz ardı etmemen gerekiyor. Sosyal ihtiyaçların ya da eğitim gibi konular için yapman gereken ani ödemeler moralini bozabilir. Yeni bir bütçe hazırlığı için ailenden maddi ve manevi destek almakta zorlanmayabilirsin.

Sevgili Akrep; romantik ilişkinde, özel olmayı ve şımartılmayı arzu ettiğin bir gün olabilir.  Şu aralar kişisel olarak aldığın kararlarda ailenin de onayını alacağını düşünebilir, ancak karşılaştığın tepkiden memnun kalmayabilirsin. Güçlü ve etkili sözlerinle yakınlarını ikna edebilmen mümkün, isteklerinde daha ısrarcı olmaya çalışmalısın.

Sevgili Yay; fanatik davranışlar sergileme ve risk alma konusunda hiç de uygun bir gün olmayabilir. Günlük işlerin tahmin edemeyeceğin yoğunlukta bir tempoda olabileceği için kontrollü olmanda ve dengeni korumanda fayda var. Fark yaratabilmek için sorumluluklarına daha fazla odaklanabilirsin.

Sevgili Oğlak; romantik ilişkilerinde yaşayabileceğin ani sıkıntı ümitsizliğe kapılmana neden olabilir, kendine ve karşındaki insana karşı güvensizlik hissettirebilir. Sanatsal alanlara ya da yaratıcılığa dayalı işlere yönelerek karamsarlıktan sıyrılabilir, kendini daha özgür hissedebilirsin. Zaruri olmayan ihtiyaçlarını bir süre ertelemekte fayda var.

Sevgili Kova; eğitim ya da uluslararası iş birlikleri ile ilgili konularda başarıya ulaşmanın verdiği gururu içten içe yaşayabileceğin bir gündesin. Gün içinde yuvanla ilgili değişen koşullar, istemediğin bir sorumluluk yüklenmene neden olabilir. Bu konu uzun vadede senin için bir fırsata dönüşebilir.

Sevgili Balık; yakınlarından kaynaklı anlık gelişmelerle karşılaşabilir, bir anda keyfinin kaçtığını hissedebilirsin. Şu aralar sıkıntı yaşadığın finansal durumuna kalıcı ve farklı çözümler bulmak için uygun bir dönemde olduğunu bilerek harekete geçmeye çalışmalısın. Ortak yapılan işlerden veya eşinin gelirlerinden faydalanabileceğin bir dönemdesin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.