27 Ekim 2019 Günlük Burç Yorumu

Bugün hedef odaklıyız; sorumluluklar üstümüzde; engel ve kısıtlanmalara da maruz kalma durumu söz konusu. Ay Pluto arasındaki gerilimli açı günün bu stresli enerjisini adeta körükleyecek gibi. İşbirliği ve uyum içinde kalabilmek için uğraşacağız; otorite konumundaki kişilerle de çekişmeler içine gireceğiz. Zorluklar artarken bir tarafıyla da bilenecek ve zorlu koşulların üstesinden gelebilmek için yollar arayacağız. Bu belki arka planda işlerin çevrilmesi ve yarın sabah gerçekleşecek Yeniay öncesi hazırlıkların tamamlanması olarak da yorumlanabilir.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bir süredir yönetici gezegenin Mars’ın ilişkiler evinde bulunması, sorunların büyümesine ve ufak çaplı çatışmalar yaşamana neden olmuş olabilir. Haftanın bu son gününde de hayat dinamiklerini dengede tutmakta zorlanabilir, üzerinde baskı hissedebilirsin. Olabildiğince tartışma ortamlarından uzak durman ve çatışmalara zemin hazırlamaktan kaçınmanda fayda var.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; koşuşturmadan, hızlı hareketlerden ve ani kararlardan uzak durarak günü verimli kılabilir, haftanın yoğun temposundan kaynaklanan yorgunluğunu, dinlenerek üzerinden atabilirsin. Günlük rutininde veya planlarında birtakım aksilikler ve engellerin oluşmasının motivasyonunu düşürmesine izin vermemelisin. Günü, yeteneklerini ne şekilde kullanabileceğini keşfederek geçirebilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; özel yaşamın bugün karışık ve çalkantılı olabilir. Duygusal değişkenliğin sadece seni değil, sevdiklerini de zora sokabilir. Şu ara yaşamış olabileceğin finansal sorunlar, yaşamdan keyif almanı zorlaştırtılırken, çocukları ilgilendiren bir konunun da ekonomik kısmı kısa süreli kriz yaratabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bugün aile içinde huzur ve uyum arıyor olabilirsin fakat bazı aile bireylerinin baskısını üzerinde hissedebilir, düşüncelerin hakkında sert bir muhalefetle karşılaşabilirsin. Evini, aileni ilgilendiren konular ve bu alanlardan gelebilecek haberler can sıkan tarzda olabilir. Açık ve net bir iletişim kurabilmen için çaba ve sabır gerekebilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; günler öncesinden yakınlarınla yapmış olabileceğin hafta sonu programında değişiklikler ya da engeller söz konusu olabileceği gibi olası bir sağlık sorunu yaşaman da mümkün. Ayrıca iletişim diline de dikkat etmeli, konuya tam hâkim olmadan fikrini beyan etmemelisin.  Çocuk veya gençlerle vakit geçirmen, enerjini başka alanlara kanalize etmeni sağlayabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bugün sevdiklerin ve keyiflerin için yaptığın harcamalar altından kalkmakta zorlanacağın finansal yüklere neden olabilir. Yine de ailenle bir arada olmak ya da evin için alışveriş yapmak sana keyif verebilir. Spekülatif yatırımlardan yana yüzünün çok da gülmeyeceği bu günde ailenin sana vereceği nasihatleri kulak arkası etmemende fayda var.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; burcundaki Ay, günün büyük bir bölümünde boşlukta bulunsa da gün ortasına kadar hedeflerine odaklanmana destek verecek. Diğer taraftan aile ve eve dair sorumluluklar, üstünde baskı hissetmene ve yaptıklarının boşa gittiğini düşünmene neden olabilir. Anlık tepkiler vermeye yatkın olabileceğinden kalp kıran sözler söylememeye özen göstermelisin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; gün boyunca enerjin düşük olabileceğinden, sağlığına dikkat etmeli, gizli kapaklı dönen olaylara karşı temkinli olmaya bakmalısın. Yakın çevrenin beklenmedik hal ve tavırlarına karşı öfke kontrolünü kaybedebilir, olayları gereğinden fazla büyütebilirsin. Trafikte veya evinde de ufak tefek kazalara karşı dikkatli olmanda fayda var.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün ev ortamında kalmaktan hoşlanmayabilir, sevdiklerinle program yapabilirsin. Ancak gün genelinde yapabileceğin harcamalar bütçeni zorlayabileceği gibi, borç alacak mevzularının keyif ve motivasyonunu düşürme ihtimali var. Ancak hevesinin hiçbir şeyin kırmasına izin vermemeli, iyimserliğini korumaya çalışmalısın.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; sosyal açıdan son derece hareketli ve yoğun bir gün geçirebilirsin. Zaman zaman duygusal gerilimin tavan yapabilir. İstek ve arzularında temkinli ve farkındalığı yüksek tavırlar sergilemen gerekebilir. Büyük planlar yapmadan ve yüksek beklenti içine girmeden akışta kalarak ilişkilerini dengede tutabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugün enerjik, girişimci ve cesur davranabilir, karşına çıkan fırsatları değerlendirmek üzere harekete geçmek isteyebilirsin. Fakat birçok alanda kontrolün dışında engellerin çıkması, yaptığın programın aksaması mümkün. Israr ettiğin birtakım konularda sert ve düşmanca muhalefetlerle karşılaşabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; ortak olduğun işlere ve kazançlara odaklanarak güne başlayabilir ya da beklemediğin bir ödemeyle karşılaşarak ekonomik anlamda kendini kapana kıstırılmış gibi hissedebilirsin. Olayları abartmadan önce iç sesinin seni yönlendirmesine izin vermeli, yardım alabileceğin insanlardan çekinmeden destek alabilmelisin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir