27 Ekim 2018 Günlük Burç Yorumu

İkilemlerin, değişken koşulların hakim olduğu bir gündeyiz. İstikrarlı adım atmak ve karar pek kolay olmayabilir. Ancak Güneş ve Satürn arasındaki uyumlu açı sağduyu getirmekte. Akılda olan hedefler için plan yapma ve bir ön çalışma hazırlığı yapma zamanında gibiyiz. Kendimizden emin ve kararlı bir tavır sergilememiz de mümkün olabilir. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; hafta sonuna değişken enerjilerle başlayabilir, bir o kadar da hareketli olabilirsin. Çevrendeki yakınlarınla organize olabilir, ancak bazı programlarını ertelemek durumunda kalabilirsin. Tamamlamayı düşündüğün işleri toparlamak için günün enerjisini kullanabilir, kardeşlerinin birtakım sorunlarına çözüm üretebilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; iletişim becerilerini kullanarak kendini ortaya koyabilir, ilişkilerin ve iş birliklerinle ilgili kararlı bir duruş sergilemek isteyebilirsin. Finansal planların bu süreçte hız kazanabilir. Ancak ani ve üzerinde kontrolünün olmadığı durumlara karşı temkinli olmaya çalışmalısın.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; güne duygusal olarak iniş çıkışlı başlayabilir, kişisel isteklerine odaklı geçirebilirsin. Kendi fikir ve görüşlerini ön planda tuttuğun bir gün olsa da önemli görüşmelerini veya toplantılarını bir başka güne ertelemen yerinde olabilir. Günlük rutinlere yönelmek ve bedensel sağlığınla ilgilenmek için uygun bir gün.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; hafta sonunun getirdiği iş yükü gergin olmana, her zamankinden fazla efor sarf etmene neden olabilir. İlişkilerinle, çocuklarla ya da finansal durumunla ilgili ikilemler içerisinde kalabilir, düşüncelerini bu alanlar üzerinde yoğunlaştırabilirsin. Yaratıcılığını kullanabileceğin keyifli ortamlarda bulunarak motivasyonunu yükseltmen faydalı olabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; geleceğe dair hedeflerinle ilgili fikir ve planlarını çevrene aktarmak isteyebilir, içinde bulunduğun sosyal gruplarda hayranlık uyandırabilirsin. Gayrimenkullerin ile ilgili alım satım konularını netleştirmeye çalışabileceğin ve pazarlık konularında şanslı olabileceğin bir gündesin.  Sohbet etmekten ve sevdiklerinle bir arada olmaktan heyecan duyabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; kariyer planlarının yanı sıra, taşınma ve yer değişikliği konularında harekete geçmek isteyebilirsin. İşlerini öncelik derecesine göre sıralaman, detaylara takılıp kalarak boşa zaman harcamana engel olabilir Ani gelişen olayların ardından ortaya çıkan yeni konular kendini endişeli hissetmene neden olabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; kısa seyahat planları yaparak hafta sonunu hareketlendirebilir, uzaklarda bulunan dostlarınla haberleşebilirsin. Sosyal medyada uzun saatler geçirebilir, bir süredir ertelediğin işlerini toparlayabilirsin. Finansal durumunla ilgili endişelerini ailenden alabileceğin destekle aşabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; eski borçların gündeme gelirken, sen de alacaklarını toparlamak için hareketlenebilir, günün büyük çoğunluğunu telefonda geçirebilirsin. Yaratıcı ve sanatsal işlerini sergilemek için günün aktif enerjisini kullanabilir, pazarlama ve iletişim becerini gösterebilirsin. Fazla harcama yapmaktan kaçınmalı, alışverişlerde kontrollü olmalısın.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; çevrenden gelebilecek çok sayıda haber, günün planlarında değişim yapmanı gerektirebilir. Kafanı dinlemek isterken yakınlarının senin adına verdiği sözlere uymak ve birtakım organizasyonlara katılmak durumunda kalabilirsin. Sosyalleşmek için uygun bir gündesin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugünlerde her alanda kendini göstermek, ispatlamak ve uzun vadeli projelerinin peşinden koşmaktan zihnen ve bedenen yorulmuş olabilirsin. Hafta sonu sosyal hayatının yanı sıra günlük işlerini de organize etmen mümkün.  Günü verimli kılmak için kafanın dağılmasına izin vermemeli, birçok alternatifin olduğunu bilmelisin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; birkaç gündür yaşamış olduğun gerginliği ve ailenin sorumluluğunu üzerinden atmak için hareketlenebilir, seni yargılamadığını düşündüğün insanlarla keyifli zaman geçirebilirsin. Olumsuz, ikilemde kaldığın fikir ve eylemlerini bir kenara bırakarak seni motive edecek hobilerine odaklanabilir, bu sayede zihnini rahatlatabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; hayata bakış açında ve tavırlarında ani değişiklikler deneyimleyebilirsin.  Bugün hayallerin ve hayatın gerçekleri arasında kalabilir, planlarını tekrar revize etmek durumunda olabilirsin. Diğer taraftan ailen ve evinle ilgili gerekli düzenlemeleri yapmak, çevrenle iletişim kurmak için uygun bir gündesin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.