27 Aralık 2019 Günlük Burç Yorumları

Sabah erken saatlerdeki Ay Neptün olumlu kontağı duygusal manada bazı hassasiyetler içinde olmamıza yol açacak gibi. Bazı kabullenişler ve fedakarlıklar gündemde. Ancak günün ilerleyen saatleriyle birlikte sanki bu duygusal moddan uzaklaşacak ve gerçeklere geri dönüş yapacağız. Ay ile Satürn kavuşumunun etkileri eşliğinde aldığımız kararları ve aklımızda olan fikirleri uygulama sürecine gireceğiz. Ruhsal manada ise biraz da depresif ve katı olma ihtimalimiz var. Koşullara gönülden razı olmasak dahi belki olması gerektiği için ya da itibarımız için tamam diyecek gibiyiz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; sezgisel yeteneklerini, çalışma hayatında kullanmak istiyor olsan da temkinli davranmalısın. Gün içinde görevlerini yerine getirirken zamanla yarıştığını ya da engellendiğini hissedebilirsin.  Aynı zamanda mesleki hayatın için karşına çıkabilecek bir fırsatla, hedeflerini büyütebilir ve daha iyimser planlar yapmaya odaklanabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; bugün sorunların üstesinden gelemeyecek gibi hissedebilir, umutsuzluğa kapılabilirsin. Fakat yurtdışındaki bir arkadaşından alacağın tavsiye ile bakış açını genişletme imkanın olabilir. Akşam saatlerinde akademik kariyerin veya eğitiminle alakalı hayalini kurduğun projelere adım atma şansı yakalayabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; her ne kadar maddi konularda endişeli olsan da kendin veya sevdiklerin için harcama yapmaktan çekinmeyeceksin. İş yerinde ilerleme kaydedebilir, yeni fikirlerini uygulama konusunda oldukça hevesli olabilirsin. İçinde bulunduğun günlerde, olasılıkları keşfetmek ve ufkunu genişletmek için destekler alabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; önündeki bazı engelleri aşmak için yaklaşımını değiştirmen gerekebilir. Yeni bir strateji belirlemeli, başkalarının fikrini değiştirmesine veya planlarına dâhil olmasına izin vermemelisin. Aynı zamanda ortaklı işlerinde yada eşinle ilgili konularda şans yakalayabilir ve hayatı kolaylaştırmanın yollarını bulabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bugüne ajandandaki işleri bitirmek niyetiyle başlasan da ufak tefek detaylar hiç ummadığın kadar zamanını alabilir. Ailevi mevzularda çözüme kavuşmayı bekleyen durumlar olabilir. Akşam saatlerinde maddi fırsatlarla karşılaşabilir, güçlü ve otoriter kişilerden destek alman mümkün olabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bugün romantik ilişkinde veya çocuklarınla ilgili konularda sözünün üstüne söz tanımayabilirsin. Zihinsel olarak kendini stresli hissedebilir ve gün içinde iletişim halinde olduğun insanlara karşı gergin davranışlar sergileyebilirsin. Yeni girişimler yapmak için yaratıcı fikirler tasarlaman mümkün.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; aile ilişkilerinde duygularını ifade etmekte zorlanabileceğin gibi annenle ilgili konular da gündemini meşgul edebilir. Gün içinde anı kurtarmak adına tutamayacağın sözler vermekten kaçınmalısın. Geçmişte meydana gelmiş bir sorun çözüme kavuşabilir, aile ve kardeşlerinle olan bağın kuvvetlenebilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; kardeşlerin veya yakın çevrende bulunan kişilerle ilgili konular gündemini meşgul ederken, duygusal iniş çıkışlar yaşayabilirsin. Fakat aynı zamanda yaratıcılığını ve iletişim kabiliyetini kullanarak plan aşamasında olan işlerinle ilgili yeni fırsatlar yakalaman mümkün.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; harcamalarındaki artıştan dolayı endişe duyabilir, gelir gider dengeni ayarlamaya çalışabilirsin. Aynı zamanda yeteneklerini ve zekânı kullanarak yeni maddi kaynaklar bulabilirsin. Yakın çevrenden alabileceğin destek seni gün içerisinde rahatlatabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; hayatınla ilgili bazı endişelerin, enerjini düşürebilir fakat burcunda ilerleyen Ay; kendine güvenmen konusunda seni destekliyor olacak. Yeteneklerin ve kazançlarınla ilgili yenilenmeye ihtiyacın olduğundan akşam saatlerinde farkındalığının arttığını hissedebilir, yeni girişimler için desteklenebilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; güne zihinsel olarak yorgun başlayabilir, içsel dengeni korumakta zorlanabilirsin. Yalnız kalmak yaratıcılığını artırabilir, hedeflerin ve projelerinle ilgili sıra dışı fikirler üretebilirsin. Yeteneklerini kazanca dönüştürmek için yaptığın kariyer planlamasında finansal destekler bulabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün planlı hareket edebilirsen koşulların üstesinden kolaylıkla gelebilirsin. İçinde bulunduğun mesleki ya da sosyal gruplar içinde üstleneceğin sorumluluklar gergin hissetmene neden olabilir. Fakat aynı zamanda kendine özgü yaratıcılığın takdir görmeni sağlayabilir.y

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.