27 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumları

Yine bol iniş çıkışlı bir gündeyiz. Sabah saatleri sağlam ve tutarlı adımlar atmak, görüşmeler yapmak ve planları gerçekleştirmek için son derece uygun. Girişimlerimizde olumlu sonuçlar alabilir, güçlü kişiler tarafından desteklenebilir, herkesin kazanacağı çözümler üretebiliriz. Ancak hemen ardından kararsızlıklar ve acabalar devreye girebilir. Hangi fırsatın daha uygun olduğunu seçmekte zorlanabilir, daha mükemmeline ulaşmak için detaylarda boğulabiliriz. Yine büyük beklentiler içinde olabiliriz. Kendimizi sağlama almamızı ve sınırlarımızı bilmemizi sağlayacak destekler alarak ilerlememizi sürdürebiliriz. Günün ilerleyen saatlerinde ağzımızdan çıkan her söze dikkat etmeliyiz. Yolculuk planları aksayabilir, organizasyonlarda sorunlar veya ertelemeler yaşanabilir. Duyduklarımız ya da söylediklerimiz hayal kırıklığına yol açabilir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; yapman ve bitirmen gereken iş ve toplantıların yoğun olduğu bir güne başlayabilir, kendini disiplin altına alabilirsin. Gün içerisinde sorumluluk bilincin çok yüksek olabilir ve aldığın görevleri yerine getirmek için titizlikle davranabilirsin. Detaylara çok fazla takılıp kendini yıpratmaktan uzak durmalısın.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; uzaklardan beklediğin paranın eline geçme ihtimali biraz zor görünüyor olabilir. Bu nedenle ödemelerini ertelemenin yollarını arayabilirsin. Romantik ilişkilerinde girişimci ruhun harekete geçerken, çok fazla tutkularının esiri olmamaya dikkat etmeli veya gereksiz sözler vermekten ve kararlar almaktan kaçınmalısın.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; evinle ilgili yapabileceğin plan ve organizasyonun detaylarıyla uğraşabilir, yoğun ve yorucu bir gün geçirebilirsin. Ortak kaynaklarını değerlendirmek ya da bir borcunu kapatmak için kurumsal firmalardan destek bulabilir veya uzman kişilerin tavsiyelerini alabilirsin. Ancak sağduyu ve akılcı hesaplar yapmalısın.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; yakınlarına veya beraber çalıştığının insanlara kendini ifade etmekte zorlanabilir, konudan konuya atlayarak hâkimiyetini kaybedebilirsin. Partnerinle planlayabileceğin kısa bir seyahat, moral ve motivasyonunu yükseltebilir. Elindeki işleri toparlamak için biraz sıkışıklık yaşayabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; endişe içerisinde olduğun maddi ve manevi konuları büyütmemeye ve aşırı hassasiyet göstererek, mantıklı kararlarına gölge düşürmemeye dikkat etmende fayda var. İş hayatına ve günlük rutinlerine biraz daha fazla zaman ve emek harcıyor olsan da tüm bunlara geleceğine yatırım olarak bakmalısın.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; hayatındaki insanla daha sık iletişim içerisinde olabilir, kişisel ihtiyaçlarında ve maddi manevi beklentilerinde açık sözlü ve talepkar olabilirsin.  Uzun süredir yalnız olan Başak burçlarının hayatları renklenip değişirken, evli Başaklar ise bebek sahibi olma fikri ve sorumluluğunu almak isteyebilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; kariyer hayatının veya aile büyüklerinle ilgili sorumluluklarının üzerinde titizlikle durabilir, düzenlenmesi ve periyodik bir sistem haline gelebilmesi için zihnini yorabilirsin. Bu ara yapman ve planlaman gereken birden fazla iş, sağlığını olumsuz etkileyebileceği için kendine de zaman ayırmalısın.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; ileriye yönelik hedef ve projelerine odaklanabilir, tatmin olmadığın konuların tekrar üzerinden geçebilirsin. Grup içi faaliyetlerde eleştirilere maruz kalabilirsin. Ancak sen de altta kalmayacağın bir gündesin. Partnerinin ekonomik sorunlarıyla ilgilenebilir, maddi sorumluluklar alabilirsin. Bu ara yakınlarının öğütlerini dinlemelisin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; yeni yıla yeni bir kariyerle girme hedefinde olabilir, ağır işlerde ve uzun saatler boyunca çalışıyor olabilirsin. Şu ara hayatının profesyonel ve şahsi bölümlerini dengelemeye ihtiyacın olabilir. Kazanımların açısından destekleniyor olsan da yorgun düşen bedenin sinir sistemini zayıflatabilir ve yüksek çıkan sesin çevrendekilerce yanlış anlaşılabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; uzun yolculuklar, akademik kariyer, mahkeme ve medyayla ilgili konularda başarılı olabileceğin girişimlerde bulunabilir, tutarlı ve kararlı davranışlarınla içinde bulunduğun grubu etkileyebilirsin. Yakınlarına karşı sabırlı olmaya, doğruluğunu bilmediğin olaylarda ön yargılı olmamaya özen göstermelisin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bu sıralar maddi sorumlulukların daha fazla çalışmanı ve üretken olmanı gerektirebilir. Gün içerisinde kontrolün dışında oluşan değişimlere karşı verdiğin tepkilere özen göstermen ve temkinli olman gerekebilir. Bütçen konusunda çok dikkatli davranmalı, harcamalarda aşırıya kaçmamalısın.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; eksi defterleri kapatarak, partnerinle belirlediğiniz hedefleri eyleme geçirme planı içinde olabilir, yeni bir düzen oluşturmak isteyebilirsin. Diğer taraftan duygu ve fikirlerin arasında çelişki yaşayabilir, tutamayacağın sözler verebilir, kendini de karşındakilerini de yanıltabilirsin. Bir takım kararlar için acele etmemelisin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.